Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(memelietė @ 2009 02 17, 11:43)
na dar ne...  g.gif  bet gal jau reikėtų... dar kokią savaitę pastebėsiu gal pradės gerėti... mums sakė, kad ne taip greit praeina...

na laikykites wub.gif wub.gif
sekmes jums gijant,te baliona tavo mazutytei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 01 22, 22:16)
mes tai pirmadieni pirma kart i baseina eisim biggrin.gif  liepe atsinest ranksluosti, tapkes, vatos krapstukus, kojines ir arbata. tai nesupratau kojines sau ar vakui? g.gif  o kam ta arbata?????????????? g.gif

ketinu ir as mazaja (2men) i baseina vezti. Paskaiciau, kasd ten reikia neperslampamu sauskelniu, bet nezinau, kur tokiu gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(a-rutele @ 2009 02 17, 12:15)
ketinu ir as mazaja (2men) i baseina vezti. Paskaiciau, kasd ten reikia neperslampamu sauskelniu, bet nezinau, kur tokiu gauti g.gif


yra vaiku prekiu pardese, huggies specialiai baseinams 4u.gif
Atsakyti
šiandien mano pacanui lygiai du mėnesiukai, tech apžiūrai eisim rytoj. Na, skiepo negausim, nukels, bet ką darysi.

Per šį mėnesį pipiras pradėjo šypsotis, guguoja, domisi žaislais, siekia pakabintų ant lanko, labai aptinka karuselė. Valgo gerai. Pradėjo keist dienos rėžimą, daug būdrauja.
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 10:26)
ismatos normalios musu su similacu g.gif
beje su gimtadieniuku jumis happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif
netrukus visos susitiksime 3 menuo temeleje thumbup.gif


aciu ir iki visoms 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamos,
as tai turiu tokia problemele. Mano mergytej ryt 8 savaites o ji nevalgo is buteliuko. kartais vakarais pritruksta jei MP o misinuko is buteliuko nevalgo, ir arbatos irgi negeria. Ir misinukus keiciau ir zindukus bet vistiek nevalgo. Buna vaiko gaila, rekia ne savo balsu bet is buteliuko nevalgo. ka daryt tai net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 13:44)
yra vaiku prekiu pardese, huggies specialiai baseinams 4u.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 10:12)
mes vel kovojam, mazoji suvoke pagaliau,kad is buteliuko lengviau valgyt, ir kai pieno ne upes, tai taip klykia, nes tingi dirbt...tai popietiniai ir vakariniai maitinimai dabar tampa kova...automatiskai aisku, vel pieno mazeja...
jau kartais nebeturiu kantrybes...
o visad galvojau,kad maitinti lengva - pieno  bus, vaikas valgys...
pasirodo nei normali mityba, nei geros emocijos, nei kibirai skysciu to
pieno nedaugina,kad ir kaip noretus...na 3 menesius istempem, kiek
dar ilgai istempsim, nebezinau...

man tai gydytoja sake kraujazoliu nusipirkt ir is ju arbata virt kad pienas geriau gamintusi ax.gif tai as ja geriu ir pieno kolkas netruksta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(miskininkele @ 2009 02 17, 14:33)
sveikos mamos,
as tai turiu tokia problemele. Mano mergytej ryt 8 savaites o ji nevalgo is buteliuko. kartais vakarais pritruksta jei MP o misinuko is buteliuko nevalgo, ir arbatos irgi negeria. Ir misinukus keiciau ir zindukus bet vistiek nevalgo. Buna vaiko gaila, rekia ne savo balsu bet is buteliuko nevalgo. ka daryt tai net nezinau g.gif

o gal vaikas ne is alkio rekia? g.gif jei butu alkanas manau valgytu is buteliuko... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 17, 17:08)
man tai gydytoja sake kraujazoliu nusipirkt ir is ju arbata virt kad pienas geriau gamintusi  ax.gif  tai as ja geriu ir pieno kolkas netruksta  thumbup.gif
Papildyta:




o apie kraujazoles nieko dar negirdejau, meginsim 4u.gif
taip sakant, isbandysiu viska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 02 17, 12:13)
šiandien mano pacanui lygiai du mėnesiukai, tech apžiūrai eisim rytoj. Na, skiepo negausim, nukels, bet ką darysi.

Per šį mėnesį pipiras pradėjo šypsotis, guguoja, domisi žaislais, siekia pakabintų ant lanko, labai aptinka karuselė. Valgo gerai. Pradėjo keist dienos rėžimą, daug būdrauja.

