Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Turiu medela, geras dalykas, tik retai man jo prireikia ax.gif ax.gif Mes mokejom apie 190, jei gerai pamenu.
Atsakyti
Turėjau AVENT pientraukį ir buvau juo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės,

mačiau kai kurios skundėtės, kad įsitraukia Avent rankinio pientraukio ratukas į vidų... ir mums buvo ši problema- greitai ,,sudrožėm" visus tris tuos vožtuvėlius ir skubėjom pirmti naują Canpol babies pientraukį (vokiškas)- jo buteliukas toks plonesnis(Net braška, kai trauki), nestabilesnis, kai pastatai, greit aprasoja- nematai ar bėga pienelis, ar ne... bet jame daug geresnis vožtuvėlis- toks su piltuvėliu... po to viename forume pasiskundžiau, kad ,,sugedo" mano Avent peitraukis, tai mane merginos paprotino, kad kreiptis į teikėjus, ir jie atsiųs naujų vožtuvėlių... taip ir padarėm- jei kuriai taip nutiko, skmabinkit ant dėžutės nurodytu tiekėjų (Limedika) tel. nr. ir jie atsiunčia- pasako, į kurią jūsų miesto vaistinę- naujus vožtuvėlius svarbiausia tai, kad įdeda du tuos seno principo (rutuliukus) ir du tokius, kaip pasakojau, įdėti tame Canpol babies pietraukyje... žodžiu, mes labai apsidžiaugėme, gavę tuos gerenius vožtuvėlius..... mokėt nereikėjo, nes buvo dar garantinis neapsibaigęs (nors tiesą sakant nė ne-inau, kiek laiko tas garantinis)- mums buvo praėjęs kaip tik mėn po pirkimo... nors pasiiman tuos vožtuvėlius vaistinėj nereikalavo nieko, parodančio kada kur pirkta, ar tikrai pirkta ir pan...

Žodžiu, neskubėkit pikti naujų pientraukių- geriau pasidruadimui iš anksto užsisakykit tų gerensių vožtuvėlių...

na, o kiek ;pienelio ir per kiek laiko pritaukiate, manau priklauso ne nuo pientraukio, o nuo to, kiek to pienelio pas jus prisigamina... aš per kokias 15-20 min nutraukiu 80-100 ml, o kartais ir daugiua, kai jo būna daugiau... kai pienelis bėga pilnu pajėgumu pientraukio vamzdelyje matosi 4 čiurkšlelės, galiausiai viena, o galiausiai pereinama prie lašų... nors skaičiau, kad nereikia nustraukti iki paskutinio lašo, nes tie paskutienijei lašai (kažkokia kitokia sudėtis), skatina naujo pienelio gamybą...

sėkmės visoms nusitraukinėjant. aš tik bijau, kad greičiau nedingtų pienelis dėl tų nutraukimų, bet matau čia viena rašo,kad nsuitraukinėjo visus metus... be to kaip apsipratau, man tai visia nesunkus darbas... daug labiaqu mane vargina, kai dar prieš nusitraukimą kartais dedu mažę pie krūties, laikau apie pusvalandį o ta vargšiukė nespjauna, žinda, bet nedaug ir teištraukia... ai, čia mums viskas prasidėjo su tam tikrom priežastim, bet tiek to.... žodžiu, pienelio yra ir sėkmingai geriam iš buteliuko...

aš tai plaunu tiesiog po kranu, su šepetėliu ir net gi visko neišardau - praleidžiu stipria karšto vandens srove , o vieną ar du kartu paroje išvirinam...
Atsakyti
ji kuri norėsit tų Avent tiekėjų tel nr ir jau nebeturit savo pientraukio dėželės (o gal pasiskolinę iš ko nors), tai parašysiu- klauskit per až...

