Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

isprotet galima kaip maniske klykia kartais...atrodo neturetu but alkana, ar slapia,
ar pavargus, bet klykia iki pamelynavimo... verysad.gif
poto priverciu per jega beveik pavalgyt, uzmiega ir vel juokias patenkinta...
nieko nebesuprantu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 08, 20:28)
isprotet galima kaip maniske klykia kartais...atrodo neturetu but alkana, ar slapia,
ar pavargus, bet klykia iki pamelynavimo... verysad.gif
poto priverciu per jega beveik pavalgyt, uzmiega ir vel juokias patenkinta...
nieko nebesuprantu... verysad.gif


Gal pilvuko diegliai? Mano lialiai padeda kai ant pilvuko panešioju ant rankos pasidėjusi...
Atsakyti
galvojau ir as kad vel pilvukas, vel vaistukus duot pradejau doh.gif
matysim, tiesa ant pilvuko jos paguldyt jau nebeimanoma, visai
nebeguli blush2.gif

tiesa, ir as dekoju uz pratimukus -dirbam bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluzhe: 08 vasario 2009 - 21:22
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 09:22)
1.kai guli ant nugaros paimi uz ranku ir kilsteli. (jis turi pradet kelt galva lygiai su nugara)
2.vaikas guli ant nugaros, suemi jo viena koja (peda) ir abi rankas (delnus) i viena kruva ties jo pilvu ir ridineji ji nuo vieno sono ant kito. kartoji su kita koja. (stimuliuoja vaiko raumenyna)
3.vaikas guli ant pilvo, priglaudi jo rankas prie sonu ir lauki kol jis jas prisitrauks prie galvos. (stiprina peciu juosta)

cia situos pratimus man baseine trenere rode ax.gif  mes darem tai labai padejo, vaikelis po poros dienu jau galva ta pirma pratima darant kelt pradejo thumbup.gif  tiesa mes dar ir vonioj pratimus darom ax.gif


Aciu uz pratimukus 4u.gif Mano mazutei jie labai patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 08, 19:28)
isprotet galima kaip maniske klykia kartais...atrodo neturetu but alkana, ar slapia,
ar pavargus, bet klykia iki pamelynavimo... verysad.gif
poto priverciu per jega beveik pavalgyt, uzmiega ir vel juokias patenkinta...
nieko nebesuprantu... verysad.gif

Na zinok ir mum tas pats verysad.gif jau antra para,tik ant ranku nusiramina,po nusnaudimo juokiasi zaidzia paskui vel viskas jam negerai rekia....tai is po maudyniui uzmiega nakciai tik 1 val nakties,pabunda 4paskui 6 paskui 8 ir fsio vel iki nakties budrauja,nusnausdamas tik 3 kartus po 20min,nu tikiuosi daugiau nei savaite tai nesites.Manau cia kalti besikalantys dantukai.
Papildyta:
O kokie tie pratimukai vonioje??????? bigsmile.gif 4u.gif g.gif
Atsakyti
ziuriu kad visom tos pacios bedeles.mano mazylis irgi pokaituka prastai pradejo miegot,irzlus nera, bet sunkiai sekasi vienam miegot, kumstukai nekrenta is burnytes, seiles teka doh.gif
as irgi taip galvoju kad cia dantukai kalti smile.gif
Atsakyti
labux mamytes 4u.gif
maciau rasete kad maziukai nelb ramus pasidare.pas mus tas pats verysad.gif ,bet mes itariame,kad kaltininkas-pirmas dantukas,tokio mazylio elgesio ax.gif
nauji pasiekimai-guledamas ant pilvo pats jau verciasi ant nugarytes,stipriai nulaiko galvyte ir laikomas uz pazastu stovi,bei lb daznai jau juokiasi G A R S I AI nerealu girdeti vaiko juoka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
tai tiek siam kartui 4u.gif
Atsakyti
sveikutes.mano mazylis kai jau supyksta beguledamas ant pilvelio, tada su kojyte pasispiria ir apsivercia thumbup.gif
taip pat pradejo garsiai juokti,o as juokiuosi kartu su juo,nes tikrai nepakartojamas jausmas lotuliukas.gif
vis dar zaisliuko nenpri imti, tik priliecia ir tiek,bet vistiek manau kad jau pazanga,nes anksciau ir to nedare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 09, 11:41)
sveikutes.mano mazylis kai jau supyksta beguledamas ant pilvelio, tada su kojyte pasispiria ir apsivercia thumbup.gif
taip pat pradejo garsiai juokti,o as juokiuosi kartu su juo,nes tikrai nepakartojamas jausmas lotuliukas.gif
vis dar zaisliuko nenpri imti, tik priliecia ir tiek,bet vistiek manau kad jau pazanga,nes anksciau ir to nedare biggrin.gif

sveikinu ir jus su pirmuoju juoku thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
ziuriu tik savaitele daugumai liko ir keliausime jau i 3 menesiuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 09 vasario 2009 - 11:16
nu paaiškinkit jūs man nesusipratėlei- kokie dantukai gali dygti 2mėn? aš suprantu, jog retais atvejais tai pasitaiko, bet čia kone kiekvienos leliukui... g.gif
kartais " seilėtekis būna susijęs su rijimo sutrikimais". o šiaip normalu, kad jūsų vaikučiai jau seiliojasi- pradeda formuotis dantukų užuomazgos iš vidaus- bet tai nereiškia, kad tuoj, tuoj kalsis dantukai biggrin.gif - jie gali išsikalti ir 6,7 ar 8mėn.- nekankinkit savo vaikelių, kiekvieną dieną ieškodamos ten dantuko smile.gif
kas liečia verkimą, tai manoji dukrytė taip pat kartais rėkia, rodos be priežasties ir niekaip nesugebu atrasti, kas jai yra- vieną kartą padeda nešiojimas, kitą- pamaitinimas, trečią- niekas nepadeda schmoll.gif nu, bet nesiriečia į kamuoliuką, tai lyg ir neturėtų būti pilvelis.. gal čia toks amžiaus tarpsnis, kai išmėgina tėvelius- ką jie gali? g.gif
Atsakyti
buvom pas daktaryte,mano mazylis kaip sparciai auga-paaugo 5,5 cm,o priaugo 1300kg thumbup.gif
Atsakyti
nemanau,kad maniskei dantukai, tikrai...
siandien net apziurejau biggrin.gif nera jokiu pozymiu...
matyt kazkiek pilvuka skauda, kazkiek siaip nervukas grauzia
ir dar teveliu kantrybe pabando... bigsmile.gif
Atsakyti