Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As naudoju avent rankini, labai patenkinta thumbup.gif , turiu dar kazkoki elektrini amerikietiska, tai arba as jo naudot nemoku ar kas jam netaip g.gif , bet su juo kai traukt praedu tai spenelius skauda ir net pienas ne taip gerai bega ir net visai nustoja begt verysad.gif
Atsakyti
Man tai vyras nupirko Canpol, kai prireike tai visai tiko ir patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2009 11 20, 17:48)
pasisakau uz Medela  thumbup.gif

O, kaip smagu, kad ne as viena taip galvoju-gal toms, kurioms pienelis teka laisvai, tai ir nera didelio skirtumo, koks tas pientraukis, bet toms kurioms sunkokai bega pienukas Medela Mini Electric tikrai nepamainomas mirksiukas.gif !
Atsakyti
avent ir campol pientraukiai traukia vienodai, nei vienas neprastesnis
Atsakyti
QUOTE(evatali2 @ 2009 11 12, 09:19)
Naudojau Avent ISIS rankini thumbup.gif . Mane jis puikiai tenkino, tai kito nei ieskojau, nei bandziau 4u.gif

ir as toki naudojau drinks_cheers.gif esu juo labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju Avent Isis IQ DUO nu nerealus pagalbininkas thumbup.gif
Atsakyti
As pabandziau kazkoki, vaistinej pirkta, rankini, tai man visai nepatiko. Po to kelias dienas papuli skaudejo. Dabar turiu avent rankini ir bijau bandyti:)
Atsakyti

Metus laiko išnaudojau Avent ISIS rankinį pientraukį thumbup.gif neskaitant kad ranka pavargsta. Abi krūtis nusitraukdavau per 30min, o kartais ir 15min užtekdavo.
Bet dabar dairausi elektrinio. Pradžioj tik apie Avent galvojau, o dabar išgirdau apie Medela pientraukius, tai ir prasidėjo galvos skausmas doh.gif įdomu, kuris tyliau veikia? g.gif
Atsakyti
[quote=Užsispyrėlė,2009 12 07, 13:21]
Metus laiko išnaudojau Avent ISIS rankinį pientraukį thumbup.gif neskaitant kad ranka pavargsta. Abi krūtis nusitraukdavau per 30min, o kartais ir 15min užtekdavo.
Bet dabar dairausi elektrinio. Pradžioj tik apie Avent galvojau, o dabar išgirdau apie Medela pientraukius, tai ir prasidėjo galvos skausmas doh.gif įdomu, kuris tyliau veikia? g.gif
[/quote
Nzn kaip veikia medela swing, bet mini electric veikia labai garsiai doh.gif , as pasirinkau Aventa thumbup.gif
Atsakyti
Noriu paklausti naudojanciu Medela swing ar kita sios firmos elektrini pientrauki, koki gaubteli naudojate, t.y. ar ta soft fit, kur buvo komplektacijoj ar kita ir jei kita kaip, pagal ka pasirinkote? Klausiu, nes nezinau kame problema, bet kad nutraukti apie 50 ml is abieju krutu man reikia vos ne 1.5 val., o turejau avento rankini, tai per 15 min 80 ml pritraukdavau.
Atsakyti
QUOTE(Dalmatija @ 2009 12 11, 14:48)
Noriu paklausti naudojanciu Medela swing ar kita sios firmos elektrini pientrauki, koki gaubteli naudojate, t.y. ar ta soft fit, kur buvo komplektacijoj ar kita ir jei kita kaip, pagal ka pasirinkote? Klausiu, nes nezinau kame problema, bet kad nutraukti apie 50 ml is abieju krutu man reikia vos ne 1.5 val., o turejau avento rankini, tai per 15 min 80 ml pritraukdavau.


Na as turejau prie medelos pientraukio net keleta gaubteliu, tai su soft fit ir confort tikrai letai trauke bet su standartiniu tai tikrai super thumbup.gif greitai viskas vyko
Atsakyti
QUOTE(Gute7 @ 2009 12 11, 15:28)
Na as turejau prie medelos pientraukio net keleta gaubteliu, tai su soft fit ir confort tikrai letai trauke bet su standartiniu tai tikrai super thumbup.gif greitai viskas vyko


o standartinis tai cia PersonalFit turbut? kur dydi galima pasirinkti?
Atsakyti