Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 18, 22:32)
Mūsų vaikučiai tą pačią dieną gime o kaip galvytę laiko gerai ar irgi nenulaiko ilgiau minutės?

nemazai cia vienadieniu vaikuciu lapkricio 25 gimusiu thumbup.gif galva tai islaiko gerai ant pilvo guledamas ir kai nuo nugaros uz rankyciu keli irgi kelia gerai galva biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamadi @ 2009 02 19, 11:38)
galvyte tai mes gerai laikom. stipriai.
Papildyta:

gal mes cia ir nei tema, bet palausim  blink.gif  maitinu tik MP bet va, ana savaite kakutis uzsilaike 2 paras. trecioj paroj pakakojok tokia tirstesnia varskyte-apsiraminau. bet ziuriu vakar vel nekakojo.... as jau emiau "parintis" kad maitinuosi netinkamai ...bet nieko tokio nevalgau-ryte juodos duonos sumustinis su dakteriska desra, suriu....diena ka nors pasikepu... ar gali buti, kad keptas maistas nepatinka ?

verysad.gif

ir man taip buvo tai gydytoja liepe "bifolac" nusipirkt (cia gerosios zarnyno bakterijos) ir gert viena maiseli per du kartus i diena pries maitinima ir man nevalgyti jokiu produktu kur yra cukraus arba mieliu. laikemes nurodymu tai iskart vaikuciui pagerejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 19, 07:16)
manoji dukrutė irgi prie jūsų vaikinų kompanijos  thumbup.gif
galvytę tai labai gerai laiko. man prilaikyt tikrai nebereikia- net negalėčiau nes nori visur žvalgytis kai vertikaliai laikau, labai sukioja į visas puses ir į viršų. o kai keliu už rankų tai kaip jai nuotaika... kartais pakelia, kartais nusvyra.

dėl gulėjimo ant pilvo irgi matyt nuo nuotaikos priklauso... kartais labai gerai iškelia galvą, žvalgosi... kartais pasuka ant šoniuko ir guli tiesiog... o kartais labai nervojasi. užvakar kai paguldžiau tai pradėjo šūkaut visaip makaluotis kojom... tai sakau apsiversk jei nepatinka... tai ką jūs manot- ėmė ir apsivertė, net pati nustebo  lotuliukas.gif taip juokiausi  lotuliukas.gif

dėl atpažinimo tai manau jau pradeda skirti savus nuo svetimų. va kai atėjo tėvelio draugas ir jiedu abudu pasilenkė virš lovytės tai mažutė pamatė tėvelį- iškart išsišiepė, pasisuko į tėvelio draugą- susiraukė, žiūrėjo žiūrėjo vėl pasisuko į tėvelį vėl išsišiepė... ir taip kelis kartus  smile.gif

Kaip faina kad ir jūsų dukrytė prie mūsų prisidėjo thumbup.gif . Mums turbut reikia daugiau ant pilvuko gulėti kad raumenukai sustiprėtu ir jus pasivytu.
Papildyta:
QUOTE(mamadi @ 2009 02 19, 10:38)
galvyte tai mes gerai laikom. stipriai.
Papildyta:
musu mazulka irgi jau sypsosi kai mane ir teti pamato. dar kai viena koks svecias yra-tai sypsosi, bet jei "troba pilna" -isirenka sau viena taska ir ziuri apatiskai. matyt neprasutis prie minios  g.gif

gal mes cia ir nei tema, bet palausim  blink.gif  maitinu tik MP bet va, ana savaite kakutis uzsilaike 2 paras. trecioj paroj pakakojok tokia tirstesnia varskyte-apsiraminau. bet ziuriu vakar vel nekakojo.... as jau emiau "parintis" kad maitinuosi netinkamai ...bet nieko tokio nevalgau-ryte juodos duonos sumustinis su dakteriska desra, suriu....diena ka nors pasikepu... ar gali buti, kad keptas maistas nepatinka ?

verysad.gif

Nebutinai keptas maistasgali nepatikti, man gidytoja sakė kad jai MP maitini tai vaikelis gali nekakoti iki 10 parų čia sakė visai normalu.
Atsakyti
QUOTE(mamadi @ 2009 02 19, 11:38)
galvyte tai mes gerai laikom. stipriai.
Papildyta:
musu mazulka irgi jau sypsosi kai mane ir teti pamato. dar kai viena koks svecias yra-tai sypsosi, bet jei "troba pilna" -isirenka sau viena taska ir ziuri apatiskai. matyt neprasutis prie minios  g.gif

gal mes cia ir nei tema, bet palausim  blink.gif  maitinu tik MP bet va, ana savaite kakutis uzsilaike 2 paras. trecioj paroj pakakojok tokia tirstesnia varskyte-apsiraminau. bet ziuriu vakar vel nekakojo.... as jau emiau "parintis" kad maitinuosi netinkamai ...bet nieko tokio nevalgau-ryte juodos duonos sumustinis su dakteriska desra, suriu....diena ka nors pasikepu... ar gali buti, kad keptas maistas nepatinka ?

verysad.gif



Kepto šiaip maitinant MP išvis nepatartina, sūrio taip pat, rūkyto irgi, juoda duona kai kuriems žmonėms pučia pilvą, bet jei tą patį valgai dažnai, o kakutis pastrigo tik dabar, tai gal ne maiste esmė? pabandyk košytėm kokią dieną pasimaitint, matysi ar kas pasikeitė, o gal dar arbata kokia netiko, nes vaisinės geriau negert, kavos neper daug, na ir pan, ko gero pati viską žinai smile.gif


Labai faina, kai mažučiai šypsosi, mūsų dukrytė jau krykštauja ir balsu juokiasi, wub.gif , kai mus pamato, taip ir apsala širdis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2009 02 19, 16:56)
Labai faina, kai mažučiai šypsosi, mūsų dukrytė jau krykštauja ir balsu juokiasi,  wub.gif , kai mus pamato, taip ir apsala širdis wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 19 vasario 2009 - 18:43
user posted image

Tu dar nevaikštai, bet tu jau atėjai
Iš meilės ir manęs - ant mano rankų
Tu dar nesiglaudi, nes nieko nebijai,
Aš tik jaučiu kvėpavimą - lyg paukščio tankų.

Tu dar juokingai mažas, bet tu tikrai esi.
Jeigu ant šieno trys šešėliai artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės - mažojo šešėlio judesy, jos jau fiksuojamos.
Ir nebeslinks pro šalį laikas.

Tu dar neprabilai, o aš juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška.
Aš tavo pirmas žodis - aš MAMA
Pati pradžia, ir pirmas šuolio taškas.

cia atsisveikinimo proga visoms mamytems ir ju sauniems vaikuciams wub.gif wub.gif
mums siandien sukanka 3menesiukai,tad mes keliames i kita temele.iki pasimatymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

unsure.gif kazkaip mano dar balsu nekrykstauja,tik po truputi bando sypsotis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia40: 20 vasario 2009 - 13:07
linulia, dar gerokai ir anksti tam 4u.gif
mes dar irgi ne kasdien krykstaujam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 02 20, 14:06)
unsure.gif kazkaip mano dar balsu nekrykstauja,tik po truputi bando sypsotis...




jo mažutė dar dukrytė,anksti dar
smile.gif
mūsų pradėjo alsu juoktis tik prieš 3 dienas smile.gif bet dabar jai pačiai labai patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sanele @ 2009 02 20, 09:25)
user posted image

Tu dar nevaikštai, bet tu jau atėjai
Iš meilės ir manęs - ant mano rankų
Tu dar nesiglaudi, nes nieko nebijai,
Aš tik jaučiu kvėpavimą - lyg paukščio tankų.

Tu dar juokingai mažas, bet tu tikrai esi.
Jeigu ant šieno trys šešėliai artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės - mažojo šešėlio judesy, jos jau fiksuojamos.
Ir nebeslinks pro šalį laikas.

Tu dar neprabilai, o aš juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška.
Aš tavo pirmas žodis - aš MAMA
Pati pradžia, ir pirmas šuolio taškas.

cia atsisveikinimo proga visoms mamytems ir ju sauniems vaikuciams wub.gif  wub.gif
mums siandien sukanka 3menesiukai,tad mes keliames i kita temele.iki pasimatymo  4u.gif  4u.gif  4u.gif




labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 02 20, 14:06)
unsure.gif kazkaip mano dar balsu nekrykstauja,tik po truputi bando sypsotis...

jums isvis nereikia i mus lygiuotis. lankykites temeleje 1 menuo, ten jusu bendraamziai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Siandien zengiam i kita lygi thumbup.gif Mums jau 2 men sveriam 6 kg ir esam 59,5 cm ugio smile.gif Jau gerai laikom galvyte, kalbinam tevelius ir zaisliukus, guguojam ir netgi krykstaujam smile.gif Ir vis maziau is maziau miegam dienomis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adi@v @ 2009 02 21, 14:12)
Sveikos  4u.gif
Siandien zengiam i kita lygi  thumbup.gif  Mums jau 2 men sveriam 6 kg ir esam 59,5 cm ugio  smile.gif  Jau gerai laikom galvyte, kalbinam tevelius ir zaisliukus, guguojam ir netgi krykstaujam smile.gif Ir vis maziau is maziau miegam dienomis  verysad.gif

dziaugite kad nakti bent miega,diena jis pazindinasi su pasauliu nejau noretumet kad mazius tik miegotu ir miegotu g.gif
ir diena ir nakti? unsure.gif
Atsakyti