Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(sanele @ 2009 02 03, 09:22)
musu maziukas tai jau kelia galvyte ir stotis lb nori
Papildyta:

o pas neurologa turi siusti gydytoja ar pats turi uzsiregistruoti ir nueiti?


Turi pediatre israsyt siuntima-mes jau pirmo menesio apziuroj keliavom pas neuro-nes smakriuka virpino..ir liepe 3 menesiu vel ateit pasirodyt...
labai gerai kai apziuri,, nes ir raumenuku tonusa ivertina kaip reikiant..
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 03, 09:22)

o pas neurologa turi siusti gydytoja ar pats turi uzsiregistruoti ir nueiti?


mus tai siunte, bet lb dziaugiuosi, nes daktare gera, ir labai aiskiai paaiskino ka ir nuo kada vaikas turi daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 03, 10:50)
Turi pediatre israsyt siuntima-mes jau pirmo menesio apziuroj keliavom pas neuro-nes smakriuka virpino..ir liepe 3 menesiu vel ateit pasirodyt...
labai gerai kai apziuri,, nes ir raumenuku tonusa ivertina kaip reikiant..

mes ir smakriuka virpinam,bet pas neurologa nesiunte g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 02, 18:55)
as irgi skaiciau kad tai yra normalu, bet vat gydytojai taip nepasirode... blink.gif  as maitinu tik MP ir leliukas mano pastarasias dvi savaites tik mazdaug kas trecia diena tustinosi,  tai gydytoja siandien vaistu visokiu prirase, masazu ir dar uzdraude man valgyt produktus kuriuose yra mieliu arba cukraus doh.gif

maziau kreipk demesi i gydytojos pastabas thumbup.gif Jei esi labai jautri, gali pakeisti gydytoja. O jei matai, kad vaikutis gerai jauciasi, linksmas, tai isklausyk, bet daryk kaip tau atrodo thumbup.gif

QUOTE(LauRace @ 2009 02 02, 22:46)
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?

"biski atsilieka" - tai visiskai normalu mirksiukas.gif Man jau nebekelia nuostabos tas gydytoju noras visus vaikucius ireminti i ju turimas raidos lenteles. Ateis laikas ir neatsiliks galvyte, o gal maziukas apziuros metu tinginiukas buvo - juk nuejus nepasakysi, kad pasirodytu ka ismoko ir kaip pazenge wink.gif
Maniskis kelia galvyte kartu su kuneliu, bet ne visada - priklauso nuo nuotaikos, pavargimo laipsnio ir pan. mirksiukas.gif

QUOTE(sanele @ 2009 02 03, 09:13)
musu irgi neklausia g.gif
beje mano maziukas lb atpilineti pradejo,bet lb daznai ir po daug,misinuko nekeitem,kas cia galetu buti? g.gif

gali buti, kad atpilineja, jei greit ir godziai valgo - taip priryja oro. Bandyk per maitinima dazniau kelti, kad atsirugtu; keisti maitinimo poza, maitinti staciomis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 03 vasario 2009 - 10:23
dar nelaiko ir musiske galvytes tvirtai, juk ir neturi dar... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 03, 09:13)
musu irgi neklausia g.gif
beje mano maziukas lb atpilineti pradejo,bet lb daznai ir po daug,misinuko nekeitem,kas cia galetu buti? g.gif

GAli buti kad greit ryja ir oro priryja,gali buti ,kad tiutes skylute per didele,kaip jau ziuriu tau atsake tai vat pakilok maitindama,statmeniau laikyk.Su atpilinejimais mes isvis problemu neturime jau per sitiek laiko kokius kartus teatpyle,o ir valgo kartais net atsigules ax.gif


QUOTE(Belty @ 2009 02 03, 09:16)
mano irgi dar nekelia galvytes.. O kaip konkreciai jus namie treniruodavotes?

(Tavo sunelio vardas  wub.gif  wub.gif  wub.gif )

Del galvytes kelimo tai paimi vaiko ranka taip uz rieso duodama dar isikibti i tavo pirstus ir truputeli kilstelk,kai pajusi ,kad vaikas jau tvirtai isikibo i tavo pirstus ir lyg datytu prisitraukima tai ir kilstelk ziurek kad galvyte irgi keltu jei nekelia vel nuleisk ant lovos,ir vataip vis kartoji kai [pajautyi kad tvirtai isikibo tai keli...O kaip kitos daro?


