Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(Belty @ 2009 02 13, 14:47)
Manau, kad temoje antras menuo mamytes dalinasi pasiekimais tu vakuciu, kuriem dar nera 3 menesiu, kai sueina 3 menesiai keliaujama i tema 3 menuo ir t.t.
manau logiska  4u.gif



QUOTE(westutee @ 2009 02 13, 15:53)
as jau visai nebesuprantu doh.gif
jau kazkada apie tai kalbejom, kad 2 menesiai tai ir bendraujam sitoj temoj doh.gif



QUOTE(sanele @ 2009 02 13, 16:14)
yra tema nuo0-1men
poto 1men
        2men ir t.t.
kazkodel nematau cia 1men su keliom dienom mamyciu,o 3men temelej nematau mamyciu su 2men ir keliom dienom,todel as lieku cia ir neivedinekim gal naujos tvarkos SM 4u.gif  4u.gif

Nu va visi logiskiaui pasisakymai 4u.gif ax.gif ir kas cia gali but neaiskunesuprantu g.gif ,o gal kai kurios neskaitete sios temos nuo 1 puslapio.
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 13, 20:26)
Nu va visi logiskiaui pasisakymai 4u.gif  ax.gif  ir kas cia gali but neaiskunesuprantu  g.gif  ,o gal kai kurios neskaitete sios temos nuo 1 puslapio.

net ant linuociu parasyta du menesiai ir n dienu o ne antras menuo ir n dienu. man tai nesvarbu bet is tikruju pavadinima temeles reiketu keisti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 12, 22:07)
mums irgi i kojyte visus skiepukus isskyrus ten ta viena leido... 4u.gif


QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 12, 23:44)
Iki siol visus skiepus leido i rankyte (i petuka)


Va kaip skirtingai g.gif Mums tai visus irgi į petuką leido. Kažin nuo ko tai priklauso?
Atsakyti
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. Mes jau duodam misinuka,miega nuo 11 iki 6val,pavalgo,ir dar iki 10 miega. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus. Beje mano zuikelis jau remiasi kojytem,daro zingsniukus,ant pilvuko daznai buna,galvyte laiko kuo puikiausiai,daug sypsosi,kartais su garsu,tik dar zaisliukai nepatinka. Skiepijo karta y peti,du kartus y kojyte:)
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 12:28)
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. Mes jau duodam misinuka,miega nuo 11 iki 6val,pavalgo,ir dar iki 10 miega. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus. Beje mano zuikelis jau remiasi kojytem,daro zingsniukus,ant pilvuko daznai buna,galvyte laiko kuo puikiausiai,daug sypsosi,kartais su garsu,tik dar zaisliukai nepatinka. Skiepijo karta y peti,du kartus y kojyte:)


Tokiam mažučiui galima daryti 7 val pertrauką nevalgius? g.gif Aš tai dar vis tiek 2 - 3 val. keliuosi suduoti mišinuko, tai skaniai suvalgo miegodama, net nepabunda. O irzlus gal buvo, kad pienelio trūko? Gal jei pienelio pakankamai būtų - irgi prisišveitęs miegotų...
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 11:28)
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. Mes jau duodam misinuka,miega nuo 11 iki 6val,pavalgo,ir dar iki 10 miega. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus. Beje mano zuikelis jau remiasi kojytem,daro zingsniukus,ant pilvuko daznai buna,galvyte laiko kuo puikiausiai,daug sypsosi,kartais su garsu,tik dar zaisliukai nepatinka. Skiepijo karta y peti,du kartus y kojyte:)

Va kaip gerai vaikas miega nu dziugu girdeti,kad taip miego ir sotumo reikalai pagerejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 12:28)
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. Mes jau duodam misinuka,miega nuo 11 iki 6val,pavalgo,ir dar iki 10 miega. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus. Beje mano zuikelis jau remiasi kojytem,daro zingsniukus,ant pilvuko daznai buna,galvyte laiko kuo puikiausiai,daug sypsosi,kartais su garsu,tik dar zaisliukai nepatinka. Skiepijo karta y peti,du kartus y kojyte:)

