Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

O mes naudojam Avento pientrauki, tai buvome labai patenkinti, praverte labai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
naudojau AVENT
Atsakyti
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 21:23)
mano Aventas puikiai atitarnavo,o tikrai ilgai naudojau,dar ir draugei pravertė, gerai pompavo,tikrai,bet vat tas cypimas pompuojant kartais užknizdavo,gal čia tik man taip papuolė sad.gif

as ir naudojau avent pientrauki ,maniskis irgi cypdavo nu taip erzindavo tas garsas smile.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju AVENT rankini, geras daiktas:)
Atsakyti
Naudoju AVENT rankini, man puikiai traukia, patenkinta! lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, AVENT rankinis baisiai cypia, treška kažkurioj vietoj kur rankena...
Atsakyti
naudojau Avent rankini-liuks daiktas
Papildyta:
QUOTE(slyfka @ 2009 11 10, 01:46)
Aha, AVENT rankinis baisiai cypia, treška kažkurioj vietoj kur rankena...


rankenos "sanariuka" patepk aliejumi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(azi @ 2009 11 10, 13:17)
naudojau Avent rankini-liuks daiktas
Papildyta:
rankenos "sanariuka" patepk aliejumi  mirksiukas.gif


Aš jį šiandien visą išrinkau iki smulkių detalių , surinkau ir nebetraška biggrin.gif
Atsakyti
naudojau Avent thumbup.gif
Atsakyti
as rekomenduociau Tommee Tippee.. bet tik jo sudetingiau Lt rasti.. internete reikia ieskoti
Atsakyti




 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. "Žaislų" skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.


Moderatorė muminukas

Atsakyti
Is pradziu naudojau Mothercare rankini pientrauki - tai kol nesuluzo po menesio naudojimo ir neisigijau Avent Isis rankini, tai kankinausi... doh.gif

O rankomis per 14 maitinimo menesiu taip ir neismokau nusitraukti blush2.gif

Ingulik, jei nusprestum Avent ISIS pirkti, tai tuo paciu yra ir specialiu indeliu, berods Avent Via vadinasi. As juos turejau, tai man labai patiko. thumbup.gif Is pradziu pienukui naudojau, o po to ir pradejus primaitinti labai sauniai dazovynes uzsaldydavau ir tikslu kieki zinojau.
Atsakyti