Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Noreciau, oi kaip noreciau maitint tik MP, deja deja...
Ir netiesa, kad ta pieneli paprasta atstatyt...Tikrai stengiuos, tikrai
dirbu, ko tik nedarau... doh.gif Ir ne beda man kas valanda maitint, ir ne beda man su
vaiku islekt bet kur jei reikia...Bet cia kaip sakoma, yra nenorinciu maitint
ir pieno upeliais turi...o yra norinciu ir ne velnio nesigauna...
As ir toliau dirbu...Tik kol kas 2 is 3 menesiu maitinimo yra tikrai darbas...Ir gana sunkus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 22:41)
Noreciau, oi kaip noreciau maitint tik MP, deja deja...
Ir netiesa, kad ta pieneli paprasta atstatyt...Tikrai stengiuos, tikrai
dirbu, ko tik nedarau... doh.gif  Ir ne beda man kas valanda maitint, ir ne beda man su
vaiku islekt bet kur jei reikia...Bet cia kaip sakoma, yra nenorinciu maitint
ir pieno upeliais turi...o yra norinciu ir ne velnio nesigauna...
As ir toliau dirbu...Tik kol kas  2 is 3 menesiu maitinimo yra tikrai darbas...Ir gana sunkus... schmoll.gif


tik nesijaudink. viskas bus gerai. 4u.gif net jei ir nesigaus maitinti tik MP, svarbu, kad nors kažkiek dar gaus... jau vien verta pagirti už pastangas thumbup.gif
be to gal problemos tik laikinos... pvz. pas mane nors ir ne upeliai pieno, bet šiaip tiek kiek yra tai gana stabiliai būna apie 120ml. (kas antram kartui) bet va keios dienos buvo sunkesnės- vos 80ml išlašindavau, o vat vakar vėl viskas gerai...
man tai pieno gamybai labiausiai padeda sotūs ir skanūs pietūs, geras poilsis ir gera nuotaika thumbup.gif
gal susiorganizuok kokį atitrūkimą nuo rutinos... gal su draugėm į kiną ar kavos tėvelis išleis... man irgi tai būna į naudą... drinks_cheers.gif
Atsakyti
memeliete, o tu kaip suprantu nusitraukineji pienuka, ar ne?

ai rutinos tai mes neturim, taip vos spejam visur sudalyvaut biggrin.gif
ir nuotaika gera, viskas butu puikiausia, jei tik pieno tureciau bent
siek tiek daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 18, 11:42)
memeliete, o tu kaip suprantu nusitraukineji pienuka, ar ne?

ai rutinos tai mes neturim, taip vos spejam visur sudalyvaut biggrin.gif
ir nuotaika gera, viskas butu puikiausia, jei tik pieno tureciau bent
siek tiek daugiau ax.gif


taip, nes krūties jai neišėjo žysti nuo gimimo. be to buvo visiška miegaliukė, niekaip neidavo prižadinti doh.gif , o iš buteliuko ir miegodama gerdavo.
iš pradžių nusitraukinėdavau rankomis, labai sunku, nepatogu ir jau krūtis buvo pradėjusios skaudėti... tai dabar naudoju AVENT pientraukį - mano išsigelbėjimas thumbup.gif prieš tai bandžiau pigesnį tai nieko neištraukė man. O AVENT super thumbup.gif
visom rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
o Avento mechanini ar elektronini turi? nes as mechanini turiu, kazkaip
man nelabai patinka, skausminga gana procedura, bet jauciu cia reik
priprast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 18, 12:56)
o Avento mechanini ar elektronini turi? nes as mechanini turiu, kazkaip
man nelabai patinka, skausminga gana procedura, bet jauciu cia reik
priprast blush2.gif


mechaninį mirksiukas.gif na pradžioj ir man truputį skaudėjo bet gal tik pirmus porą kartų... dabar visiškai neskausmingai ir greitai. kartais net per 10min. pripumpuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 18, 11:51)
iš pradžių nusitraukinėdavau rankomis, labai sunku, nepatogu ir jau krūtis buvo pradėjusios skaudėti... tai dabar naudoju AVENT pientraukį - mano išsigelbėjimas  thumbup.gif  prieš tai bandžiau pigesnį tai nieko neištraukė man. O AVENT super  thumbup.gif
visom rekomenduoju  4u.gif

