Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

QUOTE(sanele @ 2009 02 02, 09:26)
beje dbr mums gydytoja vit D paskyre po 4 lasiukus kasdien,tokia didele doze,ar ne per didele jums atrodo? blink.gif



mes irgi geriam po keturis lasiukus aliejinio pagrindo vitamina D. Siaip jei tokia doze paskyre tai vadinasi yra jau truputi rachito pozymiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 02, 12:11)

Skaiciau knyga apie tustinimasi tai kai vaikas maitinasi MP tai dar visai normalu jei tustinasi tik 1 karta per 5 dienas,nes pienelio sudetis visai kitokia,nera is ko gamintis tai kakai smile.gif as cia taip liaudiskai savais zodziais parasiau  blush2.gif


as irgi skaiciau kad tai yra normalu, bet vat gydytojai taip nepasirode... blink.gif as maitinu tik MP ir leliukas mano pastarasias dvi savaites tik mazdaug kas trecia diena tustinosi, tai gydytoja siandien vaistu visokiu prirase, masazu ir dar uzdraude man valgyt produktus kuriuose yra mieliu arba cukraus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 02, 18:25)
vandeninis skystesnis ir ant buteliuko uzrasyta AQUADETRIM D3

Tai pas mus vandeninis tada
Atsakyti
o musu gydytoja tai naklause koki vitamina D nusipirkom ir skiria dozes nezinodama ar aliejinis pas mus ar vandeninis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 02 02, 15:13)
o kodel tiek daug vitamino D duodat?

Nes jis vandenininis mirksiukas.gif

QUOTE(vaidosius @ 2009 02 02, 18:55)
as irgi skaiciau kad tai yra normalu, bet vat gydytojai taip nepasirode... blink.gif  as maitinu tik MP ir leliukas mano pastarasias dvi savaites tik mazdaug kas trecia diena tustinosi,  tai gydytoja siandien vaistu visokiu prirase, masazu ir dar uzdraude man valgyt produktus kuriuose yra mieliu arba cukraus doh.gif

Kazkaip man atrodo kad gydytoja tik ligu iesko,nesigilindama,i problemas,gal bandyk pakeisti daktare,kas tris dienas visai normaliai dar sakyciau tustinasi,juk MP maitini wub.gif
Atsakyti
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauRace: 02 vasario 2009 - 22:47
QUOTE(LauRace @ 2009 02 02, 22:46)
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?

Na maniskis tai kelia ir beje visai neseniai pradejo taip tikrai gerai palaikyt savo galvyte uz ranku keliant buna net i prieki palenkia,o siaip maniski tai sunku pasodinti jis kojeles tik tiesia spiriasi kad iskarto atsistoja,labai retai taip keldama pasodinu,Aisku nelaikau pasodinta,bet kai tik priseda iskarto letai leidziu zemyn wub.gif Manau tu dazniau su juo uzsiiminek sauskelnes bekeisdama ir siap karts nuo karto bezaidziant ir matysi kaip pazengsit i prieki.Na bent as taip darau,uzsiimineju su juom,ir sesele jy kai apzejo pamate kad stotis labai jis nori,tai dar parode kokias manksteles su juo atlikineti,kad jei jau ir statysiu ,kad jis ant paduku stotus o ne ant pirstu galiuku kaip balerina,ir jau po savaites uzsiiminejimu,rezultatus matau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LauRace @ 2009 02 02, 22:46)
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?



mano mazylis jau prieskokias dvi sav sodinamas kele galvyte kartu su kuneliu, bet labai trumpai taip palaiko.ir nemanau kad sutrikes vystimasis, manau kad greit bus viskas tvarkoj.
mano mazylis dar nebando paimt zaisliuko, net nesistebgia jo pabarskint.kazkaip irgi nerimauju,laukiu kada eisim pas neurologe, ziuresiu ka pasakys..
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 02, 23:14)
Kazkaip man atrodo kad gydytoja tik ligu iesko,nesigilindama,i problemas,gal bandyk pakeisti daktare,kas tris dienas visai normaliai dar sakyciau tustinasi,juk MP maitini wub.gif


nu jo daktare tai manau truputi perdeda daznai nes ji mus del vystyklinio berimo buvo i ligonine paguldzius. doh.gif as manau kad ta berima buvo galima lengvai ir namie isgydyt blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(LauRace @ 2009 02 02, 23:46)
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?


mes tai dvieju menesiu i daseina pradejom vaiksciot tai ten trenere irgi pasake kad nekelia dar galvos taip ant nugaros uz ranku keliamas verysad.gif tai mes namie treniruotis pradejom tai jau po keliu dienu pradejo kelt galva thumbup.gif tai va... truputi pasportuosit ir viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 02, 22:36)
o musu gydytoja tai naklause koki vitamina D nusipirkom ir skiria dozes nezinodama ar aliejinis pas  mus ar vandeninis g.gif

musu irgi neklausia g.gif
beje mano maziukas lb atpilineti pradejo,bet lb daznai ir po daug,misinuko nekeitem,kas cia galetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 02 03, 08:48)
nu jo daktare tai manau truputi perdeda daznai nes ji mus del vystyklinio berimo buvo i ligonine paguldzius. doh.gif  as manau kad ta berima buvo galima lengvai ir namie isgydyt blush2.gif
Papildyta:
mes tai dvieju menesiu i daseina pradejom vaiksciot tai ten trenere irgi pasake kad nekelia dar galvos taip ant nugaros uz ranku keliamas verysad.gif  tai mes namie treniruotis pradejom tai jau po keliu dienu pradejo kelt galva thumbup.gif  tai va... truputi pasportuosit ir viskas bus gerai biggrin.gif


mano irgi dar nekelia galvytes.. O kaip konkreciai jus namie treniruodavotes?

(Tavo sunelio vardas wub.gif wub.gif wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(LauRace @ 2009 02 02, 23:46)
Mamytes norejau pasiteirauti ar jusu maziukai kai keliat uz rankyciu galvyte kelia kartu su visu kuneliu ar ji biski atsilieka? Tikiuosi supratot ko noriu paklaust? smile.gif
Nes siand buvom pas neurologa, tai sako vaikas jau turi galvyte laikyt su visu kuneliu kartu, bet kiek pati skaiciau literaturos tai jis to turi ismokti 3 menesiu, taip ir nesupratau ar cia ji nusisneka, ar cia mano vaikiukui raida sutrikus?

musu maziukas tai jau kelia galvyte ir stotis lb nori
Papildyta:
QUOTE(westutee @ 2009 02 03, 00:16)
laukiu kada eisim pas neurologe, ziuresiu ka pasakys..

o pas neurologa turi siusti gydytoja ar pats turi uzsiregistruoti ir nueiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanele: 03 vasario 2009 - 09:22