Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(sanele @ 2009 02 05, 08:26)
sveikos mamytes 4u.gif
kaip gyvenate?kaip leliukai jusu,nesergate? 4u.gif  4u.gif  4u.gif maniskis tai lb irzlus pasidare,jei nemiega tai vis zyzia ir verkia doh.gif ,kisa viska i burnyte savo kumstukus,merliuka,mamytes ir tevelio pirstukus ir tuos i burnyte kisa,gydytoja sako dantukas dygsta blink.gif  blink.gif ,ankstokai butu ane?manau 3 men mes jau pirmaji turesim biggrin.gif  biggrin.gif
atsakant i <weestutes> klausima,tai gali tustintis ivairiai susirupinti reiktu,jei jau 3 paras nesitustina.musiskis tai visada tustindavosi viena karta i para,o sia savaite jau pradejo tustintis po 2-3 kartus per para g.gif

Sveikute 4u.gif
Nejaugi gali buti taip anksti dantukas blink.gif As jau nebezinau ka daryti su tooookiu maziaus irzlumu ir kumstuku burnyteje doh.gif visa diena zirzena, nakti nuo papulio nesitraukia, soske netinka, zaisliukai erzina, kumstukai pastoviai burnyteje - ciulpia ir skundziasi. Dantenos visiskai nepatine ir niekas nebaluoja schmoll.gif
Atsakyti
kazkas ir maniskei daros, vakare tarp 6-8 klykia nenustodama...nieks nepadeda...
nei papuko neima, nei misinuko...poto vel issisiepus guli...
ar nebus cia koks tai amziaus zirzulys?

Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 05, 11:28)
kazkas ir maniskei daros, vakare tarp 6-8 klykia nenustodama...nieks nepadeda...
nei papuko neima, nei misinuko...poto vel issisiepus guli...
ar nebus cia koks tai amziaus zirzulys?

as ir taip pagalvojau g.gif
Atsakyti
QUOTE(westutee @ 2009 02 04, 23:37)
sakykit mamos, kaip vaikas turi tustintis kai valgo misinukus? g.gif

Tustunasi tokia kaip susmulkinta varskyte,gali kas antra diena,gali kas dien,o maniskis 2 kartus i diena smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 05, 10:28)
kazkas ir maniskei daros, vakare tarp 6-8 klykia nenustodama...nieks nepadeda...
nei papuko neima, nei misinuko...poto vel issisiepus guli...
ar nebus cia koks tai amziaus zirzulys?

Buna kad vaikai taip darones jiems jau viskas nusibode yra,po keliu dienu,o buna,kad ir savaiciu,vaikas padaro kazka naujo,ko anksciau nedare is po tu zirzimu,tai tokie kaip pereinamieji laikotarpiai.As tai kai jau tai prasideda uzdedu kokios muzkeles pasiklausyt ir vaikas aprimsta suklusta wub.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, as esu studentė ir rašau darbą apie emocinę būseną po gimdymo, depresiją. Būčiau labai dėkinga jei užpildytumėt anketa biggrin.gif gali pildyti visos gimdžiusios prieš pusę metų bigsmile.gif ją rasit http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
didelis dėkui
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 05, 11:28)
kazkas ir maniskei daros, vakare tarp 6-8 klykia nenustodama...nieks nepadeda...
nei papuko neima, nei misinuko...poto vel issisiepus guli...
ar nebus cia koks tai amziaus zirzulys?


Maniskis irgi sudurniavo smile.gif.Antra nakti is eiles apie 2-3 val pradeda verkti, rekti.. parekia kiek, arba pats nustoja ir vel uzmiega, arba idedu soskyte ir aprimsta... Ir nesuprantu kas darosi - ir anksciau jis neramiai miegodavo, bet cia kazkaip kitaip.. Galvoju, gal pilvuka skauda - bet irgi kitaip negu anskciau kad budavo, kai skaudedavo - nesiriecia i kamuoliuka. Bet vis tiek kazkas gal su pilvuku susije, nes po rekimo serijos kartais pabezda.. O kai tik atsibunda, tai viskas puiku - vel sypsosi, vel linksmas. Ir visa diena jokiu skausmeliu, jokiu panasiu verkimu..
Gal isivaizduojat, kas cia gali buti??
Atsakyti
QUOTE(liles @ 2009 02 05, 12:04)
sveikos mamytės, as esu studentė ir rašau darbą apie emocinę būseną po gimdymo, depresiją. Būčiau labai dėkinga jei užpildytumėt anketa biggrin.gif gali pildyti visos gimdžiusios prieš pusę metų bigsmile.gif ją rasit http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
didelis dėkui

uzpildziau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 05 vasario 2009 - 11:56
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 05, 11:49)
Maniskis irgi sudurniavo smile.gif.Antra nakti is eiles apie 2-3 val pradeda verkti, rekti.. parekia kiek, arba pats nustoja ir vel uzmiega, arba idedu soskyte ir aprimsta... Ir nesuprantu kas darosi - ir anksciau jis neramiai miegodavo, bet cia kazkaip kitaip.. Galvoju, gal pilvuka skauda - bet irgi kitaip negu anskciau kad budavo, kai skaudedavo - nesiriecia i kamuoliuka. Bet vis tiek kazkas gal su pilvuku susije, nes po rekimo serijos kartais pabezda.. O kai tik atsibunda, tai viskas puiku - vel sypsosi, vel linksmas. Ir visa diena jokiu skausmeliu, jokiu panasiu verkimu..
Gal isivaizduojat, kas cia gali buti??


Man atrodo, kad čia pilvukas, nes mano mažylė visada naktį būna tarpas, kad pradeda muistytis, zirzenti, nors ir tiūtę turi. O po to arba pati pasiperdžia ir nurimsta arba aš jai kojeles užkeliu ir tada pasiperdžia ir nurimsta. Tai čia gal tiesiog dėl susikaupusių dujų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2009 02 05, 13:18)
Man atrodo, kad čia pilvukas, nes mano mažylė visada naktį būna tarpas, kad pradeda muistytis, zirzenti, nors ir tiūtę turi. O po to arba pati pasiperdžia ir nurimsta arba aš jai kojeles užkeliu ir tada pasiperdžia ir nurimsta. Tai čia gal tiesiog dėl susikaupusių dujų? g.gif


Tai as irgi manau, kad nebent cia del susikaupusiu duju... bet idomu, kad parejus trims beveik menesiams, kai tokios problemos nebeturim jau antra menesi, vel ta pati problema.. doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes smile.gif

mes labai norime prisijungti prie jusu smile.gif mums rytoj jau 2 menesiukai smile.gif siandiena gavom antra skiepuka, ziuresijm kaip seksis pergyventi.. g.gif
labai idomu pasiskaitineti jusu patirti smile.gif mano mazulka jau kuris laikas vakarais irgi pradeda klykti, bet trumpam ir paskiau vel kaip niekur nieko. nusiramianu, kai paskaiciau, kad ne mums vieniems blink.gif

mes sypsomes placiai, makaluojam labai kojytemis. yapatingai patinka oro voneles thumbup.gif net ir kai labai valgyti nori turmpam pamirsta viska kai be pamperio palieku biggrin.gif
tik va, panele kumstelius sau laiko... ir dar ne bet kokkius- spygutes.. g.gif
Atsakyti
ZifkuteB musu maziukai gime viena diena drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 05, 14:30)
ZifkuteB musu maziukai gime viena diena drinks_cheers.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif o taip smile.gif kaip smagu !!! as ta irgi pastebejau jau tongue.gif
Atsakyti