Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

Pridedu savo mažylių liniuotę.....url=http://www.supermama.lt/liniuote/2vaikai/]user posted image[/url]

Mano mažiukė orinta jau puikiai reaguoja į garsus.,. ji labai nuostabi ir graži mergytė...... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Belty,2009 02 03, 11:24]
Mano daug atpylineja verysad.gif Jeigu net po 1.5-2val.po valgio, pamiegojes atsikelia, ir keiciant pamperi, arba jei pats pastena -pasispardo-ziurek jau ir varske iseina tokia..toks vaizdas , kad nevirskina- nu bet MP kaip tik lengvai virskinamas..tai nieko nesuprantu. O jei nepakleciau atsirugti, tai is vis puse ispiltu..
Gal kam taip buna?
[/quote]

manomazasis irgi taip pat atpila kai muistosi arba pamperi kai keiciu, bet dazniausiai tai vandenuku ir nelabai daug,o buna atsiruges ne viena karta.as pastebejau kad ir po kokios val jei atpila kai muistosi, as tada ji pakeliu, panesioju ir jis dar karta atsirugsta.as manau kad gal jis tute ciulpdamas dar pritraukia oro..

[quote=vaidosius,2009 02 03, 11:36]
mano leliukas irgi ziauriai daug atpilineja, kartais net fontanu tokiu i toli sauna verysad.gif gydytoja tai tik pasveria ir sako jei svorio normaliai priauga tai nieko tokio tie atpylinejimai, bet as matau kad vaikui kartais net skauda kai jis daug atpila ir verkia verysad.gif
[/quote]

mano buvo pirma menesi taip kad fontanu vare,as manau kad cia jau vemimas skaitosi, klausiau daktares sake kad normalu, jei nera daznai, jei daznai, tai gali buti kazkas su skranduku...
manajam kartais net per nosyte skaudziai isbega viskas, tai labai bijau kad neuzspringu,neuzdustu,nes jis tada labai ora gaudyt pradeda,kol viskas isbega,jis nepakvepuoja....

[/quote]
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 11:22)
1.kai guli ant nugaros paimi uz ranku ir kilsteli. (jis turi pradet kelt galva lygiai su nugara)
2.vaikas guli ant nugaros, suemi jo viena koja (peda) ir abi rankas (delnus) i viena kruva ties jo pilvu ir ridineji ji nuo vieno sono ant kito. kartoji su kita koja. (stimuliuoja vaiko raumenyna)
3.vaikas guli ant pilvo, priglaudi jo rankas prie sonu ir lauki kol jis jas prisitrauks prie galvos. (stiprina peciu juosta)

cia situos pratimus man baseine trenere rode ax.gif  mes darem tai labai padejo, vaikelis po poros dienu jau galva ta pirma pratima darant kelt pradejo thumbup.gif  tiesa mes dar ir vonioj pratimus darom ax.gif

o kokius pratimiukus atliekat vonioje? bigsmile.gif Dar su kamuoliu zinau faniai buna wub.gif
Mamuliukes,o ar negali buti,kad jusu vaikai atpilineja,nes per daug suvalgo? g.gif

Papildyta:
QUOTE(gretoskiukas @ 2009 02 03, 11:58)
Pridedu savo mažylių liniuotę.....url=http://www.supermama.lt/liniuote/2vaikai/]user posted image[/url]

Mano mažiukė orinta jau puikiai reaguoja į garsus.,. ji labai nuostabi ir graži mergytė...... 4u.gif  wub.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 12:22)
1.kai guli ant nugaros paimi uz ranku ir kilsteli. (jis turi pradet kelt galva lygiai su nugara)
2.vaikas guli ant nugaros, suemi jo viena koja (peda) ir abi rankas (delnus) i viena kruva ties jo pilvu ir ridineji ji nuo vieno sono ant kito. kartoji su kita koja. (stimuliuoja vaiko raumenyna)
3.vaikas guli ant pilvo, priglaudi jo rankas prie sonu ir lauki kol jis jas prisitrauks prie galvos. (stiprina peciu juosta)

cia situos pratimus man baseine trenere rode ax.gif  mes darem tai labai padejo, vaikelis po poros dienu jau galva ta pirma pratima darant kelt pradejo thumbup.gif  tiesa mes dar ir vonioj pratimus darom ax.gif


JURGIDAR ir VAIDOSIUS, aciu uz patarimus kaip stiprinti vaiko kakliuka smile.gif. Nes maniskis kai pir nori keltis, bet mums gydytoja buvo sakius taip dar nekiloti g.gif doh.gif , tai mes nieko ir nedarem.. o dabar pabandziau jusu parasytus pratimukus, tai ir vaikas koks laimingas, kad bandom keltis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 03, 11:24)
Tai tas virpinimas nieko tokio-naturalus refleksas-bet neurologe ispejo, kad po 3-io men. turi praeiti-todel ir liepe pasirodyt pakartotinai 3 menesiu.
Mano daug atpylineja  verysad.gif Jeigu net po 1.5-2val.po valgio, pamiegojes atsikelia, ir keiciant pamperi, arba jei pats pastena -pasispardo-ziurek jau ir varske iseina tokia..toks vaizdas , kad nevirskina- nu bet MP kaip tik lengvai virskinamas..tai nieko nesuprantu. O jei nepakleciau atsirugti, tai is vis puse ispiltu..
Gal kam taip buna?

Aš taip pat MP maitinu. Ir man taip buvo kaip tau. Kartais atpila iš kart, kartais varškyte. Dabar jau šiek tiek aprimo, bet pasitaiko. Pradžioj pergyvenau, kad nepavalgo, bet kai svoris auga tai nieko tokio. Aišku tas atpylinėjimas man nepatinka, nes vaikas kai kada ir užsikosti, bet ką padarysi. Manau, kad atpila ir todėl, kad kartais persivalgo, o kartais blogai atsirūgta. Kartais neatsirūgsta ir neatpila, o kartais atsirūgsta ir atpila. Žodžiu būna visaip ax.gif
Atsakyti
Per daug suvalgyti vaikas negali ax.gif gali buti oro burbulas skranduke, o gali ir per daug pasportuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 03, 12:50)
Per daug suvalgyti vaikas negali ax.gif gali buti oro burbulas skranduke, o gali ir per daug pasportuoti  biggrin.gif

o aš manau, kad gali persivalgyti. Juk ir mes persivalgome, kai sotumo jausmas per vėlai ateina 4u.gif Bet daugiau tikėtina, atpila dėl to, kad oro prisitraukia... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belacka: 03 vasario 2009 - 13:24
Mano vaikiukas keliamas uz rankuciu kartais atlosia galvyte, o kartais ji kyla kartu su kuneliu. Pastebejau, kad ir smakriukas dar pavirpa, bet gydytoja niekada to ir neklause. Vis pagavoju, kada tu galesi sedeti. O dabar arba stacia tenka laikti arba gulscia. Jis noriai stojasi ir kojas kilnoja, lyg eiti noretu smile.gif Buvome gave siuntima pas ortopeda, bet pasirodo per anksti siuntima israse. Liepe ortopedas atvykti kai busim 3 men. ir persisviesti klubus. Nors gydytoja speja, kad viskas gerai turetu buti.
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 03, 12:35)
JURGIDAR ir VAIDOSIUS, aciu uz patarimus kaip stiprinti vaiko kakliuka smile.gif. Nes maniskis kai pir nori keltis, bet mums gydytoja buvo sakius taip dar nekiloti  g.gif  doh.gif , tai mes nieko ir nedarem.. o dabar pabandziau jusu parasytus pratimukus, tai ir vaikas koks laimingas, kad bandom keltis  thumbup.gif
Prasom prasom,saunu kad vaikui smagu,o tada juk ir mamytei dar smgiau ane mirksiukas.gif as tai sakau kiek tas vaikas gali guleti juk ir nusibosta tai uzsiimineju wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Mamytės, man vis dar neaišku, kaip tas luobas turi atsirasti? Mano mergytės galvytė dabar kaip papleiskanojus, bet jokio luobo nėra. Truputis pleiskanų. Tai čia tik pradžia ar kaip? Ar jau man tepti tuo aliejumi ar dar palaukt? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2009 02 03, 14:51)
Mamytės, man vis dar neaišku, kaip tas luobas turi atsirasti? Mano mergytės galvytė dabar kaip papleiskanojus, bet jokio luobo nėra. Truputis pleiskanų. Tai čia tik pradžia ar kaip? Ar jau man tepti tuo aliejumi ar dar palaukt?  g.gif  g.gif  g.gif

Manau dar nieko nedaryk,tas luobas ne visiems ir atsiranda vaikams.O pleiskaneles ir taip po maudyniu kai sausi plaukeliai ir isisukuoja su tom laaaaabai smulkiom sukytem.
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2009 02 03, 15:51)
Mamytės, man vis dar neaišku, kaip tas luobas turi atsirasti? Mano mergytės galvytė dabar kaip papleiskanojus, bet jokio luobo nėra. Truputis pleiskanų. Tai čia tik pradžia ar kaip? Ar jau man tepti tuo aliejumi ar dar palaukt?  g.gif  g.gif  g.gif


pas maniski panasiu metu irgi atsirado pleiskanytes, kuriu paskui padaugejo ir jos pasidare tokios storesnes (nezinau, kaip cia protingiau issireiksti doh.gif blush2.gif ). tai as kaip suprantu, cia gal tas vadinamasis luobas ir yra ?
Atsakyti