Įkraunama...
Įkraunama...

Pientraukiai

QUOTE(jova @ 2009 09 06, 17:22)
tiesa pas mane avent rankinis pientraukis, tai man daznai tas maziukas rutuliukas i vidu isitraukia  doh.gif  doh.gif kartais tai kas kelios sekundes - pasiruosus as ji pro balkona ismest bunu smile.gif

man tas pats drinks_cheers.gif , bet ten komplekte kai perki yra pekeitimui 2 ar 3 tie balti,
aš pientraukį virinu kas kart ir tas rutuliukas suminkštėja per laiką, dėl to ir įsitraukia į vidų, dabar pakeičiau jį nauju,ir tik virintu šaltu vandeniu perplaunu, liux thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos busimos mamos ir jau mamytes 4u.gif turiu viena klausimeli blush2.gif gal galetumete patarti, koki pientrauki reik rinktis?nes ju kainos skirtingos, kaip zinoti, kad butent kazkuris tau bus geras, ar is viso skirtumo nera?? g.gif
Atsakyti
nusipirkau Nuk nes staigiai reikejo ir ilgai nesirinkau, bet po menesio pavargau, nes rankinis ir pradejau ieskotis elektrinio, siame forume is kitos mamytes nusipirkau Medela dviguma pientrauki, t.y. abi krytis gali nusitraukinet vienu metu thumbup.gif tai turbut vienas geriausiu mano pirkiniu, kuriuo neatsidziaugiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2009 09 09, 10:05)
nusipirkau Nuk nes staigiai reikejo ir ilgai nesirinkau, bet po menesio pavargau, nes rankinis ir pradejau ieskotis elektrinio, siame forume is kitos mamytes nusipirkau Medela dviguma pientrauki, t.y. abi krytis gali nusitraukinet vienu metu  thumbup.gif  tai turbut vienas geriausiu mano pirkiniu, kuriuo neatsidziaugiu  thumbup.gif



Niu aiskutis, reiskia geriau elektrinis smile.gif bandysiu ieskotis.. ax.gif
Atsakyti
Esu ir aš girdėjusi, kad elektrinis, traukiantis iš abiejų krūtų, geriausias. Pati naudojau rankinį baby Ono... Nelengva buvo, bet ištvėriau (ir ko nepadarysi dėl savo mažulio blush2.gif)

Kita vertus -- esi tikra, kad jo Tau reiks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 09 10, 10:09)
Esu ir aš girdėjusi, kad elektrinis, traukiantis iš abiejų krūtų, geriausias. Pati naudojau rankinį baby Ono... Nelengva buvo, bet ištvėriau (ir ko nepadarysi dėl savo mažulio blush2.gif)

Kita vertus -- esi tikra, kad jo Tau reiks? g.gif

vava, man asmeniskai jo net neprireike, schmoll.gif gerai kad nepirkau o is drauges pasiskolinau, thumbup.gif tai tik pragulejo stalciuje ir viskas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 09 10, 11:09)
Esu ir aš girdėjusi, kad elektrinis, traukiantis iš abiejų krūtų, geriausias. Pati naudojau rankinį baby Ono... Nelengva buvo, bet ištvėriau (ir ko nepadarysi dėl savo mažulio blush2.gif)

Kita vertus -- esi tikra, kad jo Tau reiks? g.gif



Na is tikruju manau kad reiktu tureti, juk jei neturesiu, tai paskui su vaiku ant ranku juk neisiu i parduotuve pirkti paskutine minute... blink.gif smile.gif o gal rimtai is pradziu pasiskolinti bent rankini is drauges, ir jei reiks, tai vyro prasysiu kad nupirktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MartaP @ 2009 09 10, 13:54)
o gal rimtai is pradziu pasiskolinti bent rankini is drauges, ir jei reiks, tai vyro prasysiu kad nupirktu ax.gif

O čia jau protingesnis sprendimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
As pirkau is Avent firmos, rankinis. bet naudojau tik pora kart kolkas ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 09 10, 15:13)
O čia jau protingesnis sprendimas drinks_cheers.gif



thumbup.gif tikiuosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2009 09 09, 09:05)
nusipirkau Nuk nes staigiai reikejo ir ilgai nesirinkau, bet po menesio pavargau, nes rankinis ir pradejau ieskotis elektrinio, siame forume is kitos mamytes nusipirkau Medela dviguma pientrauki, t.y. abi krytis gali nusitraukinet vienu metu  thumbup.gif  tai turbut vienas geriausiu mano pirkiniu, kuriuo neatsidziaugiu  thumbup.gif

O jis elektrinis?? kiek jis kainuoja? Per kiek laiko nusitraukia pienukas?? As maitinu tik nusitraukinedama, nes maniskis neima kruties, tai kosmaras kiek laiko sugaistu, kad ir su elektriniu pientraukiu.
Atsakyti
QUOTE(Kotiara @ 2009 07 28, 00:48)
O as po liudnos patirties u pirmu vaiku, kuomet turejai canpol rankini ir reikejo visos seimos prasyt man padet nutrauk tpiena, ens rankos skaudedavo,

As irgi sita naudojau, tai sakiau daugiau gyvenime rankinio nebepirkciau. Kazkaip man neistraukdavo pieno. Su pientraukiu vargau kol mazei reikejo pieno, o paskui simta kart greiciau su rankom nusitraukdavau.
Atsakyti