Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Del masaziuko-tai pagrindiniam supermamos puslapyje galima rasti lb faina masaziuka, nurodyta aprasyta su piesiniais. mes kai ka jau is ten nusiziurejom ir darom. Labai maziui patinka kai visas nuogutis , o mama siltom rankytem visa kuneli glosto-nu net spurda is dziaugsmo..
mamos, o jum taip nesidaro: musu maziui viena ausyte atlept pradejo, nu blemb akivaizdziai truputi daugiau atsokus viena uz kita. cry.gif nes jis labiau uzmiega ir dazniau guli ant tos puses galvyte pasidejes ir ta ausyte taip pasispaudzia...
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 06, 22:49)
Nu saunuole,kad atsispiri  vaiko nesiojimui 4u.gif


o koum blogai nesioti vaika??? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 12:36)
mano leliukas irgi ziauriai daug atpilineja, kartais net fontanu tokiu i toli sauna verysad.gif  gydytoja tai tik pasveria ir sako jei svorio normaliai priauga tai nieko tokio tie atpylinejimai, bet as matau kad vaikui kartais net skauda kai jis daug atpila ir verkia verysad.gif


Mano lialia beveik vien mišinį valgo, tai anksčiau labai daug atpylinėjo, matyt iš buteliuko valgant daug oro pritraukia, tai dabar kai pastebiu kad valgydama jau ima nerimauti, muistytis, zirzėti - pakeliu, atsirūgstam ir vėl valgom. Ir taip kelis kartus kol pavalgo. Ir po valgio dar nemažai parūginu. Labai gerai ant kamuolio ortopedinio atrūgsta. Vyras sako, kad kaip alaus prisigėrus šaudo biggrin.gif Bet atpylinėjimai liovėsi smile.gif Tiesa ir prieš valgį dar pasirūginam. Na gal kiti kūdikiai tiek oro neprisivalgo, bet mano kažkoks rūgalų maišelis doh.gif
Atsakyti
labai ačiū visoms kas nepatingėjot ir užpildėt mano anketą http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
su jūsų pagalbą gaunu labai įdomių duomenų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 06, 22:21)
ir mano vaikelis vis kaisioja i burnyte kumstukus ax.gif nors guziuku dantenose nepastebejau g.gif  mes jam jau duodam ta zaisliuka-kramtuka dantenom masazuot tai patinka jam labai ji pagriauzt thumbup.gif


O mano mergytė tai dar gerai nenulaiko to žaisliuko, ir tinkamai nesukoordinuoja judesių, kartais nepataiko į burnytę - bakst į kaktą ir paleidžią dūdas. Ar jūs vieną lelių paliekat su tuo žaisliuku? g.gif
Papildyta:
QUOTE(westutee @ 2009 01 30, 19:04)
siaip sako geriau duot virinta vandeniuka, as tai kartais duodu pankoliu arbateles, nes biski vaikui pilveli pucia.reikia duot ne daugiau kaip 200ml per diena, tarp maitinimu atsigert biski smile.gif
koki misineli naudoji? kaip vaikuciui viduriukai?as biski vargau kol pritaikiau misinuka, kietejo viduriukai, bet dabar pritaikiau tinkama smile.gif


Man gydytoja irgi sakė, kad tarp maitinimų iki 20ml pankolių arbatėlės galima duot. Daugiau gali numušti apetitą, na nebent jis labai geras smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 07 vasario 2009 - 15:51
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 15:31)
Mano lialia beveik vien mišinį valgo, tai anksčiau labai daug atpylinėjo, matyt iš buteliuko valgant daug oro pritraukia, tai dabar kai pastebiu kad valgydama jau ima nerimauti, muistytis, zirzėti - pakeliu, atsirūgstam ir vėl valgom. Ir taip kelis kartus kol pavalgo. Ir po valgio dar nemažai parūginu. Labai gerai ant kamuolio ortopedinio atrūgsta. Vyras sako, kad kaip alaus prisigėrus šaudo  biggrin.gif Bet atpylinėjimai liovėsi  smile.gif  Tiesa ir prieš valgį dar pasirūginam. Na gal kiti kūdikiai tiek oro neprisivalgo, bet mano kažkoks rūgalų maišelis  doh.gif


