Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(Belty @ 2009 01 24, 11:49)
Aha, as jau seniau pastebejau..mirksiukas.gif  4u.gif
Eisim pirmadieni pas gyd.ziuresim , kiek per antra men. priaugo..na ir aisku, skiepas  verysad.gif


mes ketvirtadieni eisim, bet prasysiu,kad skiepytu tik penktadieni, po baseiniuko blush2.gif
ir tikiuos,kad priaugo normaliai, nes jau tikrai man panasu,kad vaikas alkanas buna,
kad neuztenka to pienelio... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 23, 20:34)
Maniske irgi karuseles klauso ir soka bigsmile.gif
tik sia savaite reaguot pradejo...


Maniškė taip pat protingesnė su lig dviem mėn tapo ax.gif Kai kalbini šypsosi, šneka, jau ir pati viena pasišneka, į žaisliukus reaguoja. Jau idomesnė vis darosi yess.gif
Atsakyti
klausykit mamytes, o ar daug jusu leliai sypsosi? mano sunaus pusesere gimisi diena veliau uz ji juokiasi ir juokiasi labai daug o manasis tikrai mazai sypsosi verysad.gif ir labai daugkas kas aplanke mano leliu sake kad mazai jis sypsosi verysad.gif ilgai reikia ji kalbint ir sypsotis jam kol nusisypso o pats pirmas praktiskai niekada nepradeda sypsotis schmoll.gif gal cia nieko tokio o gal depresija kokia vaikiska ar siaip jis is naturos gal nera didelis linksmuolis? g.gif
Papildyta:




Sauluzhe, kaip sekesi baseine? rolleyes.gif
Atsakyti
nesisypso ir maniske baisiai daug smile.gif reikia kalbinti, sudominti tada nusisypso smile.gif

beje, pasiguosiu...neatlaikiau, daviau misinuko...akivaizdu,kad pienelio truksta...
tai 60 ml sugirdziau, laiminga dabar mergyte...o pati ziauriai savim nusivylus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 18:14)


beje, pasiguosiu...neatlaikiau, daviau misinuko...akivaizdu,kad pienelio truksta...
tai 60 ml sugirdziau, laiminga dabar mergyte...o pati ziauriai savim nusivylus... verysad.gif



pazystu mama kuri keturis menesius vien savo pienu maitino nes labai pries misinukus nusistacius buvo nors jai gydytojai sake kad primaitint reikia bet neklause jinai tai vaikelis visai nusilpo, svorio nepriaugo schmoll.gif as manau jau geriau duot vaikui truputi misiniko nei badu marint, juk jam taip svarbu dabar gerai pavalgyt ir svorio priaugt
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 17:14)
nesisypso ir maniske baisiai daug smile.gif reikia kalbinti, sudominti tada nusisypso smile.gif

beje, pasiguosiu...neatlaikiau, daviau misinuko...akivaizdu,kad pienelio truksta...
tai 60 ml sugirdziau, laiminga dabar mergyte...o pati ziauriai savim nusivylus... verysad.gif



mano mazylis tai po 90 suvalgo ir istikruju matosi vaiko pasikeitimas, iskart miegelio nori, tik po misinuko po 2 val man jis vel nori valgyti, o po MP dazniausiai po valados praso, kartais ir po dvieju.
Atsakyti
tai cia nieko blogo duot to misinuko?
ketinu ir toliau MP maitint, tik primaitint, po kokiu 60 ml
duot, nes akivaizdu,kad vaikutis alkanas tik MP...
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 18:32)
tai cia nieko blogo duot to misinuko?
ketinu ir toliau MP maitint, tik primaitint, po kokiu 60 ml
duot, nes akivaizdu,kad vaikutis alkanas tik MP...



aisku nieko blogo, taip ir reikia, kol visikai pakeisi MP i misinuka.
as tai nezinau kiek kankinsiuos taip, nes vaikui geriau yra privalgyt is misinuko, nei but pastoviai alkanam maitinant MP. as ziuriu pagal vaiko nuotaika, jei jis irzlus vakarais tai duodu misinuka, paskui duosiu kas antra-trecia valgyma, paskui tik naktim beduosiu MP, na ziuresiu kaip pas mane tas MP.taip ir pereisim prie misinuku, tik kad vaikui viduriukai uzkietejo...
Atsakyti
o kokius misinukus duodat?
as daviau similac'o, tai tiesa sakant, viduriukus pramuse (jau tris dienas
laukiau)...
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 24, 19:48)
o kokius misinukus duodat?
as daviau similac'o, tai tiesa sakant, viduriukus pramuse (jau tris dienas
laukiau)...



ispradziu daviau Tuteli, bet negerejo, tai daviau nan1, patiko, bet siandien jau trecia diena nekakoja.siandien bandziau duot nan ha1, irgi skaniai gere, ziuresim kaip bus su viduriukais.kazkaip yra sunku kazka pritaikyt, nes tik viena karta i diena duodu misinuka..skaiciau, kad reikia maziausiai savaite duot misinuka, kad suprastum ar tinka misinukas ir po 3-4 dienu davimo tik pasireiskia ar tinka ar ne.
Atsakyti
nu va, pagaliau mazylis pasitustino biggrin.gif
ir speju kad tiko tas misinukas nan ha1, nes kai gerem nan1 tai iskart uzkietejo viduriukai biggrin.gif
Atsakyti
dekui 4u.gif
stebesiu ir as...baisiai kazkaip nerami siandien...na matysim...
gal atsistatys tas pienelis... g.gif
Atsakyti