as irgi kai kurnors iseinam ilgiasniam laikui kur nepatogu is kruties maitint tai su AVENT mechaniniu pientraukiu pienuko keliems maitinimams nusitraukiu i buteliuka. labai patogu thumbup.gif tikrai geras pientraukis thumbup.gif
Atsakyti
Mamukai, o kaip jusu leliai reaguoja i nepazystamus? Musu berniuka viena tetute uzkalbino pasilenkus svelniai taip, tai kad paleido dudas... doh.gif
Ir brolio buvo issigandes, tas pasilenke prie lovytes pakalbint-tai kaip gailiai uzverke.
Atrodo dar neturetu skirti svetimu tokie maziukai g.gif Kaip jusu reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 18, 14:08)
Mamukai, o kaip jusu leliai reaguoja i nepazystamus? Musu berniuka viena tetute uzkalbino pasilenkus svelniai taip, tai kad paleido dudas... doh.gif
Ir  brolio buvo issigandes, tas pasilenke prie lovytes pakalbint-tai kaip gailiai uzverke.
Atrodo dar neturetu skirti svetimu tokie maziukai  g.gif Kaip jusu reaguoja?

skaiciau kad nuo 3men jau turi pradeti skirti nepazystamus,maniskis tai irgi lb suklusta kai koks svetimas pakalbina,sustingsta visas,o savaitgali pas anyta vyro teta paeme ant ranku tai kad pradejo verkti doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes:)

o kaip jusu mazulkos-ant pilvelio noriai guli ?
mes maniske pastaruoju metu tokia tingine-paguldai-tai rankas i salis ir
pyksta sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 20:41)
Noreciau, oi kaip noreciau maitint tik MP, deja deja...
Ir netiesa, kad ta pieneli paprasta atstatyt...Tikrai stengiuos, tikrai
dirbu, ko tik nedarau... doh.gif  Ir ne beda man kas valanda maitint, ir ne beda man su
vaiku islekt bet kur jei reikia...Bet cia kaip sakoma, yra nenorinciu maitint
ir pieno upeliais turi...o yra norinciu ir ne velnio nesigauna...
As ir toliau dirbu...Tik kol kas  2 is 3 menesiu maitinimo yra tikrai darbas...Ir gana sunkus... schmoll.gif

Pabandyk pagerti juoda arbata su pienu gal padaugės pienuko man tai labai padėjo.
Papildyta:
QUOTE(Belty @ 2009 02 18, 13:08)
Mamukai, o kaip jusu leliai reaguoja i nepazystamus? Musu berniuka viena tetute uzkalbino pasilenkus svelniai taip, tai kad paleido dudas... doh.gif
Ir  brolio buvo issigandes, tas pasilenke prie lovytes pakalbint-tai kaip gailiai uzverke.
Atrodo dar neturetu skirti svetimu tokie maziukai  g.gif Kaip jusu reaguoja?

Manyškis tai jai kas jį pakalbina nesvarbu savas ar svetymas iškarto šypsosi tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(mamadi @ 2009 02 18, 16:59)
sveikos mamytes:)

o kaip jusu mazulkos-ant pilvelio noriai guli ?
mes maniske pastaruoju metu tokia tingine-paguldai-tai rankas i salis ir
pyksta sad.gif

mūsų tai irgi tingi galvyte pakelti išskėčia rankytes į šalis padeda galvytę ant šoniuko ir truputi pagulėjas verkti pradeda. Ojūsų kaip ar gerai galvytę jau laiko?
Atsakyti
Mūsų mažylis, tai irgi pradeda atpažinti. Nuvažiavome pas senelius, kurie pradėjo kalbinti. Taip įdemiai blink.gif žiūrėjo ir gana ilgokai. paskui matyt atpažino ir nusišypsojo. jei sese prieina irgi pradeda šypsotis user posted image

O gulėti ant pilvuko irgi nemėgėjas. Kokia minute tai paguli o paskui tai jau user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiregina: 18 vasario 2009 - 17:50