QUOTE(sanele @ 2009 02 03, 09:54)
mes ir smakriuka virpinam,bet pas neurologa nesiunte g.gif  doh.gif

Aha smkriuka tai jau seniai pastebejau kad uzvirpina taip juokingai wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano dukriukui irgi jau 2mėn.Dėl atpilinėjimo pas mane tai labai idomiai.Jei valgo stačiau ar ant rankų tai daug atpila,O vat jei valgo gulėdama nejudinama galvytę ant šono pasukusi tai viskas gerai g.gif Net nekeliu atsirugti ir ji tada neatpila,nieko nesuprantu turėtų būti juk atvirkščiai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2009 02 03, 11:17)
Sveikos  4u.gif
Mano dukriukui irgi jau 2mėn.Dėl atpilinėjimo pas mane tai labai idomiai.Jei valgo stačiau ar ant rankų tai daug atpila,O vat jei valgo gulėdama nejudinama galvytę ant šono pasukusi tai viskas gerai g.gif Net nekeliu atsirugti ir ji tada neatpila,nieko nesuprantu turėtų būti juk atvirkščiai blink.gif

Labukas 4u.gif
na ir gerai ,kad taip jul ne visi vaikai vienodi mirksiukas.gif as savaji irgi net nekeliu kai atsigules pavalgo,nei atpila nieko
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 03, 10:16)
mano irgi dar nekelia galvytes.. O kaip konkreciai jus namie treniruodavotes?

(Tavo sunelio vardas  wub.gif  wub.gif  wub.gif )


1.kai guli ant nugaros paimi uz ranku ir kilsteli. (jis turi pradet kelt galva lygiai su nugara)
2.vaikas guli ant nugaros, suemi jo viena koja (peda) ir abi rankas (delnus) i viena kruva ties jo pilvu ir ridineji ji nuo vieno sono ant kito. kartoji su kita koja. (stimuliuoja vaiko raumenyna)
3.vaikas guli ant pilvo, priglaudi jo rankas prie sonu ir lauki kol jis jas prisitrauks prie galvos. (stiprina peciu juosta)

cia situos pratimus man baseine trenere rode ax.gif mes darem tai labai padejo, vaikelis po poros dienu jau galva ta pirma pratima darant kelt pradejo thumbup.gif tiesa mes dar ir vonioj pratimus darom ax.gif
Atsakyti
Tai tas virpinimas nieko tokio-naturalus refleksas-bet neurologe ispejo, kad po 3-io men. turi praeiti-todel ir liepe pasirodyt pakartotinai 3 menesiu.
Mano daug atpylineja verysad.gif Jeigu net po 1.5-2val.po valgio, pamiegojes atsikelia, ir keiciant pamperi, arba jei pats pastena -pasispardo-ziurek jau ir varske iseina tokia..toks vaizdas , kad nevirskina- nu bet MP kaip tik lengvai virskinamas..tai nieko nesuprantu. O jei nepakleciau atsirugti, tai is vis puse ispiltu..
Gal kam taip buna?
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 02 03, 12:24)
Tai tas virpinimas nieko tokio-naturalus refleksas-bet neurologe ispejo, kad po 3-io men. turi praeiti-todel ir liepe pasirodyt pakartotinai 3 menesiu.
Mano daug atpylineja  verysad.gif Jeigu net po 1.5-2val.po valgio, pamiegojes atsikelia, ir keiciant pamperi, arba jei pats pastena -pasispardo-ziurek jau ir varske iseina tokia..toks vaizdas , kad nevirskina- nu bet MP kaip tik lengvai virskinamas..tai nieko nesuprantu. O jei nepakleciau atsirugti, tai is vis puse ispiltu..
Gal kam taip buna?


mano leliukas irgi ziauriai daug atpilineja, kartais net fontanu tokiu i toli sauna verysad.gif gydytoja tai tik pasveria ir sako jei svorio normaliai priauga tai nieko tokio tie atpylinejimai, bet as matau kad vaikui kartais net skauda kai jis daug atpila ir verkia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 11:36)
mano leliukas irgi ziauriai daug atpilineja, kartais net fontanu tokiu i toli sauna verysad.gif  gydytoja tai tik pasveria ir sako jei svorio normaliai priauga tai nieko tokio tie atpylinejimai, bet as matau kad vaikui kartais net skauda kai jis daug atpila ir verkia verysad.gif

Vargsiukas- verysad.gif
O tai kiek priaugot ? Ar normaliai? Mano tai fontanu niekad nevaro- nu bet varskes prigamina tai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti