Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

mums irgi i kojyte visus skiepukus isskyrus ten ta viena leido... 4u.gif

mamytes, ar daug jusu vaikiukai miega? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 12, 20:47)
O kodėl kojytė?  blink.gif  Mums tai į rankytę skiepijo, ar čia dar koks kitas skiepas?


Iki siol visus skiepus leido i rankyte (i petuka)
Papildyta:
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 12, 22:07)


mamytes, ar daug jusu vaikiukai miega? ax.gif



Ka reiskia DAUG ? smile.gif maniskis apie 15 - 16 val. per para. Nezinau, cia dayg ar mazai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 12, 22:44)
Iki siol visus skiepus leido i rankyte (i petuka)
Papildyta:
Ka reiskia DAUG ? smile.gif maniskis apie 15 - 16 val. per para. Nezinau, cia dayg ar mazai? smile.gif

Jums ziuriu 3 men+3 dienos ar nelaikas i 3 menesiuku temuke keliauti,kur neuzilgo ir susitiksime 4u.gif bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
ai kazkaip suformulavau idomiai biggrin.gif
turejau omeny vienu metu ar ilgai ismiega diena ir nakti?
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 12, 20:47)
O kodėl kojytė?  blink.gif  Mums tai į rankytę skiepijo, ar čia dar koks kitas skiepas?

mums i kojyte skiepijo unsure.gif ,ce 2 men skiepas
gal jus 3 men skiepa jau daretes
nesuprantu??? g.gif
1men skiepa irgi i rankyte mums dare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 13 vasario 2009 - 08:44
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 13, 08:13)
ai kazkaip suformulavau idomiai biggrin.gif
turejau omeny vienu metu ar ilgai ismiega diena ir nakti?


mano gan daug miega, turbut, kad neskauda pilvelio. Pvz nakciai uzmiega apie 11valanda ir keliasi 5 ryto valgyti tik papulio, o po to vel kokia 8ryto atbunda. Bet tai cia ne kiekviena nakti toks geris-buna nakteliu ir kad kas 2 val. prabudineja. O diena tai ivairiai pamiega-siaip bendrai paemus daug miega ir po ilgai..
Papildyta:
QUOTE(Belty @ 2009 02 13, 08:45)
mano gan daug miega, turbut, kad neskauda pilvelio. Pvz nakciai uzmiega apie 11valanda ir keliasi 5 ryto valgyti tik papulio, o po to vel kokia 8ryto atbunda. Bet tai cia ne kiekviena nakti toks geris-buna nakteliu ir kad kas 2 val. prabudineja. O diena tai ivairiai pamiega-siaip bendrai paemus daug miega ir po ilgai..

Antro men. skiepa mum i rankyte (i petuka) dare- kaip ir visus kt. skiepus..dar nei karto i kojyte nedure g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 13, 09:13)
ai kazkaip suformulavau idomiai biggrin.gif
turejau omeny vienu metu ar ilgai ismiega diena ir nakti?

mano tai nakti apie septynias valandas ismiega, uzmiega desimta ir keliasi penkta ryto ax.gif tada dazniausiai dar porai valandu uzmiega ax.gif o diena tai pavalges kartais pasnaudzia keliolika minuciu bet ilgiau uzmiega tik kai i lauka isvezam.
Papildyta:
QUOTE(sanele @ 2009 02 13, 09:43)
mums i kojyte skiepijo unsure.gif ,ce 2 men skiepas
gal jus 3 men skiepa jau daretes
nesuprantu??? g.gif
1men skiepa irgi i rankyte mums dare

trecia men juk nedaro skiepo??? g.gif mums visus i kojyte dare tik gimdymo namuose viena i ranka dare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 13, 10:48)
mano tai nakti apie septynias valandas ismiega, uzmiega desimta ir keliasi penkta ryto ax.gif  tada dazniausiai dar porai valandu uzmiega ax.gif  o diena tai pavalges kartais pasnaudzia keliolika minuciu bet ilgiau uzmiega tik kai i lauka isvezam.
Papildyta:

trecia men juk nedaro skiepo??? g.gif mums visus i kojyte dare tik gimdymo namuose viena i ranka dare blush2.gif

gal ir nedaro nezinojau
Atsakyti
oi tai ir mano tada panasiai miega ax.gif
luzta apie 22.30 ir kelias kokia 5,pavalgo greit, o poto apie 8-9 smile.gif
neismiega vadinas musu Maziukai naktu dar... bigsmile.gif

