Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(sanele @ 2009 02 21, 14:17)
dziaugite kad nakti bent miega,diena jis pazindinasi su pasauliu nejau noretumet kad mazius tik miegotu ir miegotu g.gif
ir diena ir nakti? unsure.gif

Prie gero greit priprantama mirksiukas.gif Diena tik lauke miega, viduj niekaip, todel su pasauliu pazindinames beveik visa diena wub.gif Bet tai tikras malonumas, stebeti kaip ji auga, ismoksta nauju dalyku.
Atsakyti
kur vsos dingot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 23, 10:16)
kur vsos dingot?  unsure.gif

visos turbut jau 3 menesi biggrin.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 23 vasario 2009 - 12:15
labas visom likusiom mamytėm. 4u.gif Pati neturėjau laiko prisėsti prie kompo, bet žiūriu dalyvavimas vyko labai pasyviai g.gif Ar tai mūsų mažai liko, ar tai mamytės užimtos smile.gif mamos, noriu paklausti dėl motinystės (tėvystės) pašalpos. jei man vaiko priežiūros atostogos prasideda nuo kovo 03 d., tai savo pinigėlius gausiu tik balandį? ax.gif
Papildyta:
mano mažylis labai dažnai trina nosytę tai į pagalvę, tai į ranką, jei ant rankų laikomas. O jūsų pipirai?
Atsakyti

laba,
taip, motinystes pasalpa gausite balandzio men., nes ji mokama uz praeita menesi.

O sta as turiu klausimeli, jau antra savaite, kaip mano mazas nuo antros ar trecios nakties keliasi kas valanda, tai kniurza, tai dar kas nors, nesuprantu, kas jam darosi g.gif

Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2009 02 23, 14:19)
laba,
O sta as turiu klausimeli, jau antra savaite, kaip mano mazas nuo antros ar trecios nakties keliasi kas valanda, tai kniurza, tai dar kas nors, nesuprantu, kas jam darosi g.gif


O negali pūsti pilvuko? Visur rašo, kad diegliai pasikartoja tuo pačiu laiku g.gif
Atsakyti
mes jau iškeliaujam į 3 mėnesiuką- ate ir sėkmės auginant vaikelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiregina @ 2009 02 23, 12:41)
labas visom likusiom mamytėm. 4u.gif Pati neturėjau laiko prisėsti prie kompo, bet žiūriu dalyvavimas vyko labai pasyviai g.gif Ar tai mūsų mažai liko, ar tai mamytės užimtos smile.gif mamos, noriu paklausti dėl motinystės (tėvystės) pašalpos. jei man vaiko priežiūros atostogos prasideda nuo  kovo 03 d., tai savo pinigėlius gausiu tik balandį? ax.gif
Papildyta:
mano mažylis labai dažnai trina nosytę tai į pagalvę, tai į ranką, jei ant rankų laikomas. O jūsų pipirai?

Taip gausi tik balandi jinai mokama nuo 10d, iki 25d. Odėl nosytės trinimo tai ir maniškis taip mėgsta daryti
Atsakyti
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 23, 16:49)
Taip gausi tik balandi jinai mokama nuo 10d, iki 25d. Odėl nosytės trinimo tai ir maniškis taip mėgsta daryti

man tai sake kad apie 15 d kiekviena menesi mokes ax.gif o kodel jusu maziukai tas nosytes trina? g.gif keista kazkaip g.gif manasis tai netrina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiregina @ 2009 02 23, 14:55)
O negali pūsti pilvuko? Visur rašo, kad diegliai pasikartoja tuo pačiu laiku g.gif


gal but, nes po kniurzejimu seka bezdejimas ax.gif , ar ir jusu vaikeliams taip sunkiai bezdaliukai iseina?
Atsakyti
sveikos mamytės, jungiamės pas jus, jau užaugom 4u.gif , trečiadienį eism pas gydytoją, tai žinosim kiek sveria dukrytė biggrin.gif . Dabar jau moka guguoti, šypsotis daug ir su garsu, laiko galvytę, džiugina mus savo lialiavimasi ir agu biggrin.gif biggrin.gif , dieną mažai miega, jau nori bendraut, žaist, lauke miega puikiai thumbup.gif . mėgsta čiulpt pirštukus, jūsų irgi taip? g.gif soskės neima niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 23, 16:20)
man tai sake kad apie 15 d kiekviena menesi mokes  ax.gif  o kodel jusu maziukai tas nosytes trina?  g.gif  keista  kazkaip  g.gif  manasis tai netrina  rolleyes.gif

Na nežinau nedažnai bet kartais jam buna užeina gal taip žaidžia ji nešioji ant ranku vertikalei jis visur dairosi o paskui pajama susyriečia i kamuoliuką ir pradeda trinti nosytę man į krutynę o poto pasižiūri į mane ir šypsotis pradeda
Papildyta:
QUOTE(mindaiva @ 2009 02 23, 16:40)
sveikos mamytės, jungiamės pas jus, jau užaugom 4u.gif , trečiadienį eism pas gydytoją, tai žinosim kiek sveria dukrytė biggrin.gif . Dabar jau moka guguoti, šypsotis daug ir su garsu, laiko galvytę, džiugina mus savo lialiavimasi ir agu  biggrin.gif  biggrin.gif , dieną mažai miega, jau nori bendraut, žaist, lauke miega puikiai thumbup.gif . mėgsta čiulpt pirštukus, jūsų irgi taip? g.gif  soskės neima niekaip schmoll.gif

clap.gif birthday.gif 4u.gif Taip maniškis irgi mėgsta čiulpti pirštukus ir kumščiuką ir dar taip giliai kiša kad net springti pradeda
Atsakyti