Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

as jau kuri laika nakciai duodu biski misinuko (90ml) ir savo pienelio, tai mazute gerai miegojo,ir galvojau,kad cia del to,kad sociau pavalgo... g.gif
vakar isejo taip,kad teko palikti mamai ir pamaitino ji misinuku vakare, o as
nakciai grizus jau savo pieneliu maitinau, ir miegojo lygiai tiek pat...
vadinas pakankamai sotu buvo... bigsmile.gif
Atsakyti
Nu turejau ir as daug info,po gimdymo man buvo komplikaciju,3savaites ligoninej gulejau. Taip vaikas isvargino,naktim nemiegodavau,diena tik kai rasdavau laiko iskart uzmigdavau,tai nespedavau pavalgyt. Dar nusilpo visas organizmas,kraujas pasidare blogas,temperatura laikes virs 39 ir nenumuse jo ne antibijotikai ne vaistai. Bet kai pradejau misinuka duot,naktim jau po kazkiek pamiegodavau,ir preklampsija baigesi,ir visos ligos taip pat:)
Papildyta:
Nu va matai,kai misinuku duodi ir laisves daugiau. Pvz dabar vaika palikom mamai porai dienu. Snd jau eisim pasiimt. Labai pailsejom,puikiai su vyru atsventem valentina. Tik aisku jau lb pasiilgau mazylio:)
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 14, 19:08)
Nesutinku su jumis, as pati maitinu MP ir mano vaikelis labai ramus, daug miega nezirzia, net pilvelio bedu esam isvenge. Taip, pacias pirmas savaites reikia "pasikankinti", kaip jus sakote, bet visa tai del savo vaikelio, kol susireguliuoja pienelio paklausa-pasiula. Daug mamu ir po cezario sekmingai maitina pacios. Akivaizdu, kad jum truko ziniu, pagalbos is salies, kad kas nors padetu, PAAISKINTU, KAD NORMALU PRADZIOJ KAD IR KAS VALANDA MAITINT, leistu jum pasiilset. Na bet yra kaip yra, gaila kad is pat pradziu nusprendet, kad "pienelio tik lasas"..


Taip atrodo tik toms kurioms susitvarko laktacija, palaipsniui padaugėja pieno ir nebūna komplikacijų. Visiškai pritariu JURGIDAR, sonaja. Aš pati 10 dienų po gimdymo kankinau save ir vaiką su žindymu - nuolat būdavo prie krūtinės, nuolat verkdavo, pradėjo spajauti krūtinę, žiauriai nukrito svoris, tapo vangi, o pieno neatsirado ir iki dabar. Dabar labai pykstu ant savęs kam anksčiau mišinių nedaviau, nes ir dabar labai prastai valgo, valgymas apskritai susijęs su kažkokia kančia - krūtinės iš vis neima, tik duodu iš karto isteriškai rėkti pradeda. Tik dabar į vėžes pradedam įeiti. Smarkiai perlenkiama lazda su tuo natūraliu žindymu, negalima taip vaiko kankinti, net nešneku apie tai kaip aš atrodžiau ir jaučiausi. Nematau visiškai nieko gero tame, kad visas ant vieno kurpaliaus tempia - neturėjot info, kantrybės maitinti, tingėjot kankintis. Geriau jau aš mažiau kantrybės būčiau turėjusi, tai bent vaikas sveikesnis būtų. Ir gerbiu tas mamas kurios nepasiduoda spaudimui ir daro taip kaip jų širdis jaučia. Ir taip jau sunku kai negali pati maitinti vaikučio, taip kad nereikia čia dar druskos ant žaizdos pilti ir moralizuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 15 vasario 2009 - 15:14
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 11:28)
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus.


QUOTE(Doti @ 2009 02 15, 15:14)
Taip atrodo tik toms kurioms susitvarko laktacija, palaipsniui padaugėja pieno ir nebūna komplikacijų. Visiškai pritariu JURGIDAR, sonaja. Aš pati 10 dienų po gimdymo kankinau save ir vaiką su žindymu - nuolat būdavo prie krūtinės, nuolat verkdavo, pradėjo spajauti krūtinę, žiauriai nukrito svoris, tapo vangi, o pieno neatsirado ir iki dabar. Dabar labai pykstu ant savęs kam anksčiau mišinių nedaviau, nes ir dabar labai prastai valgo, valgymas apskritai susijęs su kažkokia kančia - krūtinės iš vis neima, tik duodu iš karto isteriškai rėkti pradeda. Tik dabar į vėžes pradedam įeiti. Smarkiai perlenkiama lazda su tuo natūraliu žindymu, negalima taip vaiko kankinti, net nešneku apie tai kaip aš atrodžiau ir jaučiausi. Nematau visiškai nieko gero tame, kad visas ant vieno kurpaliaus tempia - neturėjot info, kantrybės maitinti, tingėjot kankintis. Geriau jau aš mažiau kantrybės būčiau turėjusi, tai bent vaikas sveikesnis būtų. Ir gerbiu tas mamas kurios nepasiduoda spaudimui ir daro taip kaip jų širdis jaučia. Ir taip jau sunku kai negali pati maitinti vaikučio, taip kad nereikia čia dar druskos ant žaizdos pilti ir moralizuoti.

Nieks nemoralizuoja ir nepila druskos- tiesiog issakyta buvo nuomone i Sonaja minti: "Pastebejau, kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti." Kad mamytes, kurios pacios nusprende maitinti neissigastu, sita minti perskaiciusios, kad tikrai nera visoms taip, kad "pacios maitina-tik kankinasi".
Ir buvo isreikstas apgailestavimas, kad mamytems nepavyko nuo pat pirmu dienu naturaliai maitint, nes buvo komplikacijos, truko sveikatos, niekas turbut nepadejo. O del informacijos: nesvarbu, kad jus ja turejot- svarbu, kad neisejo ja teisingai pasinaudot. Ka gi padarysi gaila ir tiek- visoms sekmes auginant sveikus vaikucius 4u.gif Ir as gerbiu tas mamas, kurios nepasiduoda spaudimui- nes patikekit, labai daug spaudimo is gydytoju, kad tik kuo greiciau pereitume ant misinuku- nes misinukai - tai "geris", nes vaikas "nedavalges", "irzlus", priaugo 100gr maziau nei pagal "lentele"..
Respect 4u.gif
Atsakyti
Mamytes iki., jau susitiksime 3 menesy bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 15, 15:14)
Taip atrodo tik toms kurioms susitvarko laktacija, palaipsniui padaugėja pieno ir nebūna komplikacijų. Visiškai pritariu JURGIDAR, sonaja. Aš pati 10 dienų po gimdymo kankinau save ir vaiką su žindymu - nuolat būdavo prie krūtinės, nuolat verkdavo, pradėjo spajauti krūtinę, žiauriai nukrito svoris, tapo vangi, o pieno neatsirado ir iki dabar. Dabar labai pykstu ant savęs kam anksčiau mišinių nedaviau, nes ir dabar labai prastai valgo, valgymas apskritai susijęs su kažkokia kančia - krūtinės iš vis neima, tik duodu iš karto isteriškai rėkti pradeda. Tik dabar į vėžes pradedam įeiti. Smarkiai perlenkiama lazda su tuo natūraliu žindymu, negalima taip vaiko kankinti, net nešneku apie tai kaip aš atrodžiau ir jaučiausi. Nematau visiškai nieko gero tame, kad visas ant vieno kurpaliaus tempia - neturėjot info, kantrybės maitinti, tingėjot kankintis. Geriau jau aš mažiau kantrybės būčiau turėjusi, tai bent vaikas sveikesnis būtų. Ir gerbiu tas mamas kurios nepasiduoda spaudimui ir daro taip kaip jų širdis jaučia. Ir taip jau sunku kai negali pati maitinti vaikučio, taip kad nereikia čia dar druskos ant žaizdos pilti ir moralizuoti.



as tau pritariu, nes as irgi kankinaus, kai pamaciau kad mano vaikas visai nebeprivalgo, draskosi, visada neramus, pradejo prastai miegoti, irgi perejau ant misinuku ir iskart pasimate rezultatas, netik vaiko nuotaikoje bet ir ant svorio. nors jis pirmus du menesius priaugo neblogai manyciau - 700 -800g, bet kai pradejau duot misinuka per menesi priaugo 1300g.tai va.cia yra svarbiausia kad vaikui butu kuo geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 15, 17:14)
as tau pritariu, nes as irgi kankinaus, kai pamaciau kad mano vaikas visai nebeprivalgo, draskosi, visada neramus, pradejo prastai miegoti, irgi perejau ant misinuku ir iskart pasimate rezultatas, netik vaiko nuotaikoje bet ir ant svorio. nors jis pirmus du menesius priaugo neblogai manyciau - 700 -800g, bet kai pradejau duot misinuka per menesi priaugo 1300g.tai va.cia yra svarbiausia kad vaikui butu kuo geriau 4u.gif

Westut, prieaugis jusu kaip maitinamo MP- buvo labai geras, tikrai 700-800 yra super. Ir tai turejo but priezastis pereiti ant mishinio? O kad neramus, prasciau miega- juk visiem vaikiukam buna del pilvelio, ir t.t. Bet cia jusu sprendimas 4u.gif aukit sveiki..
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 15, 17:28)
Westut, prieaugis jusu kaip maitinamo MP- buvo labai geras, tikrai 700-800 yra super. Ir tai turejo but priezastis pereiti ant mishinio? O kad neramus, prasciau miega- juk visiem vaikiukam buna del pilvelio, ir t.t. Bet cia jusu sprendimas  4u.gif aukit sveiki..


zinau kad geras prieaugis, bet pienelio bebuvo labai mazai, vaikas jau paauges, jam reikejo daugiau. as nesigailiu kad taip padariau, nes kaip jau sakiau vaikas labai pasikeite ir tik i geraja smile.gif ir beje kaip kazkuri minejo, netik vaikas kankinasi, bet ir mama, is manes visai nieko nebeliko, vieni kaulai ir skura biggrin.gif
Atsakyti
na teko ir man maitint misinuku, nes del sveikatos problemu ir streso pienas dingo...
bet dirbau,kad jis vel atsirastu, ir nei minutei nesigailiu,kad vel maitinu...nors ir misinuko
duodu...gal svorio kilogramais nepriaugam,bet pienelio Mazutei uztenka...o del nuotaikos,bent mano tai nuotaika buvo blogiausia,kai negalejau jos maitint, o vaikelio
nuotaikos mano pienas ar misinukas visiskai neveikia...
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 15, 16:46)
O del informacijos: nesvarbu, kad jus ja turejot- svarbu, kad neisejo ja teisingai pasinaudot. Ka gi padarysi gaila ir tiek- visoms sekmes auginant sveikus vaikucius  4u.gif  Ir as gerbiu tas mamas, kurios nepasiduoda spaudimui- nes patikekit, labai daug spaudimo is gydytoju, kad tik kuo greiciau pereitume ant misinuku- nes misinukai - tai "geris", nes vaikas "nedavalges", "irzlus", priaugo 100gr maziau nei pagal "lentele"..
Respect  4u.gif


Na va, o man atvirkščiai buvo - būtent gydytoja buvo labai prieš mišinukus ir aiškino koks tai blogis, vos ne mirtis vaikui, bet paskui jau pripažino, kad vis tik anksčiau reikėjo susigriebti, ir vėl aš kalta likau - "jei mačiau kas darosi ko nesiėmiau priemonių, kas gali geriau žinoti nei mama".

QUOTE(westutee @ 2009 02 15, 18:35)
zinau kad geras prieaugis, bet pienelio bebuvo labai mazai, vaikas jau paauges, jam reikejo daugiau. as nesigailiu kad taip padariau, nes kaip jau sakiau vaikas labai pasikeite ir tik i geraja smile.gif ir beje kaip kazkuri minejo, netik vaikas kankinasi, bet ir mama, is manes visai nieko nebeliko, vieni kaulai ir skura biggrin.gif


Džiaugiuosi, kad abu sveiki ir gražiai augat drinks_cheers.gif
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 15, 18:57)
na teko ir man maitint misinuku, nes del sveikatos problemu ir streso pienas dingo...
bet dirbau,kad jis vel atsirastu, ir nei minutei nesigailiu,kad vel maitinu...nors ir misinuko duodu...gal svorio kilogramais nepriaugam,bet pienelio Mazutei uztenka...o del nuotaikos,bent mano tai nuotaika buvo blogiausia,kai negalejau jos maitint, o vaikelio nuotaikos mano pienas ar misinukas visiskai neveikia...


Tai gerai, kad tos priemonės padėjo. Pati rašote, kad kai nebuvo pieno tai nedavėte vaikui badauti, o maitinote mišinuku. Netikiu kad naudingiau vaiką rikdyti prie krūtinės nei paduoti mišinuko. O aš vis tik tikiu, kad mamos savijauta ir nuotaiką kūdikis jaučia. Juk net pataria neiti prie vaiko labai susierzinus, supykus. Ką gali duoti vaikui jei nuo nuovargio prasideda depresija, sveikatos problemos, kai jau stogas važiuoja nuo nemigos? MP svarbu, nu bet mama tai ne tik MP, o daug daugiau.
Atsakyti
na parekem mes pora dienu kol man dasuto,kad ji alkana pastoviai,
kad to pieno nedaugejo laikant ja prie krutines...minimaliai turiu jo ir dabar,
kazi ir ar padauges...todel jei matau, kad neturiu ko duoti, duodu misinuka...
labai noriu dar iki 6 menesiu ismaitint, bent kaip dabar - abejoju ar ilgiau
pavyks... schmoll.gif

tik suvokiu,kad i krastutinumus pulti negalima - nei misinukai nera toks blogis,
nei mamos pienas nera toks visagalis vaistas...tiesiog smagu,kai randate kompromisa
su savim ir vaikuciu... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluzhe: 15 vasario 2009 - 21:01
sveikos mamytės.
aš irgi duodu mišinuko kas antrą kartą.
taip jau susiklostė, kad dukrytė nuo pat gimimo krūties nenorėjo. iš pradžių kankinomės abidvi visaip bandžiau ją išmokyti žysti, bet pamaitinti išeidavo tik lašinant į burnytę verysad.gif krito svoris, vaikutis darėsi vangus ir silpnas, o ir pieno ėmė mažėti... išsigandau ir pradėjau duoti mišinuko, o pieną nusitraukinėti su pientraukiu ir duoti iš buteliuko. ir viskas susitvarkė thumbup.gif augam puikiai ir esam linksmos ir žvalios. mirksiukas.gif

tik gailiuosi, kad anksčiau nepradėjau nusitraukinėti kol pieno daugiau buvo... tai gal nereikėtų dabar nei mišinuko... unsure.gif bet vat skaičiau "informaciją", kad pieno nusitraukinėti negalima, kad nėra moterų negalinčių žindyti, kad vaikas negali nenorėti žysti ir pan... dabar kas antram maitinimui pritraukiu po 120-130ml. ir džiaugiuosi, kad dar nors tiek gauna MP, o gal jei būčiau labiau savo širdies klausiusi ir kiekvienam maitinimui užtektų.... verysad.gif

o šiaip aš taip pat manau, kad tas maitinimas MP yra labai išpūstas burbulas. aišku MP yra 1000 kartų geriau nei mišinukas, bet pastarasis juk nekenkia... o dabar kartais atrodo kad tarp žindančių ir nežindančių mamų vyksta šaltasis karas lotuliukas.gif
koks skirtumas kaip vaiką maitini, svarbu, kad jis laimingas ir sveikas thumbup.gif

beje kokį mišinuką duodat? blush2.gif
Atsakyti