Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 25, 18:28)
na mes pirma menesi isaugom vos 710 gramu, laukiu sios savaites,
matysim ar nors kiek daugiau priaugom 4u.gif

Na Sauluze, tai nera tik "vos" 700g, tai gana normalus vidutinis priaugimas.
Kaip sakoma reiktu susirupint jei tepriaugineja 500g ar maziau..
Nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 25, 19:28)
na mes pirma menesi isaugom vos 710 gramu, laukiu sios savaites,
matysim ar nors kiek daugiau priaugom 4u.gif


Mums daktarė patarė priaugti nuo 500gr iki 1500gr, taip kad pas jus kaip ir visai neblogai. Mano lialia priaugo po 900gr per kiekvieną mėnesiuką, bet kariaujam karus dėl kiekvieno gurkšnelio doh.gif

QUOTE(westutee @ 2009 01 25, 19:41)
as taip pat girdejau kad geriau duot gryna virinta vandenuka nei arbateles, bet maitinant vien tik misinuku butinai vaikui reikia duot gert


Na va, būtinai reikės paklausti daktarės, nes anksčiau tik primaitinėjau, bet dabar jau vien tik mišinukais tenka, tai gal dar ką nors reikia tuomet mityboje keisti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 25 sausio 2009 - 19:38
labukas 4u.gif ,
kaip gyvena jusu mazuliukai?kokie jusu nauji pasiekimai.mes tai jau ismokome nauja dalyka-maziukas jau pradejo siekti su rankomis zaisliuku.anksciau tik akytemis sekdavo,o dbr jau ir su rankomis maziukas bando thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
musiske tai su kojom labiau siekia, rankom tik siaip mojuoja smile.gif
labai juokingai lupyte tempia kai verkia smile.gif
ir jau viena kita asarele nubega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 19:32)
tai cia nieko blogo duot to misinuko?
ketinu ir toliau MP maitint, tik primaitint, po kokiu 60 ml
duot, nes akivaizdu,kad vaikutis alkanas tik MP...


Na, as saviski nuo antro men pradzios primaitinu vienu misiniu (pries miega). Labai pergyvenau, kad nepakanka mano pienuko, nors dariau viska, ka kas patardavo, kaip ta MP padauginti.. bet kad per menesi priaugo vaikas tk 400 g, tai ir teko kazka mastyti. Tai dabar jau pusantro menesio valgo MP visa laika, tik pries nakti duodu viena misini. Bijojau, kad tokiu budu visai MP sumazes, bet kazkaip viskas normaliai. Nors diena, kai nemiega, tai valgo kas valanda.. Tik kad valgo po 5-7 min, tai tikrai ne beda smile.gif. O po misinio - ismiega po 5-6 val. Tai irgi patogu nakti smile.gif.
Zodziu, manau, kad idealu, jeigu gali maitinti tik MP, bet jeigu jau tikrai vaikutis nuolat alkanas (nekalbu apie tas keliu dienu krizes, kurios praeina), tai nieko tokio ir primaitinti..
Atsakyti
mano mazge labai pradejo rankytemis aplink veida makaluotis ax.gif Gal as jau jai atsibodau, tai bando akytes uzsidengti, kad manes nematytu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 26, 10:42)
labai juokingai lupyte tempia kai verkia smile.gif
ir jau viena kita asarele nubega smile.gif

musiskis irgi taip pat su lupytem ir su asarelem
Atsakyti
sveikos mamytes,nu musiskis irgi apatine lupa tampo,tada jau zinai kad verks ir asoros isbega biggrin.gif
Atsakyti
labuka, mes per du menesiukus priaugom 2,4 kg ir paaugom 10 cm smile.gif

O ar jusu leliukai daznai sypsosi nes mano sunelis tai isvien su sypsenele, tik jau lupyte drebina kai valgyti nori arba pampersas pilnas blush2.gif
Papildyta:
norejau paklausti kiek jusu maziukai suvalgo ml, nes maniskis suvalgo 120-130 mano pienuko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orintukass: 26 sausio 2009 - 12:59
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 01 26, 11:25)
Na, as saviski nuo antro men pradzios primaitinu vienu misiniu (pries miega). Labai pergyvenau, kad nepakanka mano pienuko, nors dariau viska, ka kas patardavo, kaip ta MP padauginti.. bet kad per menesi priaugo vaikas tk 400 g, tai ir teko kazka mastyti. Tai dabar jau pusantro menesio valgo MP visa laika, tik pries nakti duodu viena misini. Bijojau, kad tokiu budu visai MP sumazes, bet kazkaip viskas normaliai. Nors diena, kai nemiega, tai valgo kas valanda.. Tik kad valgo po 5-7 min, tai tikrai ne beda smile.gif. O po misinio - ismiega po 5-6 val. Tai irgi patogu nakti smile.gif.
Zodziu, manau, kad idealu, jeigu gali maitinti tik MP, bet jeigu jau tikrai vaikutis nuolat alkanas (nekalbu apie tas keliu dienu krizes, kurios praeina), tai nieko tokio ir primaitinti..


O ar pagerejo priaugimas, kai pradejai vakarais misini duoti? Ar dar nesisveret?

Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 01 26, 12:25)
Na, as saviski nuo antro men pradzios primaitinu vienu misiniu (pries miega). Labai pergyvenau, kad nepakanka mano pienuko, nors dariau viska, ka kas patardavo, kaip ta MP padauginti.. bet kad per menesi priaugo vaikas tk 400 g, tai ir teko kazka mastyti. Tai dabar jau pusantro menesio valgo MP visa laika, tik pries nakti duodu viena misini. Bijojau, kad tokiu budu visai MP sumazes, bet kazkaip viskas normaliai. Nors diena, kai nemiega, tai valgo kas valanda.. Tik kad valgo po 5-7 min, tai tikrai ne beda smile.gif. O po misinio - ismiega po 5-6 val. Tai irgi patogu nakti smile.gif.
Zodziu, manau, kad idealu, jeigu gali maitinti tik MP, bet jeigu jau tikrai vaikutis nuolat alkanas (nekalbu apie tas keliu dienu krizes, kurios praeina), tai nieko tokio ir primaitinti..



dekui, paguodei 4u.gif
man tik tik 3 kartam per diena uztenka normaliai mano pienelio,
dar 4 kart reikia primaitint...diena duodu po 60ml, nakciai - 90ml...
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 26, 14:55)
O ar pagerejo priaugimas, kai pradejai vakarais misini duoti? Ar dar nesisveret?


Na, nezinau, ar del vieno to papildomo misinuko, ar tiesiog padaugejo mano pieno (nes geriu visokiausias arbatas, valgau daug smile.gif ), ar tiesiog vaikas atsibudo ir nusprende, kad laikas jau augti smile.gif, bet jeigu per 1 men (kai neprimaitinejau) priaugo 400 g, tai per antra men priaugo 1610 g thumbup.gif . Bet nenoriu tiketi, kad nuo vieno misinio taip viskas pasikeite.. Taciau kad vaikas ramesnis, mielesnis tapo, tai tikrai. Taciau ta misinuka duodu tik tada, kai istustina abi mano krutis - na, bijau, kad nemazetu pienukas.. rolleyes.gif
Atsakyti