Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As naudojau elektrini AVENT pientrauki, buvau labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
As turejau Avent elektrini. Po 3 men. tarukimo su rankiniu - palaima buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2010 01 08, 15:40)
As naudojau elektrini AVENT pientrauki, buvau labai patenkinta 4u.gif


Ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kartais būna aktualu išsinuomoti pientraukį - pvz kai mama yra laikinai atskirta nuo kūdikio, mažylis ligoninėje arba reikia sparčiai paskatinti pieno gamybą, o mažylis dar negali čiulpti. Pasidalinkime informacija, kas Lietuvoje suteikia tokias paslaugas

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 01 09, 13:05)
Kartais būna aktualu išsinuomoti pientraukį - pvz kai mama yra laikinai atskirta nuo kūdikio, mažylis ligoninėje arba reikia sparčiai paskatinti pieno gamybą, o mažylis dar negali čiulpti. Pasidalinkime informacija, kas Lietuvoje suteikia tokias paslaugas

nesu girdejus....bet gal mama mamai galetu paskolint. As pvz galiu savo dabar drasiai paskolint. O parduot dar neskubu kol maitinu, maza kas.
Gal reiktu temos kur mamos, kurios galetu isnuomoti, surasytu savo kontaktus.
Atsakyti
kalba yra apie tokius pientraukius, kurios yra sunkiau nusiprikti šeimai - elektrinius, kurie tikrai daug ir stipriai traukia
radau tokį info
http://www.medita.lt/nuoma/
bet manau, kad tikrai būtų gera ideja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelt @ 2010 01 08, 16:40)
As naudojau elektrini AVENT pientrauki, buvau labai patenkinta 4u.gif

as taipat thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudojau avent rankinį pientraukį tikrai buvau labai patenkinta. smile.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos 4u.gif

Gal kvailai paklausiu, bet ar pilnai ardot Avento rankini pientrauki po kiekvieno naudojimo..??? Uzh savaites turesiu palikt savo mazhyle pusdienui, noriu parinkti pienuko, t.y. nutraukt pienuka po maitinimo... Per 20 min. pririnkom apie 20 ml. Ishploviau isghvirinau pientrauki, bet ishardymas uzhtruko... Tai kazhkaip nakti visa tai atrodo sudetinga g.gif Butu idomu suzhinoti, kaip Jus darot???
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2010 01 09, 16:07)
Sveikos supermamos 4u.gif

    Gal kvailai paklausiu, bet ar pilnai ardot Avento rankini pientrauki po kiekvieno naudojimo..??? Uzh savaites turesiu palikt savo mazhyle pusdienui, noriu parinkti pienuko, t.y. nutraukt pienuka po maitinimo... Per 20 min. pririnkom apie 20 ml. Ishploviau isghvirinau pientrauki,  bet ishardymas uzhtruko... Tai kazhkaip nakti visa tai atrodo sudetinga g.gif  Butu idomu suzhinoti, kaip Jus darot???


na as tai kiekviena karta pilnai isardau ir isplaunu su virintu vandeniu is karto po naudojimo. o stai virint tai tikrai nebutina kaskart schmoll.gif is pradziu tikrai uztrunka ta procedura, bet paskui kai pripranti, tai pora minuciu ir viskas.
na o 20ml per 20 min tikrai mazoka g.gif kai letai traukiasi pienas, padaryk pertrauka, pastatyk ji i sali o paskui vel bandyk. beje nutraukineti geriau pries maitinima mirksiukas.gif nes joks pientraukis tau taip neistrauks kaip lelka.
Atsakyti
QUOTE(sexyMama @ 2010 01 09, 17:32)
na as tai kiekviena karta pilnai isardau ir isplaunu su virintu vandeniu is karto po naudojimo. o stai virint tai tikrai nebutina kaskart  schmoll.gif is pradziu tikrai uztrunka ta procedura, bet paskui kai pripranti, tai pora minuciu ir viskas.
na o 20ml per 20 min tikrai mazoka  g.gif  kai letai traukiasi pienas, padaryk pertrauka, pastatyk ji i sali o paskui vel bandyk. beje nutraukineti geriau pries maitinima  mirksiukas.gif  nes joks pientraukis tau taip neistrauks kaip lelka.


Achiu uzh atsakyma, na pirmas deshimt minuchiu vis bandziau, kaip geriau, gal todel ir uzhtukau tiek ilgai... Tikiuos pienuko yra daugiau unsure.gif Zhiuresim, kaip seksis tiliau unsure.gif
Atsakyti
as nusipirkau rusiska su oranzine puslyte, tai taip kaip ir pries tai sake viena mama, lengvai amaszuoju ir sudarau traukima, tai visai puikiai. Man ji pirkt patare pati vaistininke, jis labai pigus, bet uztai labai puikiai atlieka savo paskirti.
Atsakyti