mano mazylis taip pat daug raugeja,irgi pradeda zirzenti ir as pastebejau kad jam gal pradeda skaudet del pritraukto oro, tai irgi pakeliu atsirauget valgio metu.ir visai neatpylineja,manau kad dar ir misinukas turi reiksmes atpylinejimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 02, 11:43)
na ir man taip buvo tai su daktaru pasnekejau ir maitinu abiem misineliais,nu ne tokiais kaip jus,ne pas mus kitokie,tai as maitinu yprastu misineliu ir tokiu parugstintu,kaip kefyriukas,tai duodu 2 kartus parugstinto ir  paprasto.Na ir ziuriu viskas susitvarke ir issipirduliuoja ir iskakoja viskas ciki wub.gif
Beje tu ne vienintele tokia vat as tai misineliais maitinu jau nuo 2
savaiciu.Nu ir ka padarysi,kad to pieno nebera,o irgi tikejausi ilgai ismaitinti minimum 4 menesiukus....bet va viena ryta pabudau ir ziuriu kad fsio pieno nima schmoll.gif ,Labai krimtausi pergyvenau verkiau,ir ko tik nedariau bet nebeatsirado....Uzsidek liniuote bus matyt kiokio amziaus jau esate mirksiukas.gif

O čia parūgštintas tai koks? Aš irgi jungiuosi prie mišinukinių... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(westutee @ 2009 02 07, 17:02)
mano mazylis taip pat daug raugeja,irgi pradeda zirzenti ir as pastebejau kad jam gal pradeda skaudet del pritraukto oro, tai irgi pakeliu atsirauget valgio metu.ir visai neatpylineja,manau kad dar ir misinukas turi reiksmes atpylinejimui smile.gif


Tikrai turi - mano lialia labai NAN H.A. atpylinėjo, o kai pakeičiau į Semper nebeatpylinėja visiškai, bet vidurių irgi niekaip nesusitvarkom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doti: 07 vasario 2009 - 16:04
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 16:04)
O čia parūgštintas tai koks? Aš irgi jungiuosi prie mišinukinių...  ax.gif
Papildyta:
Tikrai turi - mano lialia labai NAN H.A. atpylinėjo, o kai pakeičiau į Semper nebeatpylinėja visiškai, bet vidurių irgi niekaip nesusitvarkom  doh.gif


as patebejau, dar ir su kitom mamom pasitariau, kad vaikas neatpylineja nuo riebesnio misinuko smile.gif
sveika prisijungus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 16:04)
Tikrai turi - mano lialia labai NAN H.A. atpylinėjo, o kai pakeičiau į Semper nebeatpylinėja visiškai, bet vidurių irgi niekaip nesusitvarkom  doh.gif


as taip pat vargstu su viduriukais dar.nuo nan HA1 manasis suviduriavo labai, tai dabar naudojam aptamil comfort, visai neatpylineja,o viduriukai tai dar nezinau ar jau gerai, atrodo kad dar viduriuoja, bet gal nebe tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 07, 17:10)
as taip pat vargstu su viduriukais dar.nuo nan HA1 manasis suviduriavo labai, tai dabar naudojam aptamil comfort, visai neatpylineja,o viduriukai tai dar nezinau ar jau gerai, atrodo kad dar viduriuoja, bet gal nebe tiek smile.gif


Na va, o mano lialiai nuo H.A.1 kaip tik labai užkietėjo viduriai. Kokie visi skirtingi vaikai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liles @ 2009 02 07, 16:32)
labai ačiū visoms kas nepatingėjot ir užpildėt mano anketą http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
su jūsų pagalbą gaunu labai įdomių duomenų biggrin.gif


smile.gif uzpildyt uzpildziau.. bet siaip nesupykit, bet nelabai teisingai anketa sudaryta ... duomenys nebutinai parodys tai, kaip yra is tikruju.. Bet sekmes rasant darba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 07, 11:53)
o koum blogai nesioti vaika??? blink.gif  g.gif

Uoi ne nieko blogo tikrai tik tiek rankas tada maziau skauda ir kupra neauga tokia didele 4u.gif
O maistelis tas parugstintas vadinasi taip

ALOMIN-1
SYNRET

Nezinau ar Lietuvuje jo turite g.gif Siandien mano vaikas labai verkai isteriskai kazkaip net suslampa prakaituodamas nuo verkimo,vos vos nuraminu,liezuviuka tik trina y dantenas kumstuka kisa...sunki diena siandien verysad.gif Bet uztat kai nuraminu kaip jis guguoja vos neapsiverkiau is dziaugsmo besiklausydama ghuuu ghuuughu vis varo ir varo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Doti @ 2009 02 07, 17:04)
O čia parūgštintas tai koks? Aš irgi jungiuosi prie mišinukinių...  ax.gif
Papildyta:
Tikrai turi - mano lialia labai NAN H.A. atpylinėjo, o kai pakeičiau į Semper nebeatpylinėja visiškai, bet vidurių irgi niekaip nesusitvarkom  doh.gif

labukas,pabandyk aptamil 1 zinok turjom bedeliu ir mes del viduriuku tai kai pradejom sita misinuka naudoti baigesi visos bedos
Atsakyti