3 menesi nedaro skiepa, bent pagal kalendoriu nematau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluzhe: 13 vasario 2009 - 10:47
Sveikos, mamytės. Prisijungiu ir aš prie jūsų 4u.gif
Mano mažiukas tai miega nuo kokių 22 - 23val iki 7 - 8 maždaug thumbup.gif
O skiepai visi buvo į kojytę, tik ligoninėj vienas į rankytę. O trečią mėnesį skiepo nėra - daktarė sakė, bus ketvirtą.
Atsakyti
QUOTE(orintukass @ 2009 01 25, 00:17)
labuka, noriu prisijungti prie jusu  smile.gif  skaiciau kad turit problemeliu su pieneliu...man irgi taip buvo tai geriau stipria kmynu arbata su pienu (i diena 1-2 litrus) + hipp arbatele zindyvem. ir nakti atsikeldavau nusitraukdavau pienuko ir pasidedavau saldytuve, o vakarais trukdavo dazniausiai tai susildziusi primaitindavau. beto po kiekvieno maitinimo su pientraukiu iki paskutinio laso nusitraukiu pienuka,tada jis labiau gaminasi, aisku vargo yra bet ka padarysi. ir ka jus manot, pienuko turiu... aisku nakti jo buna daugiausia, nes sunelis jau netaip daznai keliasi, tai as atsikelusi nusitraukiu ir vis laikau kad jei pritruktu netycia tai tureciau damaitinti.  smile.gif
Papildyta:
ir noriu paklausti kokius skiepukus leliais gaus dvieju men, nes as ne Lt ir mes gavom skiepuka 6 sav., o dabar tik triju men du gausim smile.gif

drinks_cheers.gif maniske pradejo kas kelias val o poto ir dar dazniau noret valgyt, supratau, kad pieno per mazai, kelis kartus pilnai nusitraukiau abi krutis pazet kiek jo yra ir is tikro buvo mazoka. tada pradejau po kiekvieno maitinimo nusitraukinet iki paskutinio laso, ojei neiseidavo tai bent po 5-10 lasu. pienuko zenkliai padaugejo. kartais jei visos kruties neisvalgo nutraukta piena po val suduodu. vel grizom i grafika valgom kas tris val, su naktine pertrauka. sekmes visoms toliau saugancioms mp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 12, 22:47)
Jums ziuriu 3 men+3 dienos ar nelaikas i 3 menesiuku temuke keliauti,kur neuzilgo ir susitiksime  4u.gif  bigsmile.gif  blush2.gif

Jums jau laikas keltis i 4 mėn. o mamytėms kurių vaikučiam jau 2 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i 3 mėn bent jau aš taip suprantu.
Papildyta:
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 12, 22:47)
Jums ziuriu 3 men+3 dienos ar nelaikas i 3 menesiuku temuke keliauti,kur neuzilgo ir susitiksime  4u.gif  bigsmile.gif  blush2.gif

Jums jau laikas keltis i 3 mėn. o mamytėms kurių vaikučiam jau 3 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i 4 mėn bent jau aš taip suprantu.
Papildyta:
QUOTE(SNAIGUTĖ999 @ 2009 02 13, 13:47)
Jums jau laikas keltis i 4 mėn.  o mamytėms kurių vaikučiam jau 2 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i 3 mėn bent jau aš taip suprantu.
Papildyta:

Jums jau laikas keltis i 3 mėn.  o mamytėms kurių vaikučiam jau  3 mėn ir kelios dienos tai laikas keltis i  4 mėn bent jau aš taip suprantu.

Čia truputi buvau skaičius sumaišius tai pataisiau
Atsakyti