O kodel neskiepys?
Atsakyti
Mamos kiek laiko jusu dvieju menesiu vaikuciai miega per diena?manoji siandien gal valanda dvi bet neilgiau pasnaude ir viskas ,kazin ar ne per mazai. g.gif
Atsakyti
Oi mamytės kiek jūs čia prirašėt, kol manęs nebuvo biggrin.gif
Paskaičiau ir nusprendžiau savo nuomonę išreikšt blush2.gif ax.gif

Pirmiausia tai pasirodo, jog ne aš viena manau, kad "2 mėnuo" reiškia jog vaikučiui yra nuo 1 mėnesio iki 2 mėnesių, ką aš jau seniai rašiau, bet manim niekas netikėjo g.gif , todėl tikrai manau, kad būtų gerai kitą temą pervadinti "2 mėnesiai" o ne "2 mėnuo", kad nebekiltų tokių diskusijų.

Matau nemažai buvo išsakyta nuomonių apie mišinukus ir mamytės pienelį. Kai kurie pasisakymai apie MP nustebino.
Pirmiausia nemanau, kad skatinimas žindyti krūtimi yra išpūstas dalykas. Juk taip sugalvojo gamta! Visi žinduoliai žindo savo vaikus, todėl taip ir turi būti, kad mama žindo kūdikį. Bet mes gi, žmonės, labai mėgėjai prisigalvot visokių gudrybių. Gyvenimo tempas greitas, daugelis mamų negali apsiriboti vien tik vaiko maitinimu krūtimi, todėl čia labai praverčia mišinukai, kurie gal ir atkartoja mamos pieno sudėtį idealiai ir net gi pagerina kokias nors jo savybes, bet atkartoti mamos imuniteto sukurtų antikūnių negali. Vien dėl to verta maitinti savo pienu.

Keliaujam toliau. Tikrai nemanau, kad maitinant MP kūdikiui priaugti 700-800 g per mėnesi yra mažai. Juk užtenka 500g, o kad su mišinuku priauga 1300g ne visais atvejaus reikia džiaugtis. Kaip tik knygoj skaičiau, kad maitinant mišinuku kiekį reiktų pasirinkti atidžiai, todėl, kad jei vaikas mišinuko gaus daugiau jis augs sparčiau ir jam gali imti trukti vitamino D, kurio trūkumo pasekmes mes visos žinome. Be to vaikas gali nutukti ir vaikščioti pradės vėliau, bet tai gal ir nėra blogai. Mažiau vargo blush2.gif

Ir man buvo daryta Ceario operacija, ir norėjau pailsėti labai labai, nes prieš operaciją gulėjau ligoninėje ir visai nepailsėjau, o gimus vaikeliui poilsį kaip ir kiekvienai iš jūsų teko pamiršti, bet glaudžiau kiek galima dažniau dukrą prie krūtinės ir švytėjau kaip saulė, kai 3 parą pasirodė pirmi lašai pieno. Taip kad po Cezario galima kuo puikiausiai maitinti.

Man kaip ir daugeliui pirmos savaitės buvo sunkios, ne dėl to, kad reikėjo maitinti, o dėl to, kad keitėsi visa mano hormonų sistema, viskas gi turėjo atsistatyti, kaip buvo prieš nėštumą, taip, kad ir nervai nelaikė ir nemiga kankino, bet kadangi turėjau supratingą vyrą, tai buvo labai didelis ramstis, todėl ir nepalūžau. Tikrai manau, kad jei nėra jokios pagalbos pirmosiomis dienomis ar net pirmą mėnesį apie sėkmingą maitinimą sunku ir pagalvoti.
Be to tikrai reikia kantrybės, kol susireguliuoja laktacija, bet kai viskas nusistovi problemų nėra.

Ir aš kai pagalvoju, jei nemaitinčiau MP gal galėčiau, kur nulėkt ilgesniam laikui, o dabar esu pririšta prie vaiko. Bet man už tai nereikia virinti buteliukų, ruošti mišinukų ir gaišti laiko. Mano mišinukas visada paruoštas ir visada reikiamos temperatūros. thumbup.gif
Be to pradžioj sunku buvo susitaikyti, kad visą dėmesį reikia skirti vaikui, o juk dar norisi padaryt ir tą ir tą, bet kartais pritūksta laiko. O po to pradėjau galvoti, juk aš ir esu mama, juk dabar mano toks darbas.

Taip, kad maitinimas MP nėra kokia tai kankynė, taip yra sugalvota gamtos, tiesiog mes kartais mąstom ne ta linkme.

Žinoma tos mamytės, kurios maitina mišinukais, neturėtų jaustis prastesnėmis, nei tos kurios maitina MP, yra daug atvejų, kai nelabai pavyksta natūralus maitinimas. Ir pavyzdžiui mums per pamokėles niekas neteigė, kad visos mamos gali žindyti, deja ne visos...

Tai tiek norėjau pasakyti. O šiaip jau seniai aisku, kad kiekvinas šneka iš savo varpinės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti