Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

dėl gydytojų, tai mūsų pediatrė kai pasakiau kad nevalgo iškart liepė mišinį pirkt... jokių patarimų kaip išsaugoti maitinimą MP... ir dar viską taip nušvietė, kad tėvelis vos ne į paniką puolė doh.gif tai vos ne keturiom bėgau mišinuko pirkt... blink.gif
į tai, kad nusitraukinėju ir vis dar duodu pieno žiūri skeptiškai... maždaug tada arba vien MP maitink arba mišinuku... unsure.gif
ir šiaip man ji nelabai patinka... nori skiepyt visais įmanomais skiepais o kai klausiu apie šalutinį poveikį nušviečia tik tiek, kad gali pakilti temperatūra, nors žinau, kad šalutinio poveikio gali būti oi oi kokio... tada džiaugiuosi, kad gyvenam informacinėj visuomenėj, kur gali beveik apie viską susižinoti pats ir pats nuspręsti.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 15, 10:54)
Nu turejau ir as daug info,po gimdymo man buvo komplikaciju,3savaites ligoninej gulejau. Taip vaikas isvargino,naktim nemiegodavau,diena tik kai rasdavau laiko iskart uzmigdavau,tai nespedavau pavalgyt. Dar nusilpo visas organizmas,kraujas pasidare blogas,temperatura laikes virs 39 ir nenumuse jo ne antibijotikai ne vaistai. Bet kai pradejau misinuka duot,naktim jau po kazkiek pamiegodavau,ir preklampsija baigesi,ir visos ligos taip pat:)
Papildyta:
Nu va  matai,kai misinuku duodi ir laisves daugiau. Pvz dabar vaika palikom mamai porai dienu. Snd jau eisim pasiimt. Labai pailsejom,puikiai su vyru atsventem valentina. Tik aisku jau lb pasiilgau mazylio:)

puikiai suprantu tave pas mane buvo panasi situacija,nors info iki kaklo buvo ,bet apturejau as pogimdymine depresija per kuria pienuko visai neliko verysad.gif verysad.gif ..liudna bet tokia gyvenimo realybe,ir ne viskas priklauso nuo noro verysad.gif verysad.gif

QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 15, 17:18)
Mamytes iki., jau susitiksime 3 menesy bigsmile.gif


ikiux 4u.gif 4u.gif mes ir panktadieni ten jau kelsimes 4u.gif
QUOTE(memelietė @ 2009 02 15, 22:37)
sveikos mamytės.

beje kokį mišinuką duodat? blush2.gif

sveikute 4u.gif
mes misinuka ragaujam SIMILAC ADVANCE,jis mums idealiai tinka thumbup.gif
koki jus ragaujate?

QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 16, 11:58)
na musu gydytoja irgi tikrai ne pries misinukus... g.gif

o maniske atvirksciai skatino MP maitinti,bet ....nepavyko man verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 11:52)

sveikute 4u.gif
mes misinuka ragaujam SIMILAC ADVANCE,jis mums idealiai tinka thumbup.gif
koki jus ragaujate?



mes pradėjom nuo SIMILAC,bet labai suretėjo tuštinimasis ( kas tris dienas blink.gif ) ir dar po mėnesio prasidėjo dermatitas tai daktarė liepė pakeisti mišinuką. dabar apsistojom ties HIPP 1 su probiotikais. su kakučiu pagerėjo, bet dermatitas nepraėjo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 17, 10:58)
mes pradėjom nuo SIMILAC,bet labai suretėjo tuštinimasis ( kas tris dienas  blink.gif ) ir dar po mėnesio prasidėjo dermatitas tai daktarė liepė pakeisti mišinuką. dabar apsistojom ties HIPP 1 su probiotikais. su kakučiu pagerėjo, bet dermatitas nepraėjo... verysad.gif

o mums jokiu problemyciu nera
ui kaip idomiai,kiekvienam skirtingai g.gif
o klausyk kitaip dermatito negydot?tik patare misinuka pakeisti ir visks? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 17, 10:21)
Sauluze, tai naturalu, juk taip ir turejo buti, kad vaikelis pajutes kad lengviau is buteliuko, pradeda atsisakineti kruties, ziurekit, pradings visai pienelis..
Laikykites kaip nors, pabandyk apsnudusia maitint is papulio, kuo dazniau glausk prie kruties, kad visai mp nedingtu..


meginu, svarbiausia po nakties kai pieno daug, tai jokiu kaprizu -valgo
issisiepus wub.gif tik jo apmazeja ir viskas - pykciai, isterijos doh.gif
tinginukas tas mano vaikas... blush2.gif


QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 10:52)

mes misinuka ragaujam SIMILAC ADVANCE,jis mums idealiai tinka thumbup.gif
koki jus ragaujate?



mes irgi similac advance, puikiai jai tinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 09:52)
sveikute 4u.gif
mes misinuka ragaujam SIMILAC ADVANCE,jis mums idealiai tinka thumbup.gif
koki jus ragaujate?


labas rytas,

mes jau siandien iskeliausim i 3 menesiuka biggrin.gif
tik dar uzsukau paskaitinet ax.gif
sakyk o koks kakutis yra kai vartojat similac?as nusipirkau ji pabandyt bet dar nevartojom, vartojam mes aptamil, tai kakutis ispradziu buvo su gleivem, dabar nebera gleiviu bet labai jau zalias pasidare.

o mano daktare tai thumbup.gif yra, niekada nekiso savo nuomones, tik pataria, o del MP tai visikai nieko nesake, jei jo nera tai nera, ka cia begali sakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 12:05)
o mums jokiu problemyciu nera
ui kaip idomiai,kiekvienam skirtingai g.gif
o klausyk kitaip dermatito negydot?tik patare misinuka pakeisti ir visks? g.gif  4u.gif


išpradžių liepė su cinko tepalu tept po tu bepantenu... nzn... jokių rezultatų...
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 17, 11:17)
labas rytas,

mes jau siandien iskeliausim i 3 menesiuka biggrin.gif
tik dar uzsukau paskaitinet ax.gif
sakyk o koks kakutis yra kai vartojat similac?as nusipirkau ji pabandyt bet dar nevartojom, vartojam mes aptamil, tai kakutis ispradziu buvo su gleivem, dabar nebera gleiviu bet labai jau zalias pasidare.

o mano daktare tai  thumbup.gif  yra, niekada nekiso savo nuomones, tik pataria, o del MP tai visikai nieko nesake, jei jo nera tai nera, ka cia begali sakyti smile.gif

ismatos normalios musu su similacu g.gif
beje su gimtadieniuku jumis happybday.gif happybday.gif happybday.gif
netrukus visos susitiksime 3 menuo temeleje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 11:12)
mes vel kovojam, mazoji suvoke pagaliau,kad is buteliuko lengviau valgyt, ir kai pieno ne upes, tai taip klykia, nes tingi dirbt...tai popietiniai ir vakariniai maitinimai dabar tampa kova...automatiskai aisku, vel pieno mazeja...
jau kartais nebeturiu kantrybes...
o visad galvojau,kad maitinti lengva - pieno  bus, vaikas valgys...
pasirodo nei normali mityba, nei geros emocijos, nei kibirai skysciu to
pieno nedaugina,kad ir kaip noretus...na 3 menesius istempem, kiek
dar ilgai istempsim, nebezinau...


tai nusitraukinek pienuka ir duok is buteliuko, kuo dazniau nusitraukinesi tuo labiau gaminsis pienukas. as maitinu is kruties bet nusitraukiu po kiekvieno maitinimo kad ne laso neliktu krutinej, ir vakare uzmiega 9 ir keliasi valgyti tik 2, tai 11 val nusitraukiu pienuko ir vis kai turksta primaitinu.man istikruju padejo nes irgi nienukas jau buvo pradejes dingineti. pabandyk gal ir tau pavyks. beto geriu hipp arbatelias zindyvems granulemis ir maiseliuose ir yra tokia Fito Lacto tea irgi zindyvems, ir stipria kmynu arbata su pienu, man istikruju padedada. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 17, 11:20)
išpradžių liepė su cinko tepalu tept po tu bepantenu... nzn... jokių rezultatų...

o pas dermatologa nebandet pasikonsultuoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 17, 12:28)
o pas dermatologa nebandet pasikonsultuoti? unsure.gif


na dar ne... g.gif bet gal jau reikėtų... dar kokią savaitę pastebėsiu gal pradės gerėti... mums sakė, kad ne taip greit praeina...
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 02 17, 11:27)
tai nusitraukinek pienuka ir duok is buteliuko, kuo dazniau nusitraukinesi tuo labiau gaminsis pienukas. as maitinu is kruties bet nusitraukiu po kiekvieno maitinimo kad ne laso neliktu krutinej, ir vakare uzmiega 9 ir keliasi valgyti tik 2,  tai 11 val nusitraukiu pienuko ir vis kai turksta primaitinu.man istikruju padejo nes irgi nienukas jau buvo pradejes dingineti. pabandyk gal ir tau pavyks. beto geriu hipp arbatelias zindyvems granulemis ir maiseliuose ir yra tokia Fito Lacto tea irgi zindyvems, ir stipria kmynu arbata su pienu, man istikruju padedada. thumbup.gif



arbateles kibirais geriu hippo biggrin.gif
na meginsiu siandien pradet nusitraukinet...
dekui 4u.gif
Atsakyti