Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

zinokit ir as virsuj matau kazka balta, seiliojas tai labai, ryt pasakys gydytoja ka daryt.
mamytes, cia ne ta tema, bet aktuali visoms, leliukai jau nemaziukai, kokias apsisaugojimo priemones pasirinkot? man vakar gine sake yra maitinanciom ir kontraceptiniu tableciu? reik tik sirgt pradet
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2009 03 03, 22:06)
zinokit ir as virsuj matau kazka balta, seiliojas tai labai, ryt pasakys gydytoja ka daryt.
mamytes, cia ne ta tema, bet aktuali visoms, leliukai jau nemaziukai, kokias apsisaugojimo priemones pasirinkot? man vakar gine sake yra maitinanciom ir kontraceptiniu tableciu? reik tik sirgt pradet




yra azalija vadinasi, nereik sirgt pradėt ir pertraukų daryt nereik, nenoriu daryt reklamos, pasieškok info pati smile.gif
Atsakyti
Niu mes ryt irgi gausime skiepuką - baisiai bijau, kad bus neramios doh.gif Bėgu ruoti drabužėlių rytojui...Labanaktis gerų sapnų
Atsakyti
Sveikos mamytes, jei nieko pries ir mes prie jusu prisijungsim, gimem 3700 ugis 54 cm. Mes jau irgi galvyte laikom ir bandom sneketi, sypsomes, paskutiniu metu atkreipiau demesi labai jau norim ant soniuko apsiversti. Tik su valgymu turim problemu pati nemaitinu, o misinuku jis nevalgo doh.gif per para suvalgome 500-600 gr., buvom vakar pas daktare tai antra men priaugom tik 500 gr. mazokai, nors dabar sveriam 5.200 kg. Padare kraujo tyrima siandiena bus atsakymas.
Atsakyti
niu mes po TA
Neda 5300g 61 cm Goda 5400 g 58 cm nUO GIMIMO PAAUGOM 11 IR 9 cm ir mažoji praaugo sesytę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgag @ 2009 03 04, 11:55)
Sveikos mamytes, jei nieko pries ir mes prie jusu prisijungsim, gimem 3700 ugis 54 cm. Mes jau irgi galvyte laikom ir bandom sneketi, sypsomes, paskutiniu metu atkreipiau demesi labai jau norim ant soniuko apsiversti. Tik su valgymu turim problemu pati nemaitinu, o misinuku jis nevalgo doh.gif per para suvalgome 500-600 gr., buvom vakar pas daktare tai antra men priaugom tik 500 gr. mazokai, nors dabar sveriam 5.200 kg. Padare kraujo tyrima siandiena bus atsakymas.




labutis 4u.gif
parašyk, kokie tyrimo atsakymai smile.gif , gal vaikučiui mišinukas nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 03 03, 20:42)
O kurioj vietoj ta parduotuvė?  g.gif

Ta parduotuve priesais silainiu maxsima, kitoje gatves puseje yra naujai pastatytas daugiaaukstis, tai ten pirmame aukste, vadinasi ekologija vaikams(atrodo taip) smile.gif
Papildyta:
Maniskis irgi valgo misinuka ir iki siol kaip ir viskas gerai buvo, bet paskutiniu metu labai mazai jau valgyti pradejo, visai apetitas dingo verysad.gif Ir gydytoja sake, kad mazai valgo, na bet priaugome lyg kaip ir normaliai, ziuresim kas bus toliau g.gif
Papildyta:
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 03 03, 22:49)
Niu mes ryt irgi gausime skiepuką - baisiai bijau, kad bus neramios doh.gif  Bėgu ruoti drabužėlių rytojui...Labanaktis gerų sapnų

Tai kaip po skiepuku laikotes? Man labai idomu, nes irgi eisim neuzilgo ta skiepuka maziukui daryti, tai prisiklausiau visokiu pasekmiu, tai labai bijau verysad.gif
Atsakyti

Labas visoms mamytems ir ju kleckuciams,
prisijungiu prie jusu, nors tuoj turbut reiks keliaut i 3 menesiuka smile.gif Ryt mums trus men. 4u.gif

QUOTE(adi@v @ 2009 03 02, 18:45)
Labutis  4u.gif
O jus ar nesapnuojat kosmaru susijusiu su leliukais? Sia nakti susapnavau, kad dukryte springsta  blink.gif  Kai sokau is lovos, tai koja nusimusiau, o ji sau pucia i aki ramiausiai . Ir panasaus pobudzio sapnai beveik kiekviena nakti. Idomu ka tai galetu reiksti  g.gif  gal per daug jaudinuosi del mazosios  wub.gif


As karts nuo karto susapnuoju, kad neislaikau savo vaikelio ir vis jis krenta ant zemes doh.gif doh.gif doh.gif .. Ta sapna dar nestumo metu sapnuodavau... dabar irgi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretucka @ 2009 03 04, 11:27)
Ta parduotuve priesais silainiu maxsima, kitoje gatves puseje yra naujai pastatytas daugiaaukstis, tai ten pirmame aukste, vadinasi ekologija vaikams(atrodo taip) smile.gif
Papildyta:
Maniskis irgi valgo misinuka ir iki siol kaip ir viskas gerai buvo, bet paskutiniu metu labai mazai jau valgyti pradejo, visai apetitas dingo verysad.gif  Ir gydytoja sake, kad mazai valgo, na bet priaugome lyg kaip ir normaliai, ziuresim kas bus toliau g.gif
Papildyta:

