Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 13, 14:49)
Jums jau laikas keltis i 4 mėn.   o mamytėms kurių vaikučiam jau 2 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i 3 mėn bent jau aš taip suprantu.
Papildyta:

Jums jau laikas keltis i 3 mėn.   o mamytėms kurių vaikučiam jau  3 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i  4 mėn bent jau aš taip suprantu.
Papildyta:

Čia truputi buvau skaičius sumaišius tai pataisiau

tai blogai supratot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 13 vasario 2009 - 13:57
QUOTE(sanele @ 2009 02 13, 13:57)
tai blogai supratot 4u.gif

Kodėl blogai tai jusu vaikučiui jau yra 2 mėn dabar trečias eina o tema vadinasi ne 2 mėnesiu o antras mėnuo tai manau kad teisingai aš suprantu.
Atsakyti
Manau, kad temoje antras menuo mamytes dalinasi pasiekimais tu vakuciu, kuriem dar nera 3 menesiu, kai sueina 3 menesiai keliaujama i tema 3 menuo ir t.t.
manau logiska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 13, 15:03)
Kodėl blogai tai jusu vaikučiui jau yra 2 mėn dabar trečias eina o tema vadinasi ne 2 mėnesiu  o antras mėnuo tai manau kad teisingai aš suprantu.

as tai irgi taip manau ax.gif logiskai mastant tureciau but temoje 3 menuo, bet paziurejau kad benraamziai visi cia tai cia ir lankausi tongue.gif is tikruju tai siulyciau baigt sita bardaka ir mamos kuriu leliukams 2 menesiai ir kelios dienos visom draugiskai keltis i tema trecias menuo drinks_cheers.gif
Papildyta:
p.s. SNAIGUTE999 musu leliukai ta pacia diena gime yahoo.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 13, 15:34)
as tai irgi taip manau ax.gif  logiskai mastant tureciau but temoje 3 menuo, bet paziurejau kad benraamziai visi cia tai cia ir lankausi tongue.gif  is tikruju tai siulyciau baigt sita bardaka ir mamos kuriu leliukams 2 menesiai ir kelios dienos visom draugiskai keltis i tema trecias menuo drinks_cheers.gif
Papildyta:
p.s. SNAIGUTE999 musu leliukai ta pacia diena gime yahoo.gif  drinks_cheers.gif

Taip tikrai aš ir nepastebėjau, kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 13, 15:34)
as tai irgi taip manau ax.gif  logiskai mastant tureciau but temoje 3 menuo, bet paziurejau kad benraamziai visi cia tai cia ir lankausi tongue.gif  is tikruju tai siulyciau baigt sita bardaka ir mamos kuriu leliukams 2 menesiai ir kelios dienos visom draugiskai keltis i tema trecias menuo drinks_cheers.gif
Papildyta:
p.s. SNAIGUTE999 musu leliukai ta pacia diena gime yahoo.gif  drinks_cheers.gif


as jau visai nebesuprantu doh.gif
jau kazkada apie tai kalbejom, kad 2 menesiai tai ir bendraujam sitoj temoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 13, 15:53)
as jau visai nebesuprantu doh.gif
jau kazkada apie tai kalbejom, kad 2 menesiai tai ir bendraujam sitoj temoj doh.gif

Bet tema vadinasi ne du mėnesiai o antras mėnuo, jai vadintusi du mėnesiai tai tada pilnai su jumis sutinku bet jinai ne taip pavadinta.
Atsakyti
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 13, 15:57)
Bet tema vadinasi ne du mėnesiai o antras mėnuo, jai vadintusi du mėnesiai tai tada pilnai su jumis sutinku bet jinai ne taip pavadinta.


antras menuo- mano supratimu kai jau yra antras menuo g.gif
Atsakyti
tai iki pirmo menesio yra tema - pirmos dienos namie, tada nuo 1iki 2 lankosi
temoj - 1 menuo, nuo 2 iki 3 lankos temoj - 2 menuo ir t.t.
as bent taip suprantu ir kadangi pagal amziu visos taip lankos tai ir neinu i 3 menesi g.gif ax.gif
Atsakyti
yra tema nuo0-1men
poto 1men
2men ir t.t.
kazkodel nematau cia 1men su keliom dienom mamyciu,o 3men temelej nematau mamyciu su 2men ir keliom dienom,todel as lieku cia ir neivedinekim gal naujos tvarkos SM 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 13 vasario 2009 - 16:16
QUOTE(sanele @ 2009 02 13, 16:14)
yra tema nuo0-1men
poto 1men
        2men ir t.t.
kazkodel nematau cia 1men su keliom dienom mamyciu,o 3men temelej nematau mamyciu su 2men ir keliom dienom,todel as lieku cia ir neivedinekim gal naujos tvarkos SM 4u.gif  4u.gif

Tai jus ir likit nieks gi jums neliepe per prievarta keltis tik norėjau pakviesti keltis visas 2mėn. ir kelių dienų i 3 mėnesiuką bet jai nenorit tai jūsų reikalas.
Atsakyti
pas mus jau gana greitai 50 puslapiu bus tada reikes tema pervadint i "2 menesiai" ir bus visiems viskas aisku:D o kai persikelsim i kita menesi pervadinsim i "3 menesiai" ir t.t.
po truputi ivesim tvarka dirol.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti