Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(mindaiva @ 2009 02 23, 16:40)
sveikos mamytės, jungiamės pas jus, jau užaugom 4u.gif , trečiadienį eism pas gydytoją, tai žinosim kiek sveria dukrytė biggrin.gif . Dabar jau moka guguoti, šypsotis daug ir su garsu, laiko galvytę, džiugina mus savo lialiavimasi ir agu  biggrin.gif  biggrin.gif , dieną mažai miega, jau nori bendraut, žaist, lauke miega puikiai thumbup.gif . mėgsta čiulpt pirštukus, jūsų irgi taip? g.gif  soskės neima niekaip schmoll.gif

Nuosirdziausi sveikinimai 2 men proga 4u.gif Mano mazyle mane net nakti pazadina nuo ciulpimo garso smile.gif pirma nakti, tai net nesupratau kas darosi, issigandau, bet ji ramiausiai uzsimerkusi ciulpe savo kumstuka biggrin.gif Laukiam ziniu kaip jus uzaugot?
Atsakyti
ačiū už sveikinimus smile.gif būtinai pasigirsim, kiek paaugom ax.gif , o sakykit tie čiulpimai nieko blogo? Leidžiat pirštukus "valgyt"? biggrin.gif , nes tikrai kartais tai net čepsi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2009 02 23, 17:20)
ačiū už sveikinimus smile.gif  būtinai pasigirsim, kiek paaugom ax.gif , o sakykit tie čiulpimai nieko blogo? Leidžiat pirštukus "valgyt"? biggrin.gif , nes tikrai kartais tai net čepsi biggrin.gif  biggrin.gif

Aš tai leidžiu negi laikysi surišta vaikeli
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2009 02 23, 17:20)
ačiū už sveikinimus smile.gif  būtinai pasigirsim, kiek paaugom ax.gif , o sakykit tie čiulpimai nieko blogo? Leidžiat pirštukus "valgyt"? biggrin.gif , nes tikrai kartais tai net čepsi biggrin.gif  biggrin.gif

As gyd klausiau, tai ji sake, kad labai normalu, nes jie pazindinasi su pasauliu per burnyte smile.gif o rankytes taip arti burnytes biggrin.gif Ir dar del visa ko paziurejo ar dantukai nesikala biggrin.gif kol kas dar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2009 02 23, 17:36)
gal but, nes po kniurzejimu seka bezdejimas ax.gif , ar ir jusu vaikeliams taip sunkiai bezdaliukai iseina?


Maniškiui su tais bezdaliukais, taip kada kaip. g.gif Kartais pyrsčioja kaip žirniais iš patrankos, ir nieko. O kartais, prieš pyrstelijimą, taip vargšasverkia, tiesiog ne verkia, o šaukia cry.gif

O dėl nosytės, tai taip ir mano turtelis, jei laikai ant rankų, kad pradeda trintis į ranką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiregina: 24 vasario 2009 - 14:55
Jungiamės ir mes. Mums irgi du mėnesiukai wink.gif
Dėl pirdulio ir mano mergelikės kartais cypia ir išsibezda, o kartais užtenka kojytę pakelti biggrin.gif ir buna pirs smile.gif
Atsakyti
sveikos, susipazinkim smile.gif musu sunelis Domantukas sveria 7 kg, ir 64 cm ugio. guguoja daug, sypsosi kalbinamas ir kalba kai ji kalbini. nakti kartais ramiai miega kartais nelabai. diena tik lauke miega na dar nusnusta diena bet tik ant mamos ranku doh.gif
Atsakyti
labas prisijungusiom prie mūsų kompanijos mamytėm 4u.gif Mes su Ignuku irgi visai neseniai šiuose namučiuose. Viskas ir pas mus panašiai ir dėl miego, ir dėl pirstelėjimų smile.gif Domantukas tai šaunuolis vyriokas thumbup.gif 7kg, tai šanu
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2009 02 24, 15:45)
sveikos,  susipazinkim smile.gif musu sunelis Domantukas sveria 7 kg, ir 64 cm ugio. guguoja daug, sypsosi kalbinamas ir kalba kai ji kalbini. nakti kartais ramiai miega kartais nelabai. diena tik lauke miega na dar nusnusta diena bet tik ant mamos ranku  doh.gif

Sveiki prisijunge 4u.gif Nu jus ir dideli thumbup.gif Turbut teveliai labai auksti biggrin.gif
Atsakyti
Na linkiu mamytems ir vaikuciams toliau sekmingai ir sveikai augti, mes isbegam i 3 menesiuka 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiregina @ 2009 02 24, 14:53)
O dėl nosytės, tai taip ir mano turtelis, jei laikai ant rankų, kad pradeda trintis į ranką g.gif

Turbūt papuko ieško ax.gif Maniškis taip elgiasi, kai valgyt nori - taip įsikniaubia į ranką, jog atrodo uždus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2009 02 24, 23:03)
Turbūt papuko ieško  ax.gif Maniškis taip elgiasi, kai valgyt nori - taip įsikniaubia į ranką, jog atrodo uždus  doh.gif  biggrin.gif


kad jis jau pavalgės taip daro, g.gif Pastebėjau, kad kai nori užmigti, tai reikia kokį skuduriuką ant nosies uždėti, įkišą nosį kuo giliau ir užmiega biggrin.gif
Atsakyti