Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

Na as tai Avent rankini nusipirkau dar su pirma dukryte, labai padejo ir patiko, nors pries tai su kazkokiu pigiu kankinausi. Gimus antrai panelei "seses palikimas" labai praverte ir del pientraukio gumines dalies susidevejimo neturejau problemu mirksiukas.gif
Atsakyti
As naudoju rankini Avent pientrauki.
Atsakyti
Man su pientraukiu irgi kazkodel nesiseka - nebega pienas nors tu ka.... g.gif Spenelius tik paskausta kol privarvinu kokius 30-40 mililitru. Is pradziu turejau Avent rankini, paskui nusipirkau Care elektrini. Jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(MartaP @ 2009 09 09, 11:47)
Niu aiskutis, reiskia geriau elektrinis smile.gif bandysiu ieskotis.. ax.gif

Nu man tai elektrinis buvo laaabai negerai. Man skaudziai buvo labai. Su rankiniu gali pati pasireguliuot , kada svelniau spustelt, kada laiku atleist... As su elektriniu iki kraujo nusivarydavau.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 10 03, 14:26)
Nu man tai elektrinis buvo laaabai negerai. Man skaudziai buvo labai. Su rankiniu gali pati pasireguliuot , kada svelniau spustelt, kada laiku atleist... As su elektriniu iki kraujo nusivarydavau.... verysad.gif



Na as pagalvojau ir nusipirkau va NUK firmos rankini pientrauki, paziuresiu kaip cia bus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 10 03, 13:26)
Nu man tai elektrinis buvo laaabai negerai. Man skaudziai buvo labai. Su rankiniu gali pati pasireguliuot , kada svelniau spustelt, kada laiku atleist... As su elektriniu iki kraujo nusivarydavau.... verysad.gif


Man priešingai g.gif turiu du: rankinį Avent, kuris visai š..... palyginus su elektriniu Medela, kurio reguliuojasi traukimo greitis ir stiprumas. 5 min. ir pienukas nutrauktas.
Atsakyti
O as turiu Canpol firmos, rankini su pompele gumine, geras, traukia, nebrangus, bet nesinaudoju... gal blogai, bet kad ner reikalo g.gif
Atsakyti
As uz Avent pientrauki thumbup.gif jei ne tas pientraukis, tai savo vaikucio nebuciau ismaitinus tiek laiko.... pas mus buvo bedeliu, del kuriu neeme kruties...
Atsakyti
naudojau AVENT pientrauki,labai tiko,patiko,niekas nesusidevejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuogė @ 2009 09 11, 04:19)
O jis elektrinis?? kiek jis kainuoja? Per kiek laiko nusitraukia pienukas?? As maitinu tik nusitraukinedama, nes maniskis neima kruties, tai kosmaras kiek laiko sugaistu, kad ir su elektriniu pientraukiu.


Maniskis irgi neeme kruties. tris savaites siuliau, jau pati sau buvau pasakius vienas menuo ( nors galima bandyt iki 3 mne kol vaikiukas dar turi ta instinkta ieskotis, aisku yra atveju kai ir 4 men prisikabina) ir jei ne pereinam prie misinio. bet trecia savaite po dideliu pastangu capt ir paeme. Pramaitinau iki 7 men. paskui pats atsisake. Paskui gerem misini ir jokiu bedu neturejom.

Pirma nakti prasikankinau su rankiniu Medelos... kita ryta kuo ansciausiai pazadinau vyra ( patys suprantat kokia ta pirma naktis 3 para po gimdymo) ir isvaziavo pirkt pientraukio. Nupirko Medela Swing. Saunus aparaciukas, bet kazkaip per pirma menesi isigudrinau ranka nusitraukinet ir tai buvo daug geriau negu pientraukis. Yra internete filmuku su paaiskinimais kaip tai daryt taisyklingai.
Atsakyti
as irgi turejau toki mandra pientrauki,bet mazai naudojau,geriausiai buvo rankomis nusitraukinet
Atsakyti
Turejau Avent Isis rankini pientrauki, nors naudojau vos pora kartu, bet likau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti