Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(liles @ 2009 02 05, 11:04)
sveikos mamytės, as esu studentė ir rašau darbą apie emocinę būseną po gimdymo, depresiją. Būčiau labai dėkinga jei užpildytumėt anketa biggrin.gif gali pildyti visos gimdžiusios prieš pusę metų bigsmile.gif ją rasit http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
didelis dėkui

Niu va ir as kaip sakant atsiskaiciau
mamuliukes kurioms truksta bendravimo,galite prisijungti prie lapkritinukiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liles @ 2009 02 05, 12:04)
sveikos mamytės, as esu studentė ir rašau darbą apie emocinę būseną po gimdymo, depresiją. Būčiau labai dėkinga jei užpildytumėt anketa biggrin.gif gali pildyti visos gimdžiusios prieš pusę metų bigsmile.gif ją rasit http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
didelis dėkui

niu ir as uzpildziau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip pas mus snigti fainiai pradejo tokiom laaabai didelem riebiom snaigem smile.gif
supu ant ranku pupuliuka kol misiniukas biskiuka atsals biggrin.gif neramus jis siandien
Atsakyti
QUOTE(mamadi @ 2009 02 05, 13:46)
Sveikutes mamytes smile.gif

mes labai norime prisijungti prie jusu smile.gif mums rytoj jau 2 menesiukai smile.gif siandiena gavom antra skiepuka, ziuresijm kaip seksis pergyventi.. g.gif
labai idomu pasiskaitineti jusu patirti smile.gif mano mazulka jau kuris laikas vakarais irgi pradeda klykti, bet trumpam ir paskiau vel kaip niekur nieko. nusiramianu, kai paskaiciau, kad ne mums vieniems  blink.gif

mes sypsomes placiai, makaluojam labai kojytemis. yapatingai patinka oro voneles  thumbup.gif  net ir kai labai valgyti nori turmpam pamirsta viska kai be pamperio palieku  biggrin.gif
tik va, panele kumstelius sau laiko... ir dar ne bet kokkius- spygutes.. g.gif

sveikutes prisijungusios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 06 vasario 2009 - 08:18
Labutis MAMADI 4u.gif
Na vat ka as pamaciau siandien ryte vaikui beziovaujant,ogi du guziukus bigsmile.gif apatiniame zandikaulyje bigsmile.gif niu kagi lauksim besikalanciu pirmuju dantuku wub.gif
O vis masciau ko jam liezuvis burnoje netelpa g.gif vis kisa ir kisa lauk taip idomiai ir kumstelius vis kisa burnon ax.gif nu zesim zesim,kada jie issikals,gal po menesiuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 06, 13:51)
Labutis MAMADI  4u.gif
Na vat ka as pamaciau siandien ryte vaikui beziovaujant,ogi du guziukus bigsmile.gif apatiniame zandikaulyje  bigsmile.gif  niu kagi lauksim besikalanciu pirmuju dantuku wub.gif
O vis masciau ko jam liezuvis burnoje netelpa  g.gif vis kisa ir kisa lauk taip idomiai ir kumstelius vis kisa burnon  ax.gif nu zesim zesim,kada jie issikals,gal po menesiuko g.gif

vat vat kaip ir mums thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 06 vasario 2009 - 12:53
QUOTE(sanele @ 2009 02 06, 12:52)
vat vat kaip ir mums thumbup.gif

Ane kaip fainiai smile.gif As iskar savo V paskambinau pasakiau apie radybas biggrin.gif Tai apsipatenkino teveliukas tongue.gif sako tai vat ko jis naktim nemiega jam skauda.,nors man atrodo,kad jis normaliai miega keliasi tik 2 kartus nakti pavalgo ir toliau i aki deda thumbup.gif tik jau paryciais buna nio 5-6 jau sunkiau beuzmiega
Papildyta:
Beje as irgi esu Siauliete,tik jau nebegyvenu ten
Atsakyti
mano mazylis taip pat jau kokias 2 sav kisa kumstukus i burnyte ir seilytes pradejo smarkiai teket, bet dar nesimato guzeliu.kolkas yra ramus, bet jau kai valgyt nori, tai pradeda verkt, o kol pataisau misinuka tai isvis vaikui sunku sulaukt doh.gif kaip gerai buvo tas MP, greit ir patogu,bet misinukai geriau, nes vaikas visada laimingas,kai privalges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 06, 14:19)
mano mazylis taip pat jau kokias 2 sav kisa kumstukus i burnyte ir seilytes pradejo smarkiai teket, bet dar nesimato guzeliu.kolkas yra ramus, bet jau kai valgyt nori, tai pradeda verkt, o kol pataisau misinuka tai isvis vaikui sunku sulaukt doh.gif kaip gerai buvo tas MP, greit ir patogu,bet misinukai geriau, nes vaikas visada laimingas,kai privalges smile.gif

Aha ir nuo misinuku vaikas ilgiau lieka sotus,bet MP lengviau virskina.

Kaip sekasi su svoriuku ar gerai jusu vaikai priauga?Kokiais dydziais rengiate?
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 06, 14:28)
Aha ir nuo misinuku vaikas ilgiau lieka sotus,bet MP lengviau virskina.

Kaip sekasi su svoriuku ar gerai jusu vaikai priauga?Kokiais dydziais rengiate?


mano mazylis sunkiai istveria 3 val,nors palyginus mazai misinuko suvalgo,jau trecia diena kai suvalgo panasiai 110ml.

pirmadieni eisim skiepuko ir tada pasvers ir pamatuos.o siaip paziurejus sparciai auga,ir sunkus darosi.rubeliai tai kaip kokie.pvz kombinzonas kuris skirtas nuo 3iki6 men,jau beveik geras.kiti rubeliai ir 57 cm tinka dar,nors yra vaikas didesnis,o siaip jau pirkau 62cm,tai jau kaip ir geras dydis. thumbup.gif
Atsakyti
O maniskis tai 2 menesiu svere 6350gr 60 cmugio.
Dabar jauciu 7 kd sveria rimtai riesus skauda nerealiai nuo nesiojimo,o kupra man irgi auga blink.gif Rubeliai tai labiausiai tinka 62-68 dydzio. o suvalgo nuo90 iki 150 ml
Atsakyti


Kaip sekasi su svoriuku ar gerai jusu vaikai priauga?Kokiais dydziais rengiate?
[/quote]


dar pries dukrytei gimus, pirkome 62 dydzio drabuzelius, nes prigasdino, kad vaikelis gali buti didelis (vyras 1.97 cm. smile.gif ). O gime 52 cm. Turejom vos kelis 56 dydzio drabuzelius - kuriuos jau isaugome. To 62 dydzio keli rubeliai jau irgi verzia - bodziukai pagrinde. Vakar jau pirkau naujas kepurytes, nes irgi isaugome. Su senom kaip kokia kosmonaute atrode biggrin.gif

Kombinzona pirkom ebay, UK dydziais nuo 0-3 menesiu, tai dar yra kur augti, manau, isnesiosim si ir gal dar kita menesi (labai tikiuosi, nes mazyle kaip meskute su juo atrodo thumbup.gif )

Kita ketvirtadieni keliausime pas gydytoja, tai zinosim, kiek panele per menesi priaugo cm. ir gr. Manau vel, koki kg. bus, nes man kip ir JURGIDAR "kupra auga". doh.gif
Atsakyti