Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 07, 17:47)
Nezinau ar Lietuvuje jo turite g.gif Siandien mano vaikas labai verkai isteriskai kazkaip net suslampa prakaituodamas nuo verkimo,vos vos nuraminu,liezuviuka tik trina y dantenas kumstuka kisa...sunki diena siandien verysad.gif Bet uztat kai nuraminu kaip jis guguoja vos neapsiverkiau is dziaugsmo besiklausydama  ghuuu ghuuughu  vis varo ir varo wub.gif


mano mazylis vakar taip verke, visas slapias buvo,jis labai greit uzsimano valgyt ir kol paruosiu misinuka, tai kiek asaru.bet vakar tai suabejojau ar del to verke, matavau temeratura ir buvo truputi, bet pavalge, aprimo ir vel pamatavau ir nieko nebebuvo.nelabai supratau kaip cia taip buvo. g.gif

kaip manot mamytes, ar normalu kad vaikas neistempia 3 val tarp valgymu?kazin ar nieko tokio jei kas dvi val duociau?
siaip kankinames iki 3 val, bet labai jau su asaromis verysad.gif
Atsakyti
Labai ačiū už patarimus dėl masažo. susižinojau pas vieną masažuotoja- nuo 2 mėn. masažuoja. tik dar kainos nepasiklausiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 07, 18:03)
mano mazylis vakar taip verke, visas slapias buvo,jis labai greit uzsimano valgyt ir kol paruosiu misinuka, tai kiek asaru.bet vakar tai suabejojau ar del to verke, matavau temeratura ir buvo truputi, bet pavalge, aprimo ir vel pamatavau ir nieko nebebuvo.nelabai supratau kaip cia taip buvo. g.gif

kaip manot mamytes, ar normalu kad vaikas neistempia 3 val tarp valgymu?kazin ar nieko tokio jei kas dvi val duociau?
siaip kankinames iki 3 val, bet labai jau su asaromis verysad.gif


Tai kodel kankinates? Kam bereikalingos asaros maziukui? Mums tai daktare sake kiek norit, tiek valgykit, tai klausiau ar nereiks paskui kokiu dietu laikytis, tai juokes blush2.gif kad augantis organizmas-viena savaite maziau, kita daugiau valgo thumbup.gif ir nuotaikos visai kitokios maziuko bigsmile.gif tai mes ir nesikankinam rolleyes.gif buna kad nakti ilgai ismiega, tai as jo nekeliu, o kai jau valgyt nori, tai parodo savo asarytem(tik spek misinuka daryt lotuliukas.gif ), o maniskis tai net ir soskiuko neima, tai isvis niekaip jo neapgauciau ax.gif Taigi valgom ivairiai, kad ir kas 4 h po 160 ml ir kas 15 min po 40 ml ir nemanau, kad tai yra blogai, gal net ir geriau kai daznai, tai skrandukas taip nesitampo, juk ir mes uzkandziaujam tarp pietu ir vakarienes ax.gif cia tik musu nuomene mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 07, 18:47)
Uoi ne nieko blogo tikrai tik tiek  rankas tada maziau skauda ir kupra neauga tokia didele 4u.gif O maistelis  tas parugstintas vadinasi taip
ALOMIN-1
SYNRET
Nezinau ar Lietuvuje jo turite g.gif


Tikrai tokio nemačiau schmoll.gif O mamai iš tiesų kupra jau auga nuo nešiojimo biggrin.gif

QUOTE(dano mama @ 2009 02 07, 18:56)
labukas,pabandyk aptamil 1 zinok turjom bedeliu ir mes del viduriuku tai kai pradejom sita misinuka naudoti baigesi visos bedos


