Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As irgi naudojau Avent elektrini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lukaem @ 2009 12 13, 01:14)
as ir naudoju avent pientrauki
ten toks voztuvelis yra,ar kaip ji pavadinti,toks baltas,apvalus
man jis issoka traukiant pieniuka
tiesa,dar buvo 2 atsarginiai,bet jau paskutini idejau
kol naujas,neissoka,bet po kokiu 2-3sav. tampa neimanoma,patraukiu truputi,ir reikia viska atsukti,is naujo pataisyti ta pypsiuka,visa issiterlinu
gal zinot ka daryti?


Para6yk atstovams tai jie tau tu vo=tuv4liu atsius nemokamai. Jie berods Limedika
Atsakyti
QUOTE(Ferula @ 2009 12 31, 17:23)
Labuka mamoms 4u.gif  Prasau patarkit, koki elektrini Medelos pieno nutraukeja pirkt?  unsure.gif Nes jau su rankiniu Avent'o ziauriai pavargau  doh.gif Aciu


Lygiai metus su rankiniu Avent Isis nusitraukinėjau, nes mano gražuolytė krūties neėmė doh.gif . Tikrai geras man jis pasirodė. Tik vožtuvėlius 2 kartus teko naujus pasiimti (gerai, kad naujas buvo, garantija metus galioja),
O pavargau tai ir aš žiauriai. Bet ne dėl pientraukio, manau. Kai pieno daug buvo, gana greit ir lengvai nusitaukdavau. Įdomu, per kiek laiko su elektriniu nusitraukia? aš, su rankiniu, apie 20 min sugaišdavau.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Noriu jusu patarimo. Siuo metu naudoju Avent rankini pientrauki. Siaip labai sunku prisitraukt pienuko, nes latakeliai siauri ir bega labai maza srovele. tai kokia valanda maigau ta pientrauki kol pritraukiu bent 100 ml. Galvoju isigyt Medela Electric mini. Tai galvoju ar verta blush2.gif Na ar stipriai jis ten traukia idomu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Matilduka @ 2010 01 20, 11:52)
Sveikutes  smile.gif
Noriu jusu patarimo. Siuo metu naudoju Avent rankini pientrauki. Siaip labai sunku prisitraukt pienuko, nes latakeliai siauri ir bega labai maza srovele. tai kokia valanda maigau ta pientrauki kol pritraukiu bent 100 ml. Galvoju isigyt Medela Electric mini. Tai galvoju ar verta  blush2.gif  Na ar stipriai jis ten traukia idomu  schmoll.gif

[COLOR=blue] na galeciau pasakyti tik tiek, kad a ji naudoju jau 4 menesiai ir neisivaizduoju kaip be jo buciau:) siaip jsi tikrai geras dalykas, superinis, patikek:) be to jame reguliuojasi greiciai. Pavyzdziui as per 10 min. pritraukiu 150 ml. zinok tikrai verta pirkti:) mes tindi rindi parduotuveje vilniuje mokejome 249 litus, bet nesigailiu ne minutes.
Atsakyti
QUOTE(jovitulka @ 2010 01 23, 10:02)
[COLOR=blue] na galeciau pasakyti tik tiek, kad a ji naudoju jau 4 menesiai ir neisivaizduoju kaip be jo buciau:) siaip jsi tikrai geras dalykas, superinis, patikek:) be to jame reguliuojasi greiciai. Pavyzdziui as per 10 min. pritraukiu 150 ml. zinok tikrai verta pirkti:) mes tindi rindi parduotuveje vilniuje mokejome 249 litus, bet nesigailiu ne minutes.

Tikrai galima rasti pigiau mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi naudojau AVENT pientrauki. Jis ypac mane isgelbejo ketvirta diena po gimdymo, kai krutys is D dydzio pasidare kaip Pamelos A. lotuliukas.gif Dabar tenaudoju gal koki karta i menesi, kai guzai susidaro, o vaikiukas ima oziuotis zindant ir nebetraukia verysad.gif
Atsakyti
o man akusere grieztai uzdraude naudoti pientrauki, parode kaip teisingai reikia nutraukti piena jeigu reikia ax.gif seip pasake, kad pamaitini ir nebelieti, nenutraukineji, nebent nori kad dar daugiau pieno butu. o be to labai skauda su pientrauku ir sunku,su rankom kur kas paprasciau 4u.gif
Atsakyti
as naudojau avent
Papildyta:
rankini kokius 3 men. paskui vaikas pats pradejo valgyti is kruties, antra karta pirkciau tik elektrini
Atsakyti
QUOTE(SauLionGe @ 2010 01 26, 17:01)
o man akusere grieztai uzdraude naudoti pientrauki, parode kaip teisingai reikia nutraukti piena jeigu reikia  ax.gif  seip pasake, kad pamaitini ir nebelieti, nenutraukineji, nebent nori kad dar daugiau pieno butu. o be to labai skauda su pientrauku ir sunku,su rankom kur kas paprasciau  4u.gif

Bandziau ir su rankom nutraukineti ir su pientraukiu. Su pientraukiu greiciau ir ranku neskauda. Papu taip pat neskauda smile.gif
Atsakyti
sveikutes, as ir naudojau pirma menesi pientrauki,nes maziuke kruties neeme,po menesio pati pradejo valgyt...o naudojau avent rankini, na geras jis, bet kita kart tikrai elektrini pirkciau 4u.gif
Atsakyti
As turiu Avent rankini cool.gif
Ne i tema, kaip jus isiulet vaikam kruti, po keliu menesiu?!? g.gif As vargau 2 menesius besiulidama doh.gif uzkniso! vaikas laimejo thumbup.gif gavo buteliuka lotuliukas.gif (P.S. isbandziau visas imanomas priemones)
Atsakyti