Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Gal galetumet man nesusipratelei paaiskinti, kuo skiriasi sitie pientraukiai blush2.gif :
1.
user posted image
2.
user posted image
3.
user posted image
4.
user posted image
skiriasi dezutes, buteliukai rodos skiriasi , bet visi jie AVENT ISIS rankiniai.. Kuris is situ geresnis? g.gif
Atsakyti
Naudojau Nuk ir Avent. Aš už Avent. Gerai pompuodavo, patogus toks 4u.gif
Atsakyti
As naudojau Avent rankini, bet paskui sesyte paskolino Avent elktrini smile.gif tai nera ka lyginti su ranginiu doh.gif
Pienuka nutraukdavau per pusvalandi, nors jo buvo labai daug smile.gif zodziu, nepakeiciamas dalykas buvo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata supermama @ 2009 10 17, 00:43)
Naudojau Avent Isis. Gero ispūdžio tikrai nepaliko... Ypatingai plovimas... Aš kažkaip vis pamesdavau tokį mažiuką vožtuviuką bedžiovindama pientraukio dalis. Neturėjau sterilizatoriaus. Išplautą pientraukį nusausinti praktiškai neįmanoma, nes raitytas suraitytas, gera terpė bakterijos kauptis.


Nu matai kiek zmoniu tiek nuomoniu, net sunku apsispresti smile.gif tai reikia gal i kokia indaplove ji det biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man drauge paskolino Avent ISIS rankini. Kadangi pienelio nera labai daug, nesiskundziu. Patogus, gerai pieneli istraukia ;]
Atsakyti
Aš taip pat naudojau Avent Isis ir man labai patiko smile.gif. Neįsivaizduoju ką būčiau dariusi be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida114 @ 2009 10 21, 11:26)
Aš taip pat naudojau Avent Isis ir man labai patiko  smile.gif. Neįsivaizduoju ką būčiau dariusi be jo  biggrin.gif

Man irgi jis patiko...geras ir reikalingas daiktas...
Atsakyti
mano Aventas puikiai atitarnavo,o tikrai ilgai naudojau,dar ir draugei pravertė, gerai pompavo,tikrai,bet vat tas cypimas pompuojant kartais užknizdavo,gal čia tik man taip papuolė sad.gif
Atsakyti
naudojam Tommee Tippee ir negalim atsidziaugt, tik trys detales, neuzsiknisu plaudama tikrai biggrin.gif ir piena gerai istraukia, 10 minuciu uztrunku ax.gif
Atsakyti
Labas visiems.
Planuoju pirki pentrauki, nes teks vazineti egzamenus laikyti i Vilniu ax.gif O kas gali pasakyti kiek buteliuku reikia arba indeliu pienui, kad uztektu dienai vaikuciui iki 6 men? As pirma visa laika maitinau, tai neisivaizduoju su buteliukais kaip buti doh.gif
Atsakyti
Turėjau NUK, tikrai nevertas dėmesio schmoll.gif
Atsakyti
Turejau Bebe One elektrini - super daiktas biggrin.gif be jo kaip be ranku lotuliukas.gif
Atsakyti