ir dar vienas klausimėlis_ ar prieš nusitraukdamos pienelį dar dedate savo mažius prie krūties? dėl kokių priežasčių nusitraukiat pienelį? mūsiškė, tai pati neišsitraukia pienelio tike kiek jai reikėtų- patraukia kokias 15 min ir jau ,,vaizduoja" lūžusią, bet greit vėl pabunda.. aišku, galėčiau vis duoti krūtį, bet tai kiek laiko tas maitinimas truktų doh.gif ir per kike laiko ji išsitrauktų jai reikiamą pienuko kiekį, jei dar iš buteliuko po vadinamo žindymo apie pusval. išgeria 100-120 ml... tai man ir ramu, kai žinau, kad vienu kartu suvalgė tiek ir tiek... manau, bandant vien krūtimi būtų kančia ir man , ir vaikui... jau ačiū, po gimimo numetėm per daug svorio dėl nedavalgymo... ir da plius mano tokie stambūs speneliai, kad ji vargšiukė, gal neturi jėgos iš jų ištraukti... doh.gif

o kai jums parašiau, kad pientraukį plaunam vien krano vandeniu, tai ir apti pagalvojau, kad reikia geriau jau apsidrausti su virintu vandenuku, juk tas čiaupo vanduo būna kalkėtas ir visoks kitoks doh.gif viskas, pradedu plauti virintu vandeniu ir aš, o tai dar užnešiu kokią bacilą savo mažei doh.gif doh.gif
Atsakyti
MAITINU,BET PIENTRAUKIO NENAUDOJU.
Atsakyti
QUOTE(Matilduka @ 2010 01 20, 12:52)
Sveikutes  smile.gif
Noriu jusu patarimo. Siuo metu naudoju Avent rankini pientrauki. Siaip labai sunku prisitraukt pienuko, nes latakeliai siauri ir bega labai maza srovele. tai kokia valanda maigau ta pientrauki kol pritraukiu bent 100 ml. Galvoju isigyt Medela Electric mini. Tai galvoju ar verta  blush2.gif  Na ar stipriai jis ten traukia idomu  schmoll.gif


As dabar pradejau naudoti, tikrai super daiktas, tik garsiai veikia. Neisivaizduoju kaip be jo gyvenciau nes leliukas tingi is kruties valgyti.
Atsakyti
As rankomis nemoku traukti schmoll.gif Nesuprantu, ryskiai kazka ne taip darau. Krutys pilnos, o iseina ispaust kokius 10 ml is abieju doh.gif Kai duodu vaikui, tai jis valgo, net pienukas per zandus bega.
Dabar ir svarstau koki cia pirkti, nes jau tuoj menuo kai namuose sedziu, iseisiu is proto doh.gif
Atsakyti
Avent elektrinis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tubli @ 2010 01 31, 22:02)
As dabar pradejau naudoti, tikrai super daiktas, tik garsiai veikia. Neisivaizduoju kaip be jo gyvenciau nes leliukas tingi is kruties valgyti.


Tas tiesa, labai jau garsiai dirba, bet jau penktas mėnuo burzginu ir džiaugiuosi. Pirkau ir aš pigiau www.hiperfarma.lt pataikiau per akciją, tai lyg 165 mokėjau.
Atsakyti
As irgi zinau tik Medita, kad jie nuomoja elektrinius, pati ten pirkau rankini pientrauki thumbup.gif bet kiek sake, kai nuomojiesi, tai turi palikti uzstata, nemaza suma, poto tau ja grazina, nes tas aparaciukas nepigus smile.gif
Atsakyti
reikia ismasazuoti krutis sukamaisiais judesiais ir begs pienelis
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 01 30, 02:04)


o kai jums parašiau, kad pientraukį plaunam vien krano vandeniu, tai ir apti pagalvojau, kad reikia geriau jau apsidrausti su virintu vandenuku, juk tas čiaupo vanduo būna kalkėtas ir visoks kitoks doh.gif  viskas, pradedu plauti virintu vandeniu ir aš, o tai dar užnešiu kokią bacilą savo mažei doh.gif  doh.gif

po kiekvieno naudojimo dėdavau į sterilizatorių..man jokių sunkumų tai nesukelia, tiesiog sumeti ir kaitinasi..Gal minutė papildomo darbo, bet jaučiuos saugiau...

gal kas naudoja Playtex pientraukį? kažkaip susimąsčiau apie jį, nes gan patraukli kaina, o pumpuoja iš karto abi krūtis g.gif
Atsakyti