Tai kad nuo Aptamil 1 labai bėrė, todėl teko keisti. Niekaip neatitaikom, vargstam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 07 vasario 2009 - 20:12
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 16:45)
O mano mergytė tai dar gerai nenulaiko to žaisliuko, ir tinkamai nesukoordinuoja judesių, kartais nepataiko į burnytę - bakst į kaktą ir paleidžią dūdas. Ar jūs vieną lelių paliekat su tuo žaisliuku?  g.gif

mano irgi pats tik trumpai palaiko blush2.gif , pameta vel iduodam i burnyte:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 20:11)
Tikrai tokio nemačiau  schmoll.gif  O mamai iš tiesų kupra jau auga nuo nešiojimo  biggrin.gif
Tai kad nuo Aptamil 1 labai bėrė, todėl teko keisti. Niekaip neatitaikom, vargstam  doh.gif


as taip pat dar vargstu, jau ketvirta rusi bandom, jei netapilineja, tai viduriuoja, arba atvirksciai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 07, 18:47)
Uoi ne nieko blogo tikrai tik tiek  rankas tada maziau skauda ir kupra neauga tokia didele 4u.gif

aaaaaaaa... biggrin.gif o as pagalvojau kad jus cia auklejimo metodika kazkokia taikot doh.gif nes esu tokiu nuomoniu girdejus kad vaiko ant ranku imt negalima tik as joms labai nepritariu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 07, 22:08)
as taip pat dar vargstu, jau ketvirta rusi bandom, jei netapilineja, tai viduriuoja, arba atvirksciai doh.gif


O nuo kurių dar viduriuoja? Gal mums tiks, gal pramuš viduriukus... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 08 vasario 2009 - 00:13
QUOTE(Doti @ 2009 02 08, 00:12)
O nuo kurių dar viduriuoja? Gal mums tiks, gal pramuš viduriukus...  smile.gif


na aptamil comfort gerai tustinasi,nekieteja viduriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 08, 15:45)
na aptamil comfort gerai tustinasi,nekieteja viduriai smile.gif


Na šito dar nebandėme. Kažin ar jei nuo Aptamil 1 išbėrė gali ir šis netikti?... g.gif

Beje, gal kuri mamytė gali paaiškinti kaip gi tiksliai pažiūrėti ar nedygsta dantukas? Mano lialia labai seilėjasi, graužia kumštukus, žaisliukus ir tokia piktoka, bet kiek žiūrėjau aš į dantenas niekaip nesuprantu kas ten turi matytis? Ar galima pabraukyti su pirštu? Ar turi jaustis koks pakilimas? Teoriškai tai žinau, bet praktiškai tai daug sunkiau padaryti... ax.gif Be to dar labai maža, kad dar ne laikas... g.gif Va mamai kokia mįslė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 07, 22:00)
aaaaaaaa... biggrin.gif  o as pagalvojau kad jus cia auklejimo metodika kazkokia taikot doh.gif  nes esu tokiu nuomoniu girdejus kad vaiko ant ranku imt negalima tik as joms labai nepritariu schmoll.gif

jei nenesiocia tai neisivaizduoju kaip vaka reiktu nuramint o kartais ir uzmigdyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 08, 17:32)
Na šito dar nebandėme. Kažin ar jei nuo Aptamil 1 išbėrė gali ir šis netikti?...  g.gif

Beje, gal kuri mamytė gali paaiškinti kaip gi tiksliai pažiūrėti ar nedygsta dantukas? Mano lialia labai seilėjasi, graužia kumštukus, žaisliukus ir tokia piktoka, bet kiek žiūrėjau aš į dantenas niekaip nesuprantu kas ten turi matytis? Ar galima pabraukyti su pirštu? Ar turi jaustis koks pakilimas? Teoriškai tai žinau, bet praktiškai tai daug sunkiau padaryti...  ax.gif Be to dar labai maža, kad dar ne laikas...  g.gif  Va mamai kokia mįslė  doh.gif


manau kad visi misinukai skiriasi,pvz aptamil 1 nuo aptamil comfort,o jei galvoji bandyt,parduotuvej paskaityk sudeti ir palygink mirksiukas.gif
Atsakyti