Tai kaip po skiepuku laikotes? Man labai idomu, nes irgi eisim neuzilgo ta skiepuka maziukui daryti, tai prisiklausiau visokiu pasekmiu, tai labai bijau verysad.gif

tai, kad musu neskiepijo
Atsakyti
Sveikos mamytės, tikimės, kad gerai su savo mažiukais gyvenat smile.gif

o dienos rėžimo tai nelabai dar turim, irgi nuo nakties priklauso, būna kelias kas 3 val, būna 8 val išmiega, tada ir susimakaluoja viskas, laukan einam apie12 arba 13, tai pamiega iki 14,30, pažaidžia, paguli plikutė, pavargsta ir vėl kokiam pusvalandžiui užmiega smile.gif o vakare jau kaip ji nori, nori būdrauja, nori miega. O seiliotis buvo pradėjus vienu metu, dabar nustojo, bet į burną eina viskas, ypač pirštukas, o tik ne soskė doh.gif , pastaroji lekia kuo toliau verysad.gif verysad.gif , o nykštys iki raudonumo čiulpiamas, jau ir žaisliukų rankytėn dedu, ir kutenu, tik sek nieko nedaryk - jau ir čepsi doh.gif biggrin.gif . Maudytis labai mėgsta, bet pabandėm ant pilvuko maudyt, jau kaip patiko, tai ant nugarytės kai apverčiam iškart girdim nepasitenkinimo sireną g.gif , o ant pilvuko sau plaukioja vonytėj, kaip varliukas, šuniuku plaukia biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
[/quote]

Mes irgi mėgstam maudytis ant pilvuko, ir nemylim soskės doh.gif , bet kai valgyti ar migdytis nori- tai gerai ir soskė. Aš dažnai panešioju vieną ranką ant pilvuko uždėjusi, o kitą - per kakliuką ir krutinytę- tai mažylė tada mano ranką patenkinta "valgo", "skraido" ir aplinkui žvalgosi. Mes taip gelbstimės kai pilvukas streikuoti pradeda.
Tik žaisliuko tai rankytėj dar neišlaiko, bet liečia, paima, stumia, žodžiu, domisi. Seilėtis t. p. buvo pradėjusi, bet į burnytę daiktų dar nekiša, tik kumštuką. Vakar pirmą kartą išrengiau nuogutę lovytėj pagulėti, iš pradžių bijojo, o paskui kiek džiaugsmo smile.gif Ji labai aktyvi vakare, o dieną vieną pietų miegelį net 2,5 val. miega.
Sėkmės visiems smile.gif

Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 03 03, 22:49)
Niu mes ryt irgi gausime skiepuką - baisiai bijau, kad bus neramios doh.gif  Bėgu ruoti drabužėlių rytojui...Labanaktis gerų sapnų

Nors ir negavot skiepuko, bet noriu pasakyt, kad be reikalo baiminatės 4u.gif Aš irgi buvau prisigąsdinusi, bet mano vyrukas šauniai skiepuką atlaikė. Nei temperatūros, nei neramumo - vietoj to visą naktį išparpė tongue.gif thumbup.gif

QUOTE(Gretucka @ 2009 03 04, 11:27)
Ta parduotuve priesais silainiu maxsima, kitoje gatves puseje yra naujai pastatytas daugiaaukstis, tai ten pirmame aukste, vadinasi ekologija vaikams(atrodo taip) smile.gif
Papildyta:
Maniskis irgi valgo misinuka ir iki siol kaip ir viskas gerai buvo, bet paskutiniu metu labai mazai jau valgyti pradejo, visai apetitas dingo verysad.gif  Ir gydytoja sake, kad mazai valgo, na bet priaugome lyg kaip ir normaliai, ziuresim kas bus toliau g.gif
Papildyta:

Tai kaip po skiepuku laikotes? Man labai idomu, nes irgi eisim neuzilgo ta skiepuka maziukui daryti, tai prisiklausiau visokiu pasekmiu, tai labai bijau verysad.gif

Ačiukas 4u.gif Reiks paieškot. O kokios kainos tų sauskelnių? Aš trikampius dedu, bet galvoju, kad su sauskelnėm būtų patogiau g.gif Įdomu jas pačiupinėt tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir leliukai! 4u.gif biggrin.gif
mes siandien po TA blush2.gif ax.gif sveriame mes 5900kg,ugis musu 58cm ax.gif
zodziu saunu thumbup.gif o kraujukas musu pagerejas blush2.gif thumbup.gif
viskas eina vis geryn thumbup.gif
sian mus skiepijo.sake kad gali buti nerami,karsciuoti.tokiem vaikiukam temp lb nesijaucia.dabar po kolkas rami,ziuresim kaip viskas bus vakare smile.gif gal viskas ir praeis taip ramiai mirksiukas.gif tikiuos blush2.gif
Papildyta:
Mamytes,noriu paklausti,ar kurios nors leliukas pasutes?manajai tai kirksniukai pasute,o kadangi ten klostes blush2.gif tai vis paraude verysad.gif
lb stengiames uzsigyditi,bunam ilga laika pliku uzpakaliuku,bet mum negyja.gal kuri mamyte galetu patarti ka? help.gif
mums gydytoja pasiule tokio tepaliuko kaip SUDOCREM.ziuresim kaip jis veikia
Atsakyti