Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 22:10)
dekui 4u.gif
stebesiu ir as...baisiai kazkaip nerami siandien...na matysim...
gal atsistatys tas pienelis... g.gif



sveikinu su dviem menesiukais mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
labuka, noriu prisijungti prie jusu smile.gif skaiciau kad turit problemeliu su pieneliu...man irgi taip buvo tai geriau stipria kmynu arbata su pienu (i diena 1-2 litrus) + hipp arbatele zindyvem. ir nakti atsikeldavau nusitraukdavau pienuko ir pasidedavau saldytuve, o vakarais trukdavo dazniausiai tai susildziusi primaitindavau. beto po kiekvieno maitinimo su pientraukiu iki paskutinio laso nusitraukiu pienuka,tada jis labiau gaminasi, aisku vargo yra bet ka padarysi. ir ka jus manot, pienuko turiu... aisku nakti jo buna daugiausia, nes sunelis jau netaip daznai keliasi, tai as atsikelusi nusitraukiu ir vis laikau kad jei pritruktu netycia tai tureciau damaitinti. smile.gif
Papildyta:
ir noriu paklausti kokius skiepukus leliais gaus dvieju men, nes as ne Lt ir mes gavom skiepuka 6 sav., o dabar tik triju men du gausim smile.gif
Atsakyti
As duodu aptamil 1 misinuka, tai tustinasi kas mazdaug antra diena. Bet musu gydytoja liepe butinai duoti ir vandenuko kai gauna misinuka. Tai as vis po biskuliuka duodu atsigerti ir ziuresim kaip bus toliau nes dabar lyg ir viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 01 25, 00:25)
sveikinu su dviem menesiukais mirksiukas.gif  4u.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 01 25, 00:17)
labuka, noriu prisijungti prie jusu  smile.gif  skaiciau kad turit problemeliu su pieneliu...man irgi taip buvo tai geriau stipria kmynu arbata su pienu (i diena 1-2 litrus) + hipp arbatele zindyvem. ir nakti atsikeldavau nusitraukdavau pienuko ir pasidedavau saldytuve, o vakarais trukdavo dazniausiai tai susildziusi primaitindavau. beto po kiekvieno maitinimo su pientraukiu iki paskutinio laso nusitraukiu pienuka,tada jis labiau gaminasi, aisku vargo yra bet ka padarysi. ir ka jus manot, pienuko turiu... aisku nakti jo buna daugiausia, nes sunelis jau netaip daznai keliasi, tai as atsikelusi nusitraukiu ir vis laikau kad jei pritruktu netycia tai tureciau damaitinti.  smile.gif
Papildyta:
ir noriu paklausti kokius skiepukus leliais gaus dvieju men, nes as ne Lt ir mes gavom skiepuka 6 sav., o dabar tik triju men du gausim smile.gif


LT gauna skiepus: tik gime (ligoninej) nuo tuberkuliozes ir nuo hepatito B; 1-no menesio kartojama nuo hepatito B;
2-ju menesiu: nuo kokliusho, difterijos, stabliges, B tipo Haemophilius influenza, ir poliomielito (cia viskas vienoj vakcinoj atrodo).
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 25, 12:38)
LT gauna skiepus: tik gime (ligoninej) nuo tuberkuliozes ir nuo hepatito B; 1-no menesio kartojama nuo hepatito B;
2-ju menesiu: nuo kokliusho, difterijos, stabliges, B tipo Haemophilius influenza, ir poliomielito (cia viskas vienoj vakcinoj atrodo).


nes cia tai 6 sav gauna nuo tubrkuliozes, o 3 men tai po skiepa i kiekviena kojyte.
Atsakyti
taip daro tokius skiepus nuo tuberkuliozes ir hepatito b,paskuj 2 menesiu nuo kokliuso ir t.t,o mes dar skepijomes nuo roto viruso,aisku ne pigu bet sake kad geriau pasiskiepyt
Atsakyti
Sveikutės mamtytės, aš irgi norėčiau prisijungti prie 2-ą mėnesiuką skaičiuojančių... 4u.gif
QUOTE(orintukass @ 2009 01 25, 01:17)
labuka, noriu prisijungti prie jusu  smile.gif  skaiciau kad turit problemeliu su pieneliu...man irgi taip buvo tai geriau stipria kmynu arbata su pienu (i diena 1-2 litrus) + hipp arbatele zindyvem.
ir noriu paklausti kokius skiepukus leliais gaus dvieju men, nes as ne Lt ir mes gavom skiepuka 6 sav., o dabar tik triju men du gausim smile.gif


O man daktarė sakė, kad kmynai ir man ir leliui labai vidurius kietins, todėl neleido. Aš irgi pagal liaudiškus receptus gėriau tų kmynų... Sužinojau tokią nuomonę, kad nelabai svarbu koks skystis, svarbu, kad jo būtų labai daug biggrin.gif na aišku išskyrus tai, ko nelabai rekomenduojama gerti.

QUOTE(Samantha123 @ 2009 01 25, 09:09)
As duodu aptamil 1 misinuka, tai tustinasi kas mazdaug antra diena. Bet musu gydytoja liepe butinai duoti ir vandenuko kai gauna misinuka. Tai as vis po biskuliuka duodu atsigerti ir ziuresim kaip bus toliau nes dabar lyg ir viskas gerai.


O man uždraudė visus vandenukus... Tiesa, mano lialia baisiai nevalgi, tai gal kad daugiau maistingo pienelio sugertų. Beje, gal kuri mišinukais maitina? Kaip jums valgo? Po kiek ml per kartą, kiek kartų?

Ir dar - mamytės pasidalinkite kaip auga jūsų lelių svoriai, nu baisiai įdomu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 25 sausio 2009 - 16:23
QUOTE(Doti @ 2009 01 25, 16:23)

Ir dar - mamytės pasidalinkite kaip auga jūsų lelių svoriai, nu baisiai įdomu...  4u.gif


as savo mazyli damaitinu kai matau kad is manes neprivalgo, bet dazniausiai tik vakare. man jis suvalgo 90ml dabar, kiek anksciau tik 60ml.
mano mazylis gime 2950 kg ir 49 cm, lygiai menesiuko svere 3800kg, menesiuko ir 22 dienu svere 4600kg, o ugis buvo 57cm. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 01 25, 17:23)
Sveikutės mamtytės, aš irgi norėčiau prisijungti prie 2-ą mėnesiuką skaičiuojančių...  4u.gif
O man daktarė sakė, kad kmynai ir man ir leliui labai vidurius kietins, todėl neleido. Aš irgi pagal liaudiškus receptus gėriau tų kmynų... Sužinojau tokią nuomonę, kad nelabai svarbu koks skystis, svarbu, kad jo būtų labai daug  biggrin.gif  na aišku išskyrus tai, ko nelabai rekomenduojama gerti.
O man uždraudė visus vandenukus... Tiesa, mano lialia baisiai nevalgi, tai gal kad daugiau maistingo pienelio sugertų. Beje, gal kuri mišinukais maitina? Kaip jums valgo? Po kiek ml per kartą, kiek kartų?

Ir dar - mamytės pasidalinkite kaip auga jūsų lelių svoriai, nu baisiai įdomu...  4u.gif



Sveikute,nu as tai misinukais nemaitinu,nes pati dar pieno turiu normaliai,ir seip svoris auga gerai,pirma menesi priaugom 1300kg,antra menesi 1500kg,tad viskas gerai,maniskis nors ir daug atpilieja,bet gyd.sake kad jeigu svoris auga gerai tai nereik pergyvent.seip vandenuka gali duoti,bet as tai neduodu,bet mum sake,kad galima,tik neduokit jokiu arbatu nes mums gyd.uzdraude sake puna dantenos
Atsakyti
na mes pirma menesi isaugom vos 710 gramu, laukiu sios savaites,
matysim ar nors kiek daugiau priaugom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 01 25, 18:11)
Sveikute,nu as tai misinukais nemaitinu,nes pati dar pieno turiu normaliai,ir seip svoris auga gerai,pirma menesi priaugom 1300kg,antra menesi 1500kg,tad viskas gerai,maniskis nors ir daug atpilieja,bet gyd.sake kad jeigu svoris auga gerai tai nereik pergyvent.seip vandenuka gali duoti,bet as tai neduodu,bet mum sake,kad galima,tik neduokit jokiu arbatu nes mums gyd.uzdraude sake puna dantenos



labai smagu kad tiek priaugot 4u.gif
maniskis irgi atpylineja daznai bet po mazai, bet svoris irgi manau auga neblogai, nors ir noretusi kad augtu geriau rolleyes.gif
as taip pat girdejau kad geriau duot gryna virinta vandenuka nei arbateles, bet maitinant vien tik misinuku butinai vaikui reikia duot gert
Atsakyti