Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

as ir naudoju avent pientrauki
ten toks voztuvelis yra,ar kaip ji pavadinti,toks baltas,apvalus
man jis issoka traukiant pieniuka
tiesa,dar buvo 2 atsarginiai,bet jau paskutini idejau
kol naujas,neissoka,bet po kokiu 2-3sav. tampa neimanoma,patraukiu truputi,ir reikia viska atsukti,is naujo pataisyti ta pypsiuka,visa issiterlinu
gal zinot ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Deiva1212 @ 2009 08 23, 16:03)
Aš ir manau, kad bus viskas gerai. thumbup.gif  Kaip tik geriau pailsėjus ir pienelio daugiau būna. Bet kaip jums pasisekė kad per tokį trumpą laiką nusitraukiat. Aš ir traukiu iš abiejų, bet tai trunka 1 val., o kai reikia ir ilgiau. Dėl to ir galvoju, kad elektriniai pientraukiai geriau.


Man su elektriniu is abieju uztrunka apie 1 val. 2-3 traukimai per para, per viena traukima apie 300-400 ml, bet kai traukiau dazniau apie 100-200 ml, tai uztekdavo pusvalandzio.


QUOTE(jova @ 2009 09 06, 17:22)
tiesa pas mane avent rankinis pientraukis, tai man daznai tas maziukas rutuliukas i vidu isitraukia  doh.gif  doh.gif kartais tai kas kelios sekundes - pasiruosus as ji pro balkona ismest bunu smile.gif


va ir mane daedes buvo sitas dalykelis, guli dabar tas Avent nenaudojamas (tam kartui jei esamas sugestu), nusipirkau Medela elektrini.


QUOTE(Užsispyrėlė @ 2009 12 07, 13:21)
Metus laiko išnaudojau Avent ISIS rankinį pientraukį  thumbup.gif neskaitant kad ranka pavargsta. Abi krūtis nusitraukdavau per 30min, o kartais ir 15min užtekdavo.
Bet dabar dairausi elektrinio. Pradžioj tik apie Avent galvojau, o dabar išgirdau apie Medela pientraukius, tai ir prasidėjo galvos skausmas  doh.gif įdomu, kuris tyliau veikia? g.gif


Medela Swing zymiai tyliau http://www.youtube.c...h?v=j_lATPcU3rQ , gailiuosi kad pagailejau pinigu jam. O mini electric labai garsiai, net galva suskausta kai valanda prasedi.


QUOTE(Dalmatija @ 2009 12 11, 14:48)
Noriu paklausti naudojanciu Medela swing ar kita sios firmos elektrini pientrauki, koki gaubteli naudojate, t.y. ar ta soft fit, kur buvo komplektacijoj ar kita ir jei kita kaip, pagal ka pasirinkote? Klausiu, nes nezinau kame problema, bet kad nutraukti apie 50 ml is abieju krutu man reikia vos ne 1.5 val., o turejau avento rankini, tai per 15 min 80 ml pritraukdavau.


Man soft fit ir comfort netiko, taip ir likau prie kietojo standartinio. Bet nezinau ar tinka swing modeliui, nes pas mane mini electric ir komplektacijoj jis buvo.
Atsakyti
kažkuri klausė apie Tommee Tippee elektrinį. Kadangi aš nusprendžiau pamėginti dabar, kai mažiukei jau metukai, tai man jis netinka. Krūtinė neprisipildo tik pieno kiek pradžioje, visad minkšta (su pirmu vaiku būčiau galvojusi, jog tokio mikštumo krūtys beveik be pieno biggrin.gif ) ir man pienuko neištraukia. Nes traukia švelniai, yra trys intensyvumo tempai, bet man norėtųsi kartais stipriau, Problematiška plauti, nes nemažai detalių, o ir dirba garsiau už Medela. Taigi Tommee Tippee galėčiau kam nors parduot už simbolinę kainą. Kadangi esu UK, tai persiųsti galėsiu tik po Naujų.
O vat Medela man tinka, traukimo stiprumas reguliuojasi, tyliai veikia ir tik trys detalės, neskaitant buteliuko.
Atsakyti
tai va, kadangi pati aktyviai čia klausinėjau,kas geriau - Avent ar Medela, tai dabar jau pasisakysiu. tiesa, lyginsiu nevisai vienodus daiktus - su pirmu vaiku turėjau Avent ISIS rankinį, o su antruoju - Medela SWING elektrinį. Tai štai - 100 proc. geriau antrasis. Priežastys:

