Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(vaidosius @ 2009 02 11, 13:23)
mano vyras siandien musu dvieju su puse menesiu kudyki jogurtu pamaitino doh.gif   swoon.gif  kazi ar nieko neatsitiks??? g.gif  juk tik nuo ketvirto menesio galima primaitint??? blink.gif

nieko neturetu buti nepergyvenk
bet daugiau taip nesizaiskit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 11 vasario 2009 - 13:23
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 10, 17:08)
Ar teisingai supratau - knygoje parasyta, kad 2 men vaikutis turi kelt lygiai galvyte su nugara, kai guli ant nugaros ?  g.gif  Keista, nes tokio amziaus dar ne visi vaikuciai ilgai islaiko galvyte guledami ant pilvuko...



maniskis taip megsta daryti biggrin.gif kojas i virsu ir keliasi. kara guledamas ant pilvo apsiverte ant nugaros, bet turbut cia netycia taip nutiko g.gif
Atsakyti
nemanau,kad nuo vieno karto atsitiks kas, bet pavaro biggrin.gif
mano drauges dukryte 1,5metuku broliukui, kuriam buvo 2 menesiai,agurkelio dave, nes
vaikas valgyt gi nori doh.gif tai gerai,kad nepaspringo ir nieko nenutiko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 02 11, 02:26)
Nu visai nematytas tas ratas ax.gif bet jis tik nuo 5 men, kai maziukai jau sedi rolleyes.gif
O del galvytes kelimo, tai maniskis kelia, kai jam norisi, tai pats sau vienas  wub.gif bet jau kai abu sportuojam, tai tada galvyte taip graziai kabo lotuliukas.gif gal tingi, o gal kantrybe bando lotuliukas.gif  O nuo pilvuko ant nugarytes, tai jau menesio sulaukia vartemes r dabar kai tik ant pilvuko, o jis tik pasispiria ir ziurek jau guli patenkintas bigsmile.gif  Ir dar mes jau siekiam zaisliuku, bet pats neima schmoll.gif reikia ideti i rankutes ponaiciui ax.gif
O dar norejau pas jus, mamytes, paklausti del dantuku  rolleyes.gif jei pas mus virsui ant dantenu baltuoja, bet aukstai, tai dar turbut toli iki issikalimo g.gif
Ir dar norejau paklaust, ar duotate papildomai prie misinuko ko nors atsigerti g.gif nes maniskis, nei vandenuko virinto nenori, nei ramuneliu arbatos, tai net ir nzn ka dar galima butu pasiulyti

Na dantenos pas mus virsuje pabale jau laaabai seniai,o vat apacioje tai guzai jau nemazi siaip pirmia-eji kalasi is apacios2 paskui is virsaus 2,tu ratu yra ir nuo 2 menesiuku mirksiukas.gif Del atsigerimo tai bandyk specialias arbatas vaikams is Hipp,yra su pankoliais,uogom,ramunem.nu visokiausiu,vaistinej pasidomek mirksiukas.gif

QUOTE(vaidosius @ 2009 02 11, 12:23)
mano vyras siandien musu dvieju su puse menesiu kudyki jogurtu pamaitino doh.gif  swoon.gif  kazi ar nieko neatsitiks??? g.gif  juk tik nuo ketvirto menesio galima primaitint???
Aik tu sau as tai savajam liepciau rimtai nusibaust blink.gif ,o tai kaip cia dabar jis taip sumaste gal taves salia nebuvo ar kaip nu geras siaip tai gal ir nieko nenutix stebek vaiko odele,ir kakuti mirksiukas.gif nub et gal daug neprimaitino to jogurto tik truputi?
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 11, 17:17)
Aik tu sau as tai savajam liepciau rimtai nusibaust  blink.gif ,o tai kaip cia dabar jis taip sumaste gal taves salia nebuvo ar kaip nu geras siaip tai gal ir nieko nenutix stebek  vaiko odele,ir kakuti  mirksiukas.gif nub et gal daug neprimaitino to jogurto tik truputi?