as pati maitinu ir mano leliukas irgi septynias valandas ismiega ( nuo 10 iki 5) pavalgo ir toliau iki kokiu 9 miega ax.gif o jei reiketu ir pasikelineciau nakti nes maitinimas mamos pienu tai nenugincijama nauda vaikui didis.gif
Atsakyti
isbuna ir maniske 7 nevalgius...miega tai ir nezadinu,pati ilsiuos... 4u.gif
Atsakyti
Nu nemanau kad blogai jei tiek miega. Aisku mamos pienas geriau,bet as iskart misinuku damaitinau,nes po cezario savaite isvis tik vienas lasiukas tebudavo.
Papildyta:
Ir dar kai pati maitinau tai kas valanda maitindavau,issekau,buvau susirgus depresija,nebenorejau vaiko ir nieko aplamai,tik verkiau.
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 11:28)
Pastebejau,kad tos kurios pacios maitina tik kankinasi,o ir vaikui negerai daznai atsibudineti. Mes jau duodam misinuka,miega nuo 11 iki 6val,pavalgo,ir dar iki 10 miega. O kai pati maitinau daznai valgydavo,buvo irzllus. Beje mano zuikelis jau remiasi kojytem,daro zingsniukus,ant pilvuko daznai buna,galvyte laiko kuo puikiausiai,daug sypsosi,kartais su garsu,tik dar zaisliukai nepatinka. Skiepijo karta y peti,du kartus y kojyte:)



QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 17:16)
Nu nemanau kad blogai jei tiek miega. Aisku mamos pienas geriau,bet as iskart misinuku damaitinau,nes po cezario savaite isvis tik vienas lasiukas tebudavo.
Papildyta:
Ir dar kai pati maitinau tai kas valanda maitindavau,issekau,buvau susirgus depresija,nebenorejau vaiko ir nieko aplamai,tik verkiau.

Nesutinku su jumis, as pati maitinu MP ir mano vaikelis labai ramus, daug miega nezirzia, net pilvelio bedu esam isvenge. Taip, pacias pirmas savaites reikia "pasikankinti", kaip jus sakote, bet visa tai del savo vaikelio, kol susireguliuoja pienelio paklausa-pasiula. Daug mamu ir po cezario sekmingai maitina pacios. Akivaizdu, kad jum truko ziniu, pagalbos is salies, kad kas nors padetu, PAAISKINTU, KAD NORMALU PRADZIOJ KAD IR KAS VALANDA MAITINT, leistu jum pasiilset. Na bet yra kaip yra, gaila kad is pat pradziu nusprendet, kad "pienelio tik lasas"..
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 17:16)
Nu nemanau kad blogai jei tiek miega. Aisku mamos pienas geriau,bet as iskart misinuku damaitinau,nes po cezario savaite isvis tik vienas lasiukas tebudavo.
Papildyta:
Ir dar kai pati maitinau tai kas valanda maitindavau,issekau,buvau susirgus depresija,nebenorejau vaiko ir nieko aplamai,tik verkiau.

O kaip dabar susitvarke tau savijauta.man panasiai buvo,tik as naturaliai gimdziau,zliumbiau poto kelias savaites tai is laimes tai is skausmo,laidotuves dar po gimdymo kelios is karto tai to pieno mygom nebeliko verysad.gif O INFORMACIJOS TUREJAU PER AKIS......
Atsakyti
QUOTE(sonaja @ 2009 02 14, 18:16)
Nu nemanau kad blogai jei tiek miega. Aisku mamos pienas geriau,bet as iskart misinuku damaitinau,nes po cezario savaite isvis tik vienas lasiukas tebudavo.
Papildyta:
Ir dar kai pati maitinau tai kas valanda maitindavau,issekau,buvau susirgus depresija,nebenorejau vaiko ir nieko aplamai,tik verkiau.

as knygoj skaiciau kad tokio amziaus vaikai dazniausiai nakti ismiega apie 7-9 valandas, vadinasi viskas tvarkoj kad tiek miega thumbup.gif
manasis tai pradzioj budavo pirma val nakties atsikelia ir iki penktos valgo doh.gif ir taip kasnakt tai po keliu naktu nuluzdavau bemaitindama, vaikas pats sau pavalgydavo ir uzmigdavo biggrin.gif tik dabar turiu beda: iprato musu lovoj uzmigt tai savo loveleje sunkiai uzmiega blink.gif
o kad ir koks naudingas vaikui mamos pienas bebutu, aisku vistiek geriau jau misinukai ir pailsejusi, geros nuotaikos mama nei mamos pienas bet verkianti, suirzusi mama. vaikai labai jaucia emocijas mirksiukas.gif
Atsakyti