Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(mama ciole @ 2009 01 23, 16:25)
aciu merginos bandysiu 4u.gif



Ziuriu skirias 1 diena musiskiai biggrin.gif ,zinok as ir kita syki galvodavau kad jau pieno mazai,bet svoris auga lb gerai tai db rami esu
Atsakyti
as taip pat vargstu su savo mazyliu, daug skaiciau ir atrodo apsiraminau, ir toliau maitinu pati, bet rezultatas nekoks, nes mazylis kankinasi, darosi irzlus, valgyti nori jau kas valanda, geriu ir ta arbatele ir nezinau ar yra koks skirtumas, krutis tuscios jau senokai atrodo, tik is po nakties pilnesnes, bet jau po pietu yra vaikui kancia.o del misinuku, as vakare kelis kart jau bandziau duot, bet tik 90ml, jam uztenka, kartais net nesuvalgo tiek, nes buna neseniai valges MP, bet nezinau ka daryt del viduriuku, labai jau uzkieteja, po vieno davimo, vaikas nebekakoja jau antra diena.gal misinukas netinka, net nezinau.gal kas susiduret, gal galit patart koks butu geresnis misinukas?
Atsakyti
krutys ir mano apytustes schmoll.gif
po nakties tik pilnos, tai vakariniai maitinimai nelabai dziaugsmingi buna...
ko as tik negeriu... doh.gif
Matysim, jei taip ir toliau, vakarais primaitinsiu...
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 01 23, 16:59)
as taip pat vargstu su savo mazyliu, daug skaiciau ir atrodo apsiraminau, ir toliau maitinu pati, bet rezultatas nekoks, nes mazylis kankinasi, darosi irzlus, valgyti nori jau kas valanda, geriu ir ta arbatele ir nezinau ar yra koks skirtumas, krutis tuscios jau senokai atrodo, tik is po nakties pilnesnes, bet jau po pietu yra vaikui kancia.o del misinuku, as vakare kelis kart jau bandziau duot, bet tik 90ml, jam uztenka, kartais net nesuvalgo tiek, nes buna neseniai valges MP, bet nezinau ka daryt del viduriuku, labai jau uzkieteja, po vieno davimo, vaikas nebekakoja jau antra diena.gal misinukas netinka, net nezinau.gal kas susiduret, gal galit patart koks butu geresnis misinukas?




Nu matai gyd.man sake kad gali tustintis net 6-7 kartus i diena o gali i savaite karta,jei valgo mp.o jei valgo misisnukus tai kieteja viduriai,ir mazai tustinas,o koks misinukas geras tai nezinau nes dar pati maitinu
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 01 23, 14:57)
nu visai idomu bet nesu girdejus.norejau paklaust is kokio siauliu galo esi?

is centro...o tu ir is siauliu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 23 sausio 2009 - 16:12
QUOTE(sanele @ 2009 01 23, 17:12)
is centro...o tu ir is siauliu?




Aga is siauliu ir irgi is centro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 01 23, 17:14)
Aga is siauliu ir irgi is centro biggrin.gif

gal gatve parasyk man i az ,gal kada lelius isvesim kartu i lauka? mirksiukas.gif
Atsakyti
tai visai netoli gyvename viena kitos mirksiukas.gif ..gal kada ir susitarsim lelius isvezti i lauka kartu 4u.gif ...o kas jusu gydytoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 23 sausio 2009 - 16:33
QUOTE(sanele @ 2009 01 23, 17:33)
tai visai netoli gyvename viena kitos mirksiukas.gif ..gal kada ir susitarsim lelius isvezti i lauka kartu 4u.gif ...o kas jusu gydytoja?




oooo,mano tevai draugystes prospekte gyven,nu visai smagu butu su vaikais isvaziuot,o gyd.musu Povilianskiene
Atsakyti
butinai reiks susirasyt kada galesi susitiksim,vis smagiau nei vienai vaziuot pasivazinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 01 23, 10:05)
o ,mamytes,i koki baseina jus eisit?Ar i specialu koki kudikiams?Ar i iprasta kur ir visi eina g.gif  blush2.gif ?


mes tai i specialu kudykiu baseina eisim trecioj poliklinikoj (cia klaipedoj). ax.gif i paprasta baseina vesti tai tikrai nepatarciau schmoll.gif ten perdaug chemikalu ir kudikiams persalta. be to specialuose baseinuose ir treneres buna kurios parodo kokius pratimus su vaikeliu daryt thumbup.gif
Atsakyti
Nu mamos kur visos dingot,nes nepapildo forumo biggrin.gif
Atsakyti