Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Niu kol kas viskas čiki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 25, 21:33)
Niu kol kas viskas čiki smile.gif


O mergytės ramios?
Atsakyti
Na, visko būna - šianakt buvo žiauru, o kaip bus šią naktį nežinau. Dažniausiai kalti pilvukai būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 25, 22:04)
Na, visko būna  - šianakt buvo žiauru, o kaip bus šią naktį nežinau. Dažniausiai kalti pilvukai būna 4u.gif


Jei ne tie pilvukai, ir pas mus tas pats,user posted image, tai būtu viskas super. bet dėja, laiko klausimas.

Na ir labanakt, ramios nakties

user posted image
Atsakyti
Labas visiems, jungiamės prie jūsų, atšventėme 2 mėn. gimtadienį. Pas gydytoją turėtume eiti rytoj, bet gal ir neisim, nes daug sergančių, luktelėsim mėnesiuką. Žandukai mūsų dideli, išaugtus šliaužtukus tik pakuojam smile.gif , tai ko gero priaugom normaliai. Tuo labiau, kad 1 mėn. net 1.700 kg. priaugom thumbup.gif.Valgom Mp. smile.gif
Šįryt Saulė savo pirštelius apžiūrinėjo, gal jau greitai rankeles atras smile.gif
Mokam šypsotis, guguoti, kalbėtis, patempti lūpą ir verksmingai guostis (kai oriuką reikia išleisti) ir barti mamą, kai kas nors nepatinka mmmmmh,mmmmmh smile.gif
Linkėjimai visoms mamoms ir jų mažyliams smile.gif
Atsakyti
laba diena visom user posted imageMano vaikis nuo ryto neramus, tai nebuvo laiko prisėsti. Dabar bėgdama iš virtuvės, pakeliui, prisėdau. Kaip praėjo jūsų naktelė? Ar ramiai miegojote? Apie save su vyru taip pasakyti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
Varggšiukė, niu mano tai vyras labai gražiai susiparkavo ir užmigo, o mes su merginomis draugavome iki dviejų, o paskui tik mano mažoji triukšmavo kas pusvalandį - valandą. Tai trūko kantrybė ir pasiguldžiau prie savęs. tada jau išmiegojome iki šešių
Atsakyti
[quote=lin888,2009 02 26, 15:03]
Labas visiems, jungiamės prie jūsų, atšventėme 2 mėn. gimtadienį.


Šaunu, jog mūsų gretos gausėja user posted image
Papildyta:
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 26, 15:28)
Varggšiukė, niu mano tai vyras labai gražiai susiparkavo ir užmigo, o mes su merginomis draugavome iki dviejų, o paskui tik mano mažoji triukšmavo kas pusvalandį - valandą. Tai trūko kantrybė ir pasiguldžiau prie savęs. tada jau išmiegojome iki šešių



Na, kad ir mes panašiai. Tik, dar ryte, pavalges nusnausdavo, duodavo mamai dantukus ramiai išsivalyti, o šiandien, tai visą pusdienį ant rankų. Vis tie pyrsčiojimai nenuoda vaikiui ramybėsuser posted image
Atsakyti
Mes pilvo dieglius sutvarkome su vyšnių kauliukų pagalve. thumbup.gif , espumizanu ir paglostymais. Bet mano panoms dabar darir dėmesio trūksta, nori guguoti su mama. Tik kodėl jos to nedaro dieną? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 26, 15:48)
Mes pilvo dieglius sutvarkome su vyšnių kauliukų pagalve. thumbup.gif , espumizanu ir paglostymais. Bet mano panoms dabar darir dėmesio trūksta, nori guguoti su mama. Tik kodėl jos to nedaro dieną? bigsmile.gif


Aš duodu sabsemplex, irgi masažai ir šildome pilvuka vaikišką šildyne. Bet, kai prasideda diegliai, tai mažai kas ir tepadeda. Mano vyriškaitis irgi nemėgsta būti vienas, nebent trumpam. Bet bendraujame dieną. Gerai, kad jam tokių minčių nekyla naktį tongue.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės smile.gif

Norėčiau prisijungti į jūsų gretas smile.gif ir štai kokie mūsų antro mėnesiuko pasiekimai: sveriame 5150kg, ūgis - 59,5cm. Mažyle kasdieną būdrauja vis ilgiau, išmiega po 30 min popietinio, pietinio ir vakarinio miegelio, kartais būna tik 20 min. Mėgsta bendrauti, guguoti, siekti žaisliukų, juos suimti kai duodami jie . Barškuti jau ilgai isšlaiko. Patinka žaislų kilimėlis, muša zaisliukus rankutėmis. O ypač mėgstamiausia jai baby bjorn kedute smile.gif biggrin.gif viską stebi, nešiojama apžiūri visus daiktus ,kampus smile.gif
lovytėje viena likti nenori, žino,kad bus miegutis, o kai jo nenori , tai nebūna ten....laukutyje vaikštom visą val. priklausomai nuo oro ( jei vėjuota trumpiau), o jei sninga, tai einame vis tiek, tik uždedame apsaugelę. Labai mėgsta maudynes, tad kasdieną maudau ją be muiliuko ir jokių kitų priemonių...tik pasidarau lakišiaus arba valerijono šaknų nuovirą. Prieš maudynes stengiuosi duoti bišuti jai užkąsti,kad po jų būtų geros nuotaikos, o prieš tai pamasažuoju kojytes ir paglostau ją. Labai patinka oro vonelės, kai išrengiu nuogutę , tada tiesiog džiaugiasi biggrin.gif Po maudynių vakarais tenka ir primaitinti, nes i vakarą būna mažoka mano pienelio. Tad mišinuka Hipp HA1 suvalgo ir užmiega smile.gif Ant pilvuko kai guli, galvytę išlaiko labai ilgai,neverkia smile.gif tai štai tokios mes:)
Atsakyti
sveikos pagaliau ir as turiu ramybe , vyrukas miega balkone-pas mus neisitiklintas tai tas pats kas i lauka ir ant o neuzlyja kai toks baurus oras, na o musu pasiekimai tai vakar pirma kart pabande barskucius su rankele pabarskinti as laikau o jis suduoda taip faina ziureti, bet toks jau rankinukas kad man baisu, sestadieni vaziuosiu pirkti to dauikto kur gali nesioti -nesyne ar kaip i vadinasi nuo 0 iki 12 kg, nes au rankos istys iki zemes smile.gif naktimis miega pusiau ramiai, i ryta pradeda demesio reikalauti nes vis pyrs negali padaryti, is vakaro au pratinamies miegoti kad nereiktu ant ranku, isjungiam visas sviesas visus telikus , pries tai neleidziu miegoti ir einam valgyti ir uzmiegam taip. o anksciau supk nesupus kokia valanda kol uzmiega , miegam dviese nes bijau pajudinti kad neprabustu uir nereiktu vel is naujo supti, tai su vyru susitinkam tik savaitgaliais smile.gif o kaip jums sekasi su uzmigdymais vakarais?
Papildyta:
gal jau pagaliau rodys mano liniuote smile.gif
Atsakyti