Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

biggrin.gif Oho, cia tai bent "prieaugis" Na ir shaunu tuomet, ir mama ramesne , kad vaikas gerai auga mirksiukas.gif
O kai mama rami-pienelis tikrai jau nebedings biggrin.gif
Aukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 01 26, 14:58)
labuka, mes per du menesiukus priaugom 2,4 kg ir paaugom 10 cm smile.gif

O ar jusu leliukai daznai sypsosi nes mano sunelis tai isvien su sypsenele, tik jau lupyte drebina kai valgyti nori arba pampersas pilnas  blush2.gif
Papildyta:
norejau paklausti kiek jusu maziukai suvalgo ml, nes  maniskis suvalgo 120-130 mano pienuko  doh.gif

mes tai labai daznai sypsomes, tik pakalbink truputi tuoj sypsosi lotuliukas.gif MP suvalgo ir po 150ml, o misinuko 90ml9Duodu karta per diena)
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 26, 21:25)
biggrin.gif Oho, cia tai bent "prieaugis" Na ir shaunu tuomet, ir mama ramesne , kad vaikas gerai auga  mirksiukas.gif
O kai mama rami-pienelis tikrai jau nebedings  biggrin.gif
Aukit  4u.gif


Aciu, atrodo si menesi irgi jau normaliai priaugs (gal apie 1 kg bus), tai jau ramu del to ..
O siaip tai aukso zodziai - jeigu tik nuolat galvoju apie tai, ar tikria viskas gerai, ar tikrai uztenka pienuko, tai kaip tycia, ir nepakanka g.gif . Tai visoms linkejimas - svarbiausia, pacios ramybe ir tikejimas, kad viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu su ZifkuteB musu leliai ta pacia diena gime. Mano kas menesi stabilai priauga po 1400g tai kai gydytoja ziurejo ta kreive tai jau buvo ant ribos dar biski ir jau but virsvoris. Bet gydytoja sake nuo 3 men turetu maziau priaugti nes labiau judes. smile.gif
Idomu pasidare jei maziai turi virsvori ka tada daro?
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Mano mazoji per pirma menesi priaugo 1200 gr, per antra - 1000 gr. I ilgi apie 6 cm. Mokam zaviai sypsotis ir leisti daug smagiu garsu - ypac nubudus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Samantha123 @ 2009 01 27, 15:14)
Ziuriu su ZifkuteB musu leliai ta pacia diena gime. Mano kas menesi stabilai priauga po 1400g tai kai gydytoja ziurejo ta kreive tai jau buvo ant ribos dar biski ir jau but virsvoris. Bet gydytoja sake nuo 3 men turetu maziau priaugti nes labiau judes.  smile.gif
Idomu pasidare jei maziai turi virsvori ka tada daro?


Aha, tikrai, musiskiai vienadieniai. drinks_cheers.gif . Na, kiek zinau, pirmais menesiais nieko tokio, o netgi gerai priaugti daugiau.. mirksiukas.gif paskui kai pradeda kruteti, judeti, issijudina visos rinkeles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 01 26, 13:58)
labuka, mes per du menesiukus priaugom 2,4 kg ir paaugom 10 cm smile.gif

O ar jusu leliukai daznai sypsosi nes mano sunelis tai isvien su sypsenele, tik jau lupyte drebina kai valgyti nori arba pampersas pilnas  blush2.gif
Papildyta:
norejau paklausti kiek jusu maziukai suvalgo ml, nes  maniskis suvalgo 120-130 mano pienuko  doh.gif


smagu 4u.gif
maniske tai per du men priaugo 1,5 kg. o valgo daug. pirma menesi priaugo tik 400 gr, tai pradejau misiniu maitint, tada po dvieju savaiciu pasvere priaugus buvo 900 gr, o davar per dvi sav tik 200 gr. tai sako per mazai g.gif nors valgo ji noriai, energinga, akv=tyvi, ne zyzla, tai manau viskas liux bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2009 01 27, 23:19)
smagu  4u.gif
maniske tai per du men priaugo 1,5 kg. o valgo daug. pirma menesi priaugo tik 400 gr, tai pradejau misiniu maitint, tada po dvieju savaiciu pasvere priaugus buvo 900 gr, o davar per dvi sav tik 200 gr.  tai sako per mazai  g.gif  nors valgo ji noriai, energinga, akv=tyvi, ne zyzla, tai manau viskas liux  bigsmile.gif



tai 200 tai gal mazai blush2.gif nors jei sveika lelyte, judri tai tikriausiai viskas gerai thumbup.gif

o ka jus darot su pleiskanytem, nes labai jau mano sunuko galvyte pleiskanoja, net tokia plutele dedasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 01 27, 22:06)
o ka jus darot su pleiskanytem, nes labai jau mano sunuko galvyte pleiskanoja, net tokia plutele dedasi  g.gif

Tepam aliejuku, laikom, kad įsigertų ir šukuojam tas pleiskanytes mirksiukas.gif Mes jau baigiam susidorot su ta luobele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paule @ 2009 01 28, 00:49)
Tepam aliejuku, laikom, kad įsigertų ir šukuojam tas pleiskanytes mirksiukas.gif Mes jau baigiam susidorot su ta luobele thumbup.gif

pas mus luobeles tai tos nera schmoll.gif ..galvoju kad ji gal veliau atsiras g.gif ?ar nebutinai ji turi buti blush2.gif ax.gif 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 01 28, 10:03)
pas mus luobeles tai tos nera schmoll.gif ..galvoju kad ji gal veliau atsiras g.gif ?ar nebutinai ji turi buti blush2.gif  ax.gif  4u.gif ?


Aha , pas mus irgi nera, tai as galvoju-ar turi ji butinai buti visiems? tai vis ziurim,laukiam "tipo" lotuliukas.gif kada cia atsiras..
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 28, 10:15)
Aha , pas mus irgi nera, tai as galvoju-ar turi ji butinai buti visiems? tai vis ziurim,laukiam "tipo"  lotuliukas.gif kada cia atsiras..

gal ir neatsiras mirksiukas.gif pas mus nera nieko panasaus wub.gif
Atsakyti