Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

labai pritariu Sauluzhe - į kraštutinumus pulti neverta.
tiesa pasakius, man iki šiol kartas nuo karto pasidaro gaila, kad nors naktim neturiu kuo dukrytės maitinti, bet kai pagalvoju kiek kankintis reikėjo- ne man, o kūdikėliui, tai numoju ranka- dabar nei verkimo, nei pilvo skausmelių, nei nemigos. ir kodėl tas maitinimas tiek rūpesčių sukelia g.gif
užaugom mes- užaugs ir mūsų vaikai mirksiukas.gif
memelietei- apie tai, kokius mišinukus duodame- kalbėjome truputėlį anksčiau- jei pavartysit, rasit.
Atsakyti
QUOTE(terra78 @ 2009 02 16, 00:07)
memelietei- apie tai, kokius mišinukus duodame- kalbėjome truputėlį anksčiau- jei pavartysit, rasit.


UPS ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 15, 16:46)
Nieks nemoralizuoja ir nepila druskos- tiesiog issakyta buvo nuomone i Sonaja minti: "Pastebejau, kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti." Kad mamytes, kurios pacios nusprende maitinti neissigastu, sita minti perskaiciusios, kad tikrai nera visoms taip, kad "pacios maitina-tik kankinasi".
Ir buvo isreikstas apgailestavimas, kad mamytems nepavyko nuo pat pirmu dienu naturaliai maitint, nes buvo komplikacijos, truko sveikatos, niekas turbut nepadejo. O del informacijos: nesvarbu, kad jus ja turejot- svarbu, kad neisejo ja teisingai pasinaudot. Ka gi padarysi gaila ir tiek- visoms sekmes auginant sveikus vaikucius  4u.gif  Ir as gerbiu tas mamas, kurios nepasiduoda spaudimui- nes patikekit, labai daug spaudimo is gydytoju, kad tik kuo greiciau pereitume ant misinuku- nes misinukai - tai "geris", nes vaikas "nedavalges", "irzlus", priaugo 100gr maziau nei pagal "lentele"..
Respect  4u.gif


dėl spaudimo iš gydytojų, tai labai keistai nuskambėjo- visos mamytės turbūt patvirtins, kad kaip tik skatinama kuo ilgiau maitinti- gydytojai net balsą pakelti sau leidžia, jei nustoji natūraliai maitinti- argumentų neklauso.
Jei aš maitinčiau, kaip tu- natūraliai- turbūt irgi nemaitinančių nesuprašiau- sotus alkano neužjaučia biggrin.gif galiu pasakyti, kad netgi pavydžiu tau baltu pavydu smile.gif mano sesuo neseniai pagimdė ir aš jai bandau įdiegti koks svarbus yra maitinimas, kad tik nenustotų- nors jai jau ir mastitas spėjo įsisukti g.gif -o pati mišinukus duodu ir vargo nematau. blush2.gif
aš manau, kad mes sau esam savotiški advokatai- kokioje situacijoje atsiduriame, taip save ir giname. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(terra78 @ 2009 02 15, 23:39)
dėl spaudimo iš gydytojų, tai labai keistai nuskambėjo- visos mamytės turbūt patvirtins, kad kaip tik skatinama kuo ilgiau maitinti- gydytojai net balsą pakelti sau leidžia, jei nustoji natūraliai maitinti- argumentų neklauso.
Jei aš maitinčiau, kaip tu- natūraliai- turbūt irgi nemaitinančių nesuprašiau- sotus alkano neužjaučia biggrin.gif  galiu pasakyti, kad netgi pavydžiu tau baltu pavydu smile.gif  mano sesuo neseniai pagimdė ir aš jai bandau įdiegti koks svarbus yra maitinimas, kad tik nenustotų- nors jai jau ir mastitas spėjo įsisukti  g.gif  -o pati mišinukus duodu ir vargo nematau.  blush2.gif
aš manau, kad mes sau esam savotiški advokatai- kokioje situacijoje atsiduriame, taip save ir giname. mirksiukas.gif


Oi kaip užjaučiu visas patyrusias mastitus, pati kiek prasikankinau doh.gif Visus norus žindyti atima. Tada supratau kad labai reikia pačiai vienai nevargti, o prašyti pagalbos, leisti sau pailsėti, o ne su tuo 40 ir skausmais šliaužti iki paskutiniosios. Po to jau manau, kad nesąmonė, jog vaiką turi auginti viena mama ir viską suspėti...
Žodžiu, kiekvienam sava situacija aiškiausia ir arčiausia, todėl ir lengva advokatauti smile.gif
Svarbu leliai sveiki augtų, va
Atsakyti
QUOTE(terra78 @ 2009 02 15, 22:39)
dėl spaudimo iš gydytojų, tai labai keistai nuskambėjo- visos mamytės turbūt patvirtins, kad kaip tik skatinama kuo ilgiau maitinti- gydytojai net balsą pakelti sau leidžia, jei nustoji natūraliai maitinti- argumentų neklauso.
Jei aš maitinčiau, kaip tu- natūraliai- turbūt irgi nemaitinančių nesuprašiau- sotus alkano neužjaučia biggrin.gif  galiu pasakyti, kad netgi pavydžiu tau baltu pavydu smile.gif  mano sesuo neseniai pagimdė ir aš jai bandau įdiegti koks svarbus yra maitinimas, kad tik nenustotų- nors jai jau ir mastitas spėjo įsisukti  g.gif  -o pati mišinukus duodu ir vargo nematau.  blush2.gif
aš manau, kad mes sau esam savotiški advokatai- kokioje situacijoje atsiduriame, taip save ir giname. mirksiukas.gif

Galiu tik patvirtint, kad mums deja papuole butent toks gyd.kuris spaude pereit prie mishinio, kirto skaudziai man: "vaika badu marinat", nes ta viena menesi priaugo 100gr maziau nei pagal lentele. Bet as nepasidaviau, nes vaikas visad ramus, sypsojosi, neverke-tai tikrai neatrode, kad badauja. Manau, kad kaip ir visur gyvenime, reikia atrasti viduriuka ir krastutinumai nera gerai, kad tik arba taip, arba taip- reik ziuret pagal konkrecia situacija. kaip ir gydytojai nera gerai, kad isikande tik viena arba kita krastutinuma 4u.gif
Atsakyti
na musu gydytoja irgi tikrai ne pries misinukus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2009 02 15, 22:37)
sveikos mamytės.

labukas 4u.gif grazi mergyte smile.gif paziurejau kaip skaniai miega biggrin.gif matau kad ta pacia diena gimus kaip ir mano angelelis o is slapyvardzio sprendziu kad turbut ir tuose paciuose klaipedos gimdymo namuose drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 16, 11:15)
Galiu tik patvirtint, kad mums deja papuole butent toks gyd.kuris spaude pereit prie mishinio, kirto skaudziai man: "vaika badu marinat", nes ta viena menesi priaugo 100gr maziau nei pagal lentele.


Nu nesuprantu koks daktaras gali taip pasakyti doh.gif Kad nėštumo metu gerą ginekologą rasti tai susipratau, o kad reikia ir leliui gerą pediatrą "užsisakyti", kažkaip neatėjo į galvą. O juk startas tikrai labai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 14, 14:31)
Tokiam mažučiui galima daryti 7 val pertrauką nevalgius? 

mniskis ismiega nuo 11 val vakaro iki 7 val ryto ax.gif
tikrai nieko tokio jei pats nepabunda ir nepraso tai zadinti valgyti tikrai nereikia,ce gydytoja GN patare mums taip 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 17 vasario 2009 - 08:32
mes vel kovojam, mazoji suvoke pagaliau,kad is buteliuko lengviau valgyt, ir kai pieno ne upes, tai taip klykia, nes tingi dirbt...tai popietiniai ir vakariniai maitinimai dabar tampa kova...automatiskai aisku, vel pieno mazeja...
jau kartais nebeturiu kantrybes...
o visad galvojau,kad maitinti lengva - pieno bus, vaikas valgys...
pasirodo nei normali mityba, nei geros emocijos, nei kibirai skysciu to
pieno nedaugina,kad ir kaip noretus...na 3 menesius istempem, kiek
dar ilgai istempsim, nebezinau...

Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 16, 22:09)
labukas  4u.gif  grazi mergyte  smile.gif  paziurejau kaip skaniai miega  biggrin.gif  matau kad ta pacia diena gimus kaip ir mano angelelis o is slapyvardzio sprendziu kad turbut ir tuose paciuose klaipedos gimdymo namuose  drinks_cheers.gif


thumbup.gif o kaip faina!!! tikrai - tuose pačiuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 17, 09:12)
mes vel kovojam, mazoji suvoke pagaliau,kad is buteliuko lengviau valgyt, ir kai pieno ne upes, tai taip klykia, nes tingi dirbt...tai popietiniai ir vakariniai maitinimai dabar tampa kova...automatiskai aisku, vel pieno mazeja...
jau kartais nebeturiu kantrybes...
o visad galvojau,kad maitinti lengva - pieno  bus, vaikas valgys...
pasirodo nei normali mityba, nei geros emocijos, nei kibirai skysciu to
pieno nedaugina,kad ir kaip noretus...na 3 menesius istempem, kiek
dar ilgai istempsim, nebezinau...

Sauluze, tai naturalu, juk taip ir turejo buti, kad vaikelis pajutes kad lengviau is buteliuko, pradeda atsisakineti kruties, ziurekit, pradings visai pienelis..
Laikykites kaip nors, pabandyk apsnudusia maitint is papulio, kuo dazniau glausk prie kruties, kad visai mp nedingtu..
Atsakyti