Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As turejau AVENT superinis nors mums jo labai mazai reikejo
Atsakyti
turiu Avent rankini bet neiseina su pientraukiu man nieko, nors pienelio turiu bet nusitraukt arba nemoku ar kantrybes neturiu..
nors pirmom dienom su juo tik spenelius susigydziau, bet pienelio labai mazai pritraukdavau
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2009 10 12, 21:48)
Turejau Avent Isis rankini pientrauki, nors naudojau vos pora kartu, bet likau patenkinta mirksiukas.gif


Tai cia akaip suprantu sitas pietraukis taip isgyrtas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2009 10 15, 15:51)
Tai cia akaip suprantu sitas pietraukis taip isgyrtas?  smile.gif

As tai turiu taip pat Avent rankini pientrauki, bet patikekit esu labai nepatenkinta. Nei pati nesuprantu, jis visiskai nieko neistraukia, arba tiesiog nemoku naudotis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariux.09 @ 2009 10 15, 23:02)
As tai turiu taip pat Avent rankini pientrauki, bet patikekit esu labai nepatenkinta. Nei pati nesuprantu, jis visiskai nieko neistraukia, arba tiesiog nemoku naudotis verysad.gif


Hmm...keista daugelis cia mamyciu sako, kad joms labai geras Avent, gal tikrai kazka ne taip darai, kad nesigauna g.gif o tu toki pat turi, kur as minejau nuorodoj? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2009 10 15, 16:51)
Tai cia akaip suprantu sitas pietraukis taip isgyrtas?  smile.gif


Nu as irgi turiu toki Avnet pientrauki ir man jis kai reikejo normaliai trauke, dabar jau lentynoj stovi kazkur smile.gif
Atsakyti
Mes ir Avent naudojom,liuks.
Atsakyti
QUOTE(Sange @ 2009 10 16, 12:25)
Hmm...keista daugelis cia mamyciu sako, kad joms labai geras Avent, gal tikrai kazka ne taip darai, kad nesigauna g.gif o tu toki pat turi, kur as minejau nuorodoj?  smile.gif

taip ta pati, vaistineje pirkau pries menesiuka.
Atsakyti
Naudojau Avent Isis. Gero ispūdžio tikrai nepaliko... Ypatingai plovimas... Aš kažkaip vis pamesdavau tokį mažiuką vožtuviuką bedžiovindama pientraukio dalis. Neturėjau sterilizatoriaus. Išplautą pientraukį nusausinti praktiškai neįmanoma, nes raitytas suraitytas, gera terpė bakterijos kauptis.
Atsakyti
QUOTE(Gervuogė @ 2009 09 10, 21:19)
O jis elektrinis?? kiek jis kainuoja? Per kiek laiko nusitraukia pienukas?? As maitinu tik nusitraukinedama, nes maniskis neima kruties, tai kosmaras kiek laiko sugaistu, kad ir su elektriniu pientraukiu.


As jau 9.5 men nusitraukineju pienuka. Turiu Avent rankini, tai vargas buvo kol traukiau, kas 2 valandas ir taip visa para, ranka skaudejo ir pienuko mazai pritekedavo. Nusipirkau Medela elektrini, tai pasaka, greitai, per menesi net pieno padaugejo trigubai (pradzioje teko damaitint su misiniu). Vienas trukumas - uzia labai garsiai, namiskiams trukdo miegot ir man galva paskauda.

Man gydytoja patare naudoti su kruties masazuokliu, tada paima panasiai kaip vaikas - ne speneli tampo, bet uz spenelio laukelio paima. Bet as is tu, kurios taupo.... Naudoju Medela Mini elektric. Gal kas naudojot Medela Swing arba ta kur abi krutis is karto? As garsiai uzia?


QUOTE(Meškašunis @ 2009 10 03, 13:26)
Nu man tai elektrinis buvo laaabai negerai. Man skaudziai buvo labai. Su rankiniu gali pati pasireguliuot , kada svelniau spustelt, kada laiku atleist... As su elektriniu iki kraujo nusivarydavau.... verysad.gif


Yra elektriniu pientraukiu, kur gali reguliuoti traukimo stipruma.
Atsakyti
QUOTE(sagute2 @ 2009 10 17, 19:33)
Gal kas naudojot Medela Swing arba ta kur abi krutis is karto? As garsiai uzia?
Yra elektriniu pientraukiu, kur gali reguliuoti traukimo stipruma.


Turejau Swing tai nu klapsi, bet kad trukdytu miegot tai tikrai taip nera.
Beje apie tuos kauselius tai buna pirkt medelai minsti ir kieti pagal diametrus. Internete tikrai yra.

Mergytes nenorekit pirmom dienom litro pieno. As nusitraukinejau kas dvi valandas tai budavo tiek kiek reikia vaikeliui. Yra formule kaip pasiskaiciuoj, pirmom dienom po 40-60 ml kiek maitinimu tiek kartu ir nusitraukinedavau... paskui vis daugiau likdavo tai prisiminus taip sakudu buvo ispylineti, juk sededavau su tuo pientraukiu apie valanda, kad nusitraukti. Paskui plaudavau sterilizuodavau. Uztat trecia savaite nusitraukdavau 300ml per viena karta tai dedavau i saldikli nes vaikas tiek nesuvalgydavo, o paskui panaudojau arba kai budavau isejus ir vyrui palikdavau ( ir nusiotraukinedavau kurnors mieste tai iskart pildavau lauk juk saldytuvo tai nera) arba kai maziukas koses pradejo valgyt sunaudojau.
Atsakyti
QUOTE(Dax @ 2009 10 17, 12:50)
Beje apie  tuos kauselius tai buna pirkt medelai minsti ir kieti pagal diametrus. Internete tikrai yra.


Aciu 4u.gif , pasidomesiu
Atsakyti