Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(tiregina @ 2009 02 25, 13:52)
kad jis jau pavalgės taip daro, g.gif Pastebėjau, kad kai nori užmigti, tai reikia kokį skuduriuką ant nosies uždėti, įkišą nosį kuo giliau ir užmiega biggrin.gif

Maniškis irgi mėgsta kai eina miegoti kad jam ant akyčių užmestum merlytę tada greitai užmiega.
Atsakyti
Sveikinu Snaigute 4u.gif Jums jau TRYS !
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiregina @ 2009 02 25, 14:55)
Sveikinu Snaigute  4u.gif  Jums jau TRYS ! 
user posted image

Ačiū labai už sveikinimą.
Atsakyti
Mergaitės, ar jau sodinate dvimėnesinius į tas auto kėdutes? Man kažkaip atrodo, kad joms ten negerai, norisi lyg po nugaryte kažką pakišti, kad tiesiau būtų. Ką kitos darote?
Atsakyti
mes jau 3 savaiciu vazinejom visur su kedute, jau nekalbant apie du menesius...
jei matot, kad nepatogu pakiskit ka nors...as is pradziu ranksluostuka klodavau
po uzpakaliuku... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 25, 16:14)
Mergaitės, ar jau sodinate dvimėnesinius į tas auto kėdutes? Man kažkaip atrodo, kad joms ten negerai, norisi lyg po nugaryte kažką pakišti, kad tiesiau būtų. Ką kitos darote?

Aš sodinu kažkur jau nuo 3 savaičių. Bet po nugaryte po tuo įdėkliuku skirtu naujagimiams pakišau sulankstytą pleduką, tai neatrodo kad vaikas būtų labai sulinkęs per stuburiuką.
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 25, 15:14)
Mergaitės, ar jau sodinate dvimėnesinius į tas auto kėdutes? Man kažkaip atrodo, kad joms ten negerai, norisi lyg po nugaryte kažką pakišti, kad tiesiau būtų. Ką kitos darote?

Manoji, tai isbuna apie 10 min keduteje ir pradeda zirsti, todel visos musu keliones lopsyje smile.gif Bet reiks pabandyt ka nors pakisti, nes butu zymiai patogiau i kokia parda nulekt.
Atsakyti
sveikos mes tai kur kelaijam tai lopsy ar ant ranku ax.gif bet uztaimazoji labiai smagiai jau nuo 3sav. edi supyneje thumbup.gif nors atrodo tokia sukaustuta bet jai ten smagu lotuliukas.gif nu bet va greitu laiku nusimato tolima kelione tai zadampirkt kedute i masina ziuresim kaip toliau bus ax.gif
beje apie pasiekimus mes smagiai guguojam sypsomes ir reikalaujam demesio biggrin.gif o sendien isikibusi i kaldra pamate nat jos raudona maza sirdele tai bande paiimti ja wub.gif taip buvo malonu tai pamatyti smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif šiandien gavom skiepą ir pasvėrė dukrytę smile.gif 6,200 ūgis 58cm , valgo tik MP 4u.gif ir savo kumštuką doh.gif net pasičepsėdama biggrin.gif moka guguoti, kalbina ir šypsosi tėveliams, aplinkiniams smile.gif , stebi su malonumu ir klauso grojančią žvaigždutę, nepakenčia karuselės schmoll.gif , labai mėgsta maudynes ypač plaukt ant nugarytės lotuliukas.gif Auga jau juodos kasos lotuliukas.gif ir šiaip dukrytė pastebimai paaugo wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sonatos @ 2009 02 24, 16:45)
sveikos,  susipazinkim smile.gif musu sunelis Domantukas sveria 7 kg, ir 64 cm ugio. guguoja daug, sypsosi kalbinamas ir kalba kai ji kalbini. nakti kartais ramiai miega kartais nelabai. diena tik lauke miega na dar nusnusta diena bet tik ant mamos ranku  doh.gif





o kiek laiko Domantukui? labai jau šaunuolis su svoriu ir ūgiu 4u.gif
Atsakyti
Mes kedutėje-lopšy sėdime be problemų, jei automobilis važiuoja. jei tik sustoja user posted image
Papildyta:



Papildyta:
QUOTE(eegl @ 2009 02 25, 17:16)
  o sendien isikibusi i kaldra pamate nat jos raudona maza sirdele tai bande paiimti ja  wub.gif  taip buvo malonu tai pamatyti  smile.gif


oj bigsmile.gif kaip smagu. Mes tokių šposų dar nedarome ax.gif
Papildyta:
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 02 25, 16:14)
Mergaitės, ar jau sodinate dvimėnesinius į tas auto kėdutes? Man kažkaip atrodo, kad joms ten negerai, norisi lyg po nugaryte kažką pakišti, kad tiesiau būtų. Ką kitos darote?


Nesupratau user posted image Jūs dvynukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiregina: 25 vasario 2009 - 19:06
QUOTE(tiregina @ 2009 02 25, 19:13)
Mes kedutėje-lopšy sėdime be problemų, jei automobilis važiuoja. jei tik sustoja user posted image
Papildyta:
Papildyta:
oj  bigsmile.gif  kaip smagu. Mes tokių šposų dar nedarome  ax.gif
Papildyta:
Nesupratau user posted image Jūs dvynukai?

aga, mes dvi smile.gif
Atsakyti
[quote=meskius_0417,2009 02 25, 20:44]
aga, mes dvi smile.gif

kaip faina! tai turit dvi user posted image user posted image. Ale mama šaunuolė. Sunkoka turbūt? Aš čia su vienu pavargsu user posted image
Papildyta:
Visiem mažiem, tuo labiau didėlėm ramios nakties. Vaikučiam saldžių sapnų, o mamytėm ilgesnio poilsio. Mes irgi einame valgyti ir bandysime užmigti user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiregina: 25 vasario 2009 - 20:34