Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

As tai tik uz Medelos elektrini pientrauki. Turejau pradzioje Avent ISIS-tai tikras s.... Gal kam ir tiko, bet kai turi problematiskus spenelius-tas aventas tesiog drasko, zodziu nepasakosiu placiai, bet Medela-super thumbup.gif ir jos plovimas daug lengvesnis nei Avento ir aisku naudojimas puikus (gali greicius reguliuoti ir su elementais naudoti).
P.S. Aisku gal yra dar geresniu uz Medelos, as nzn............
4u.gif
Atsakyti
pritariu del Medelos pientraukiu - turiu naujaji SWING, superinis daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Živile60 @ 2009 09 01, 00:34)
Ir as turiu Avent rankini pientrauki  thumbup.gif  thumbup.gif ir nusiskundimu del jo jokiu neturiu. Traukia gerai ir jokios rankos nepaskausta. Plovimas siektiek erzina, bet normaliai plaunu as ji tik kai nusitraukineju pienuka vartojimui, o siaip praskalauju ir tiek.


laba diena ir as sitoki daikta naidojau labai geras liux ir kainos atzvilgiu ir siaip labai geras o plovimas manes visai nebaugina schmoll.gif schmoll.gif mirksiukas.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš naudojau avent isis rankinį pientraukį ir esu juo patenkinta. spenelius dukrytė buvo nugraužus, o kai traukdavau su pientraukiu - užsigydžiau.
esu bandžius elektrinį man tai per "stiprus" pasirodė
aš už rankinį iš avent'o 4u.gif
Atsakyti
As nusipirkau rankini Lovi pientrauki, kai su MP gausa buvo problemu, bet panaudojau tik pora kartu ir viskas susitvarke g.gif
Atsakyti
Aš naudoju Avent firmos rankinį pientraukį, esu patenkinta. Nusipirkau, kai vaikui buvo mėnuo laiko, iki tol nelabai sako, gerai naudoti g.gif . Pienuką nusitraukiu, kai turiu reikalų ir mažylė lieka su tėčiu. Taip pat, šiek tiek atsargų kaupiu.
Atsakyti
man irgi Avent firmos pientraukis tiko
Atsakyti
o man kazkodel labai sunkiai sekasi draugauti su pientraukiu. po mazyles gimimo, kai pienas bego upeliais, dar siaip ne taip kazka istraukdavau, bet labai mazai. o dabar nu nenori tas pienas begti ir viskas. mazyle vos patraukia ir bega, o man su pientraukiu nieko neiseina doh.gif tai nepaliksi mazosios, nei ka. dabar jau lengviau kiek, nes tyres po truputi valgom. bet vis tiek pieno yra, bega visur, o nusitraukti niekaip normaliai neina
Atsakyti
As naudodavau Avent, kol naujas, tai l.geras, bet po to nuo plovimu, dezinfekavimu, ta guma ne taip gerai laikydavosi, tai sunkoka budavo ir laikyt ir pompuoti.
Atsakyti
Naudoju Avent rankini pientrauki, nepirkau, paskolino, tai man jis visai patinka, uztrunku vos 10 min ir jokiu papildomu problemuar nepatogumu nesukelia smile.gif
Atsakyti
mane išgelbėjo Avent rankinis pientraukis. dukrytė krūties neėmė tai iki 6 mėnesių darbavausi... pieš tai bandžiau kažkokį pigesnį, man atrodo iš NUK kur traukti reikia spaudant pūslę tokią, bet iš vis nieko nesigavo man su juo... doh.gif
Atsakyti
Niu as tai va nusipirkau vakar NUK firmos pientrauki, rankini, bet ten ne su pusle, o su pompa.. smile.gif tai ziuresiu, ar tiks ax.gif
Atsakyti