Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

O kur jus medelos pientraukius perkat? kiek parduotuviu apskambinau, niekas neprekiauja.... Padekit prasau
Atsakyti
QUOTE(Ista @ 2010 02 27, 13:17)
O kur jus medelos pientraukius perkat? kiek parduotuviu apskambinau, niekas neprekiauja.... Padekit prasau



Labas, nenoriu reklamuoti kompanijos. Medela gali isigyti:

Vilniuje:
Vaistinėje „Aušlavis“, Tilto g. 6. Tel. 8-5-2314758.
Parduotuvėje „Tindi Rindi“, Ozo g. 25, Akropolis.
„Vilniaus Medicinos Technika“, Vilniaus g. 29
UAB “Medita”, P. Baublio g. 2A. Tel. 8-5-2720101

Kaunas: vaistinėje „Apotheca“ , Eivenių g.2 (Kauno Medicinos Universiteto klinikų, Akušerijos ginekologijos korp.)
Medicininių prekių parduotuvė “Riva”, V. Putvinskio g. 49 (II a.). Tel. 8 37 206511
DEMETRIJA Ekologiškos prekės mamai ir mažyliui
V.Krėvės pr. 97, 50369 KAUNAS (PC "Saulėtekis"). Tel. 8 699 29039

Šiauliuose:
„Šiaulių Medtechnika“, Dvaro g. 74. Tel. 8-41-523464.

Klaipėdoje:
„Klaipėdos Medicinos Technika“, Galinio Pylimo g. 5. Tel. 8-46-411653

Visoje Lietuvoje:

100 metų vaistinių tinkle

SEKMES!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SauLionGe @ 2010 01 26, 17:01)
o man akusere grieztai uzdraude naudoti pientrauki, parode kaip teisingai reikia nutraukti piena jeigu reikia  ax.gif  seip pasake, kad pamaitini ir nebelieti, nenutraukineji, nebent nori kad dar daugiau pieno butu. o be to labai skauda su pientrauku ir sunku,su rankom kur kas paprasciau  4u.gif


Jei jums skaudejo su pientraukiu, reiskia kazka ne taip daret, arba krutys jau buvo nukramtytos, kad nuo bet kokio prisilietimo skauda. Nes siaip skaudeti neturi. As naudoju Medela swing ir galiu drasiai pasakyti, kad be sio pirkinio jau seniai butu teke vaika primaitinti misinukais, kadangi pieno buna tai per daug, tai per mazai. Kai per daug - palengiva krutis, o kai per mazai - stimuliuoja gamyba. Nezinau kaip kituose pientraukiuose, bet siame reguliuojas intensyvumas, taigi jei jauciamas diskomfortas, galima siurbti silpniau. Man asmeniskai krutys taip iprato (koki trecia men) pasidare visai nejautrios, tai dabar ir pientraukiu galiu stipriausiai siurbti, o ir vaikas gali isikandes kruti dar apsidairyt aplinkui ir vis tiek neskauda biggrin.gif
Atsakyti

TIK AVENT ELEKTIRINIS tarnauja dar ir iki siol thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Expert1,2010 02 28, 13:30]
Labas, nenoriu reklamuoti kompanijos. Medela gali isigyti:

LABAI LABAI aciu, Expert1. Buvau ligoninej siandien- uzsistovejes pienas, nors antibiotikus geriu jau tris dienas, o su rankiniu Tommie Tippie bent man neiseina gerai istraukt, tai reiks pirkt Medela.
Atsakyti
geriau pirkti vaistinėje - tindi Rindi TOKĮ antkainį užsidėjęs blink.gif doh.gif
Atsakyti
na mano katinui daugiau nei 3 men.vakar sumasciau nusipirkt avent rankini pientrauki.rezultatas-nebega pienas verysad.gif jau tris kartus bandziau,tai treciaji karta per koki 20 min nei 20 ml nepribego.na pieno ne upes pas mane,bet jo tikrai yra,nes vaikiuka maitinu tik is kruties.na buvo neperseniausiai kelias dienas iterpiau ir misinio nes pieno krize buvo(manau nuo streso).na atrodo traukiu ta piena kaip reikia,bet...tai neismastau ka cia padarius g.gif gal dar kam buvo tokia beda ir radot iseiti???prasau patarkit brangiosios mamytes.
Atsakyti
sveikos merginos,
as taip pat nutraukineju pienuka.naudoju avent isis via elektrini pientrauki.esu juo visai patenkinta, is abieju krutiniu nutraukiu viso 250ml per pusvalandi. norejau kitu mamyciu paklausti, ar jus naudodamoselektrini pientrauki spaudziate ranka krutine ar jusu pientraukis ir taip kuo puikiausiai istraukia pienuka.nes jei as savo krutines ranka nespausciau, manau ne ka ir pritraukciau.gal cia mano pientraukis kaltas. problema ta kad krutine pradeda skaudeti nuo spaudymo.
Atsakyti
QUOTE(gruz @ 2010 03 15, 12:50)
sveikos merginos,
as taip pat nutraukineju pienuka.naudoju avent isis via elektrini pientrauki.esu juo visai patenkinta, is abieju krutiniu nutraukiu viso 250ml per pusvalandi. norejau kitu mamyciu paklausti, ar jus naudodamoselektrini pientrauki spaudziate ranka krutine ar jusu pientraukis ir taip kuo puikiausiai istraukia pienuka.nes jei as savo krutines ranka nespausciau, manau ne ka ir pritraukciau.gal cia mano pientraukis kaltas. problema ta kad krutine pradeda skaudeti nuo spaudymo.



as siek tiek pamaigau, bet tik kad greiciau isbegtu.. nemaigant tiesiog ilgiau nusitraukinet reiktu. maigau svelniai, neturi skaudet, nebent jau guzas koks susidaro, tada stipriau
Atsakyti
O kaip AVENT mechaninis, maciau akcija 25 proc. vienoj parduotuvej, tai galvoju gal verta isigyti kol nesibaige smile.gif ??
Atsakyti
Naudojau Avent firmos, visai geras buvo, patogus.
Atsakyti
as turejau Medela, likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti