Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

as nusipirkau Avent rankini pientrauki, isbandysim ji... seip ji naudosim tokiais atvejais kai krutys per daug prisipildo iki maudimo o vaikelis nevalgiukas neima tuo metu kruties...sau palengvinti dalia ir prikaupti pienelio prie to paties ekstra atvejams kai mama tures reikalu ir reiks palikti vaikeli. Rankomis jau bandziau ta daryti bet nesiseke
Atsakyti
AVENT rankinį naudojau, pradžioj, kol buvo pienuko nemažai, nutraukdavau per 15 min., o vėliau, kai pienuko sumažėjo, tai ir pusvalandį pasėdėdavau... Pirkau per SM naudotą, bet jis man puikiai atitarnavo thumbup.gif Buvo ir cypsėt pradėjęs, bet perdėjau atsarginę detalę, ir viskas vėl buvo puiku. Beje, per kiekvieną plovimą aš jį visą išsiardydavau ir detales atskirai išplaudavau...
Atsakyti
AVENT. Mechaninis. Atlaikė 1,8 metus ir dar būtų laikęs. Susidėvėjusias vožtuvėlius pakeisdavo nemokamai. Čia silniausia pientraukio vieta. O kadangi pas mane jis dirbdavo visus tuos 1,8 metų kasdien prieš kiekvieną maitinimą, tai atsarginių, kurie buvo pakuotėj, neužteko.
Atsakyti
Geriausias pientraukis - rankytes smile.gif visi tie mechanizmai labai ilgai dirba...o stai rankinis variantas tik pirmus kartus uztruko smile.gif o kaip igusti...tai kaip karvyte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rojukas @ 2010 03 24, 01:35)
Geriausias pientraukis - rankytes smile.gif visi tie mechanizmai labai ilgai dirba...o stai rankinis variantas tik pirmus kartus uztruko smile.gif o kaip igusti...tai kaip karvyte biggrin.gif


O kaip tu rankomis nutarukineji? Ar spaudi tik prie pacio spenelio ar is toliau? As irgi rankom traukiu, bet kad pritraukiu vis panasu kieki, o norisi kad pienuko daugetu, juk ir leliuko poreikiai dideja. Gal turi kokiu patarimu, kaip traukti ranka? 4u.gif
Atsakyti
Man skubiai prireikus išgrūdau pirkt būtent Avent'o, žinoma rankinio, nes ant kitokio buvo gaila mesti pinigus, o ir nesitikėjau, kad taip ilgai ir dažnai teks su pientraukiu draugauti ... ax.gif
Atsakyti
Tuiu Nuk rankinį, bet inkamas tik ki retai reikia traukti. Kai dukrytė beveik nebeimdavo krūties pirkau Avent rankinį, tikkrai geras. Dar ir dabar naudoju. Beje pirkau euro vaistinėje 133Lt akcija buvo. thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi man po gimdymo vienoj kruty uzsistovejo pienas, tai skubiai reikejo pirkti ir pirkau pati paprasciausia, kuris kainavo 20lt, vaistinej.As ji panaudodavau pries maitinima, nes labai pienas begdavo, nespedavo jo nuryti, o paskui viskas susitvarke. Veliau nusipirkau avent rankini, bet man nejo su juo nusitraukti pieni blush2.gif vis bandydavau su rankomis traukti, bet neisejo. O dabar visai nesenai pabandziau vel su rankomis tai kaip karvute lotuliukas.gif pienelis bega srovele ir gan nemaza, tai neivieno nebereikia pientraukio biggrin.gif
Atsakyti
Naudojau Avent, labai geras buvo, tikrai nenusivyliau
Atsakyti
Patys patys geriausi yra Medela pientraukiai. Brangus elektrinis, taciau jeigu norit vaikuti ilgai maitinti, tikrai verta investuoti mirksiukas.gif Rankinis Medela irgi neblogas.
Atsakyti
Avent (nors kitokio nebandziau), nes skubiai reikejo tai pirkau pasitaikiusi po ranka daug nesirinkdama, man jis tarnavo 5 men , kol suluzo korpusas (nes jie plastikiniai) o siaip tai geras buvo
Atsakyti
As ir AVENT nusipirkau. Man truko pienuko, daugiau 40 ml nepritraukdavau. Nepatingejau, padirbejau kokia savaite ir si ryt 110 ml! Negaliu atsidziaugti! Nenoriu reklamuoti firmos, bet noriu pasakyt mamytems, jei mazai pieno, ar vaikutis sunkiai zinda, nepatingekit nusitraukit ir prades gamintis. Kai kam i zindyma tiesiog reikia "isivaziuoti".
Atsakyti