1. elektriniu TIKRAI daug lengviau ir greičiau nusitraukia, ypač, jei pieno,kad ir normaliai, bet ne perteklius toks, kadupėmis bėga.

2. ant didžiojo piršto nėra mozolio nuo nutraukinėjimo, kaip buvo su AVENT.

3. Paprastesnė konstrukcija - praktiškai nėr kam susidėvėt, mažiau detalių reikia plauti, - tikrai patogiau.

žodžiu, šveicarai pagamino tikrai gerą pientraukį. Valio, kad šįkart pasirinkau jį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saner @ 2009 11 28, 19:34)
As pabandziau kazkoki, vaistinej pirkta, rankini, tai man visai nepatiko. Po to kelias dienas papuli skaudejo. Dabar turiu avent rankini ir bijau bandyti:)


As pries 8 metus turejau rusiska su oranzine puslyte. Buvau taip isigudrinusi, kad paspaudziu, kad butu traukimas, o pati svelniai masazuoju krutine. Super, net snioksdavo pienukas su puta smile.gif thumbup.gif
Pries menesi pagimdziau antraji, galvojau, kad issiversiu be pientraukio. Kai pradejo gamintis pienukas, verkdama nakti nusitraukinejau su rankomis, skausmas ir visiska nesekme. doh.gif Vyra jau 8 ryto nusiunciau i vaistine ir prisakiau, kad tik nupirktu senaji, rusiska.Pasiseke, vienas dar buvo uzsilikes thumbup.gif maitinu krutimi, bet , kai mazyte per ilgai miega, kad krutu neskaudetu nusitraukiu. Tad manau, kad cia pripratimas, su kokiu ismoksti, toks yra pats geriausias. Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
As ir manau, kad pientaukis geriausias tas prie kurio pripranti, bet buna ir ne kokybisku... as turejau Canpol pientrauki, tai jis po kokiu 3 savaiciu naudojimo nelabai ka traukdavo, nors krutyje pieno pilna buvo. Dabar turiu Avento rankini pientrauki, kol kas ( 2 savaites) esu juo patenkinta, piena traukia puikiai, o naudoju kiekvieno maitinimo metu, nes mano angelelis patraukia kruti kelis kart ir uzmiega wub.gif , tad tenka gelbetis naudojant pientrauki smile.gif
Atsakyti
Naudojau Avent rankini, nors ir neilgai, bet likau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Rankinis Avent pientraukis superinis, naudojau 8 mėnesius, nes visada traukiau pieną, mažiukė valgė tik iš buteliuko.Kuo dažniau traukiau pieną tuo daugiau jo gaminosi thumbup.gif
Atsakyti
Turiu rankini Avento ir elektrini Baby Uno, ir abiem labai patenkinta!
Atsakyti
Labuka mamoms 4u.gif Prasau patarkit, koki elektrini Medelos pieno nutraukeja pirkt? unsure.gif Nes jau su rankiniu Avent'o ziauriai pavargau doh.gif Aciu
Atsakyti
po pirmojo gimdymo naudojau MEDELOS elektrinri[toks geltonas] thumbup.gif o po antrojo AVENT elektrini thumbup.gif tik kad brangokas bet mazoji iplese speneli tai teko pirkt o taip kam jo biggrin.gif
Atsakyti
As asmeniskai naudojau Avent, buvau labai patenkinta! Dabar laukiuosi antro, planuoju vel pirkti Avento pientrauki ax.gif
Atsakyti