paprasiau jo kad pabendrautu su vaiku nes apsitvarkyt norejau ir nesuziurejau ka daro, tiesa sakant to tai nesitikejau doh.gif niu dar gerai kad daug nespejo primaitint smile.gif suviduriavo truputi vaikas dabar verysad.gif nors vyras sake kad jogurtas vaikui labai patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 11, 17:22)
paprasiau jo kad pabendrautu su vaiku nes apsitvarkyt norejau ir nesuziurejau ka daro, tiesa sakant to tai nesitikejau doh.gif niu dar gerai kad daug nespejo primaitint  smile.gif suviduriavo truputi vaikas dabar verysad.gif nors vyras sake kad jogurtas vaikui labai patiko lotuliukas.gif


lotuliukas.gif Na tai sveikinam Džiuga su pirmuoju tikru "primaitinimu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 11, 17:22)
paprasiau jo kad pabendrautu su vaiku nes apsitvarkyt norejau ir nesuziurejau ka daro, tiesa sakant to tai nesitikejau doh.gif niu dar gerai kad daug nespejo primaitint  smile.gif suviduriavo truputi vaikas dabar verysad.gif nors vyras sake kad jogurtas vaikui labai patiko lotuliukas.gif

Ot marsiecia tie vyrai kaikurie,maniskis irgi megsta pasakyt
zek kaip jam patinka
laikydamas vaika pasodinta ant rankos doh.gif ,ir taip pastoviai susipykstam net,sakaug kas vaikam patinka,bet netinka ir negalima,man irgi patinka valgyt,bet uztat lycni kg auga....nu nieko isikakolins bus gerai viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 11, 18:27)
lotuliukas.gif Na tai sveikinam Džiuga su pirmuoju tikru "primaitinimu"  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 11, 18:36)
Ot marsiecia tie vyrai kaikurie,maniskis irgi megsta pasakyt
zek kaip jam patinka
laikydamas vaika pasodinta ant rankos  doh.gif ,ir taip pastoviai susipykstam net,sakaug kas vaikam patinka,bet netinka ir negalima,man irgi patinka valgyt,bet uztat lycni kg auga....nu nieko isikakolins bus gerai viskas  4u.gif


va va va thumbup.gif jie gi nori buti geri teveliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 11, 18:22)
paprasiau jo kad pabendrautu su vaiku nes apsitvarkyt norejau ir nesuziurejau ka daro, tiesa sakant to tai nesitikejau doh.gif niu dar gerai kad daug nespejo primaitint  smile.gif suviduriavo truputi vaikas dabar verysad.gif nors vyras sake kad jogurtas vaikui labai patiko lotuliukas.gif


Na jei mano lialia taip toliau nekakins tai man reikės tą jogurtą išbandyti... smile.gif Mano mama jau kelinta diena bando įkalbėti duoti paragauti obuoliuko, tai reikės atidžiau prižiūrėti, nes bus kaip su jogurtu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 11, 23:16)
Na jei mano lialia taip toliau nekakins tai man reikės tą jogurtą išbandyti...  smile.gif Mano mama jau kelinta diena bando įkalbėti duoti paragauti obuoliuko, tai reikės atidžiau prižiūrėti, nes bus kaip su jogurtu...  doh.gif

Man mama irgi vos vaikui suejo 2 men iskart kala i galva duoti morku sulciu obuoliuko.... doh.gif nieko nedaviau,arbata jau greit duosiu gerti nuo kitos savaites
Atsakyti
siandien pirma karta daviau paragauti ramuneliu arbatytes tai spjauna...net nei truputelio negeria..va mazylio pankoliu arbatyte geria...mano drauge dave savo mazyliui banano dvieju su puse menesiu...ar ne per anksti? del obuoliuko ir as mamos klausiau sakau gal kada neuzilgo pabandyti duoti...sako kokie gi dabar obuoliai...nebent gauti kur kokio naminio, bet tik ne is parduotuves.
dar galvoju savo mazylei nieko neduoti, kol nepraeis tie pilvo skausmai...nuodesimtos valandos iki pirmos kokios praverkia...raitosi visa...niekas nepadeda..nesiok nenesiojus...o kai uzmiega, tai miega iki 11 kartais...kartais reikia 7 atsikelti, pamaitinti ir vel miega iki 10 kokiu...laukiu nesulaukiu kada praeis tie skausmai.. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti