Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(sonatos @ 2009 02 27, 14:16)
sveikos pagaliau ir as turiu ramybe , vyrukas miega balkone-pas mus neisitiklintas tai tas pats kas i lauka  ir ant o neuzlyja kai toks baurus oras, na o musu pasiekimai tai vakar pirma kart pabande barskucius su rankele pabarskinti as laikau o jis suduoda taip faina ziureti, bet toks jau rankinukas kad man baisu, sestadieni vaziuosiu pirkti to dauikto kur gali nesioti -nesyne ar kaip i vadinasi nuo 0 iki 12 kg, nes au rankos istys iki zemes smile.gif naktimis miega pusiau ramiai, i ryta pradeda demesio reikalauti nes vis pyrs negali padaryti, is vakaro au pratinamies miegoti kad nereiktu ant ranku, isjungiam visas sviesas visus telikus , pries tai neleidziu miegoti ir einam valgyti ir uzmiegam taip. o anksciau supk nesupus kokia valanda kol uzmiega , miegam dviese nes bijau pajudinti kad neprabustu uir nereiktu  vel is naujo supti, tai su vyru susitinkam tik savaitgaliais smile.gif o kaip jums sekasi su uzmigdymais vakarais?




na palyginus ramiau, išjungiam šviesą, paguldom į lovytę, ten pasimala rankom , kojom, ją supakuoju į koldrytę, kartais greičiau , kartais ilgiau trunka, bet kol kas pati užmiega, arba būna vakarieniaudama užmiega smile.gif , kai mėnesio buvo, tai tik ant rankų doh.gif migdavo... o dieną pabūna viena, pakalba su žaislais, ar paveiksliuku ant sienos, su pagalvyte mėgo bendraut, dabar neįdomi jau, o pto jau tėveliai pirmyn, linksminkit mane, o ant rankų tai vakarais daugiausiai būna, nes pilvas doh.gif , kada jis baigsis g.gif g.gif , nes net pirdukai jai tokie skausmingi, pilvas burzgia... gėrėm espumizaną - kaip kada padeda, sab simplex ir kaip kada, daktarė dar Gefilus bakterijų patarė nupirkt, tai kelias dienas lyg geriau, o dabar man atrodo tas pats...dieną geriau , kitą prasčiau.
Atsakyti
O mano vienas vaikas visai nenori galvytės kelti verysad.gif , tad masažisttė patarė daryti bendrą kūno masažą, pabandė nugarytę masažuoti - tada ji kelia šiek tiek galvytę, bet labai pyksta tai darydama. Bandysiu pati kiek įmanoma masažuoti. Gal klausiu Jūsų gal kas nors matėte kur kokį masažo aprašymą su piešinukasi, arba žinote gerą knygą?
Atsakyti
[quote=IIlija,2009 02 26, 17:16]
Sveikutės mamytės smile.gif

Norėčiau prisijungti į jūsų gretas smile.gif

Sveika atvykusi, visada malonu išgirsti apie naujus bendraamžių biggrin.gif tiksliau turbūt bendramėnesių pasekimus, nes nemažai vaikučių jau perėjo į trečią mėnesiuką user posted image
Papildyta:
Aš nakčiai savo mažių suviniuoju į rankšluosti, nes mosikuodamas rankytėmis pats save pažadina. Tiesa jau nešvaistosi rankytėm kaip malūnas, bet miega visvien ramiau. Dieną užmigdau vėžymėlyje, nes lovytėje kažkaip dar nenoriai miega. Na, o naktį kartu lovoje tai su tečiu, tai su manimi. Nes būdime po puse nakties user posted image
Atsakyti
[quote=tiregina,2009 02 27, 13:34]
[quote=IIlija,2009 02 26, 17:16]
Sveikutės mamytės smile.gif

Norėčiau prisijungti į jūsų gretas smile.gif

Sveika atvykusi, visada malonu išgirsti apie naujus bendraamžių biggrin.gif tiksliau turbūt bendramėnesių pasekimus, nes nemažai vaikučių jau perėjo į trečią mėnesiuką user posted image
Papildyta:
Aš nakčiai savo mažių suviniuoju į rankšluosti, nes mosikuodamas rankytėmis pats save pažadina. Tiesa jau nešvaistosi rankytėm kaip malūnas, bet miega visvien ramiau. Dieną užmigdau vėžymėlyje, nes lovytėje kažkaip dar nenoriai miega. Na, o naktį kartu lovoje tai su tečiu, tai su manimi. Nes būdime po puse nakties user posted image
[/quote]
Dvynukuose, viena mama pardavinėjo spec. vystyklą judriems vaikams. Vertas dėmesio dalykėlis
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 27, 14:52)
Dvynukuose, viena mama pardavinėjo spec. vystyklą judriems vaikams. Vertas dėmesio dalykėlis


