Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Ingulik, jei nusprestum Avent ISIS pirkti, tai tuo paciu yra ir specialiu indeliu, berods Avent Via vadinasi. As juos turejau, tai man labai patiko. thumbup.gif Is pradziu pienukui naudojau, o po to ir pradejus primaitinti labai sauniai dazovynes uzsaldydavau ir tikslu kieki zinojau.
[/quote]

As jau nupirkau ISIS su indeliais. Tikrai geras daiktas. Ir svarbiausia, kad is ju galima maitinti. Tai tikrai nebus vyrui vargo, kai as isvaziuosiu
Atsakyti
Turiu Avent, nors naudojau tik kelis kartus, vis tiek manau kad liux daiktas ir tikrai būtinas vien dėl atsargos, kad jei kartais užsidegtų krūtinė iš kart būtų pientraukis ir nieko nelaukiant imtis gydymo. Juk kuo greičiau pradėsi tuo lengviau išsigydisi thumbup.gif
Atsakyti
Naudojau Avent ISIS rankini thumbup.gif . Mane jis puikiai tenkino, tai kito nei ieskojau, nei bandziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evatali2 @ 2009 11 12, 10:19)
Naudojau Avent ISIS rankini thumbup.gif . Mane jis puikiai tenkino, tai kito nei ieskojau, nei bandziau 4u.gif


as taip pat toki naudoju 4u.gif super duper thumbup.gif
Atsakyti
as pirkau Avent elektrini, tikrai super daiktas thumbup.gif labai patenkinta esu juo, rekomenduociau ir kitom thumbup.gif
Atsakyti
As jau nupirkau ISIS su indeliais. Tikrai geras daiktas. Ir svarbiausia, kad is ju galima maitinti. Tai tikrai nebus vyrui vargo, kai as isvaziuosiu
[/quote]

Na del maitinimo is ju, tai as nebuciau tokia tikra blush2.gif , pabandyciau pati pamaitinti pries vyrui palikdama lotuliukas.gif nes mano princesei Avent "soskutes" visiskai nepatiko, negerdavo is ju - naudojom kitos firmos...
Atsakyti
as irgi turiu avent isis pientrauki, bet man jis pats siaip sau nors kito nebandziau... bet tai kad jis transformeris man labai patinka.
Atsakyti
Mamytes, gal kuri naudojate Avent isis elektrini pientrauki? Ar garsiai jis veikia? Ar imanoma nakti naudoti nepazadinant kitu seimos nariu?
Atsakyti
Man tai nei vienas pientraukis, kiek bandziau, geriau uz Medela Mini Electric pieno neistrauke- tikrai rekomenduoju, ypac toms, kuriu pieno latakeliai siauri ir pienelis silpnai bei sunkiai teka:super mirksiukas.gif !
Atsakyti
As AVENT turiu, tik ne elektrini, o paprasta. Labai juo patenkinta
Atsakyti
As tik uz AVENT rankini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2009 11 18, 12:18)
Man tai nei vienas pientraukis, kiek bandziau, geriau uz Medela Mini Electric pieno neistrauke- tikrai rekomenduoju, ypac toms, kuriu pieno latakeliai siauri ir pienelis silpnai bei sunkiai teka:super mirksiukas.gif !

pasisakau uz Medela thumbup.gif
Atsakyti