Dėkoju, žvilgtelsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 27, 14:52)
Dvynukuose, viena mama pardavinėjo spec. vystyklą judriems vaikams. Vertas dėmesio dalykėlis


Na, blyn doh.gif neradau. Žiūrėjau "Dvynukų mamyčių ...". Ar ne ten? g.gif
Atsakyti
va prašau:
http://public.fotki.com/Spanguole1/
http://www.supermama...?...09592&st=48
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 27, 13:26)
O mano vienas vaikas visai nenori galvytės kelti  verysad.gif , tad masažisttė patarė daryti bendrą kūno masažą, pabandė nugarytę masažuoti - tada ji kelia šiek tiek galvytę, bet labai pyksta tai darydama. Bandysiu pati kiek įmanoma masažuoti. Gal klausiu Jūsų gal kas nors matėte kur kokį masažo aprašymą su piešinukasi, arba žinote gerą knygą?

Yra viena gera knyga, kuri vadinasi "Kudikiu masazas, geros kudikiu savijautos vadovelis". Bet jos jau knygynuose nebera verysad.gif, bent man nepasiseke rast nusipirkt. Dar yra ir filmukas
http://www.videojug....h-and-happiness
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Superinė nuoroda ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adi@v @ 2009 02 28, 16:42)
Yra viena gera knyga, kuri vadinasi "Kudikiu masazas, geros kudikiu savijautos vadovelis". Bet jos jau knygynuose nebera  verysad.gif, bent man nepasiseke rast nusipirkt. Dar yra ir filmukas
http://www.videojug....h-and-happiness
Sekmes  4u.gif



Sveiki, mes gimdymo namuose video filmuką apie kūdikio priežiūrą gavom, ten yra ir masažo pamokėlė smile.gif Dar visokių lankstinukų su piešinukais kaip masažuoti.
Bet mūsų mažylė nelabai masažiukus mėgsta, ir ant pilvelio gulėt nenori, nes kai galvytės ilgiau išlaikyt nepavyksta, tai ji pyksta labai. Be to ir pilvukas kankina, oriuką kai išleidžia, tai verksmingai, nes matyt skauda. verysad.gif
Bet aš vis tiek neprarandu vilties smile.gif Ant lavinamojo kilimuko guldau ir stengiuosi garsais sudominti, kad imtų tyrinėti ką mato.

adi@v, labai ačiū už puikią nuorodą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lin888 @ 2009 03 01, 11:42)
Sveiki, mes gimdymo namuose video filmuką apie kūdikio priežiūrą gavom, ten yra ir masažo pamokėlė  smile.gif Dar visokių lankstinukų su piešinukais kaip masažuoti.
Bet mūsų mažylė nelabai masažiukus mėgsta, ir ant pilvelio gulėt nenori, nes kai galvytės ilgiau išlaikyt nepavyksta, tai ji pyksta labai. Be to ir pilvukas kankina, oriuką kai išleidžia, tai verksmingai, nes matyt skauda. verysad.gif
Bet aš vis tiek neprarandu vilties  smile.gif Ant lavinamojo kilimuko guldau ir stengiuosi garsais sudominti, kad imtų tyrinėti ką mato.

adi@v, labai ačiū už puikią nuorodą. smile.gif


I sveikatele, mamytes 4u.gif
Manoji kai pavargsta guleti ant pilvuko, tai as ja paiimu ant ranku ,,lektuvelio" poza. Galvyte buna siek tiek atsiremusi i ranka, taip ji pailsi, labai gerai bezdukai iseina biggrin.gif ir pilvuka maziau skaudena biggrin.gif
Atsakyti
mamytes padekit,nebesuprantu.auginame antra dukryte,bet stai sita visai kitokia.nors jau jai tiek laiko bet ji mazai guguoja,sypsosi,nenori visai kelti galvytes guledama ant pilvuko. sad.gif nors mes ir gimeme 37savaiciu,bet gydytojai teigia kad jie neatsilieka nuo laiku gimusiu.gydytojai pasiule masaziukus,zinoma as ne spec,bet darom kiekviena diena juos po kelis kartus verysad.gif nebezinau ka ir manyti verysad.gif gal kuri mamyte turi patirties? cray.gif
Atsakyti