Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

na mus ispejo,kad neapsaugo visiskai, bet komplikaciju praktiskai nebuna del to
skiepo...ai kazkaip man tiesiog ramiau bus, tai pirkau tuos vaistukus...Ne skiepas ten, tiesiog sugirdo, po menesio kartoji...ir mes 280 ltl mokejom... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mamukes o kelintame menesyje vaikas gauna skiepa nuo meningto?Ir galite mane apsviesti kas do skiepai vaikams kas menesi kuriuos gaunate?Nes cia pas mus tai gimus suleidzia K vitamina,toliau jau 3 menesiuku nuo menengito,o paskui 5 mennezinau dar nuo ko,o pas kui 12men,ir kas met iki 5 metuku.
Atsakyti
gal zinot kokiu internetiniu vaikisku prekiu parduotuviu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 01 31, 20:04)
gal zinot kokiu internetiniu vaikisku prekiu parduotuviu? blush2.gif



siaip as jei kazka noriu paziuret, isivegu i google pavadinima, ir tada daug tu parduotuviu atvercia.o siaip babymarket visai nieko, va siandien ne viena preke issirinkau, tik truputi veliau bandysiu uzsisakinet smile.gif
Atsakyti
www.babymarket.lt
www.agu.lt
www.babyland.lt
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 01 28, 10:03)
pas mus luobeles tai tos nera schmoll.gif ..galvoju kad ji gal veliau atsiras g.gif ?ar nebutinai ji turi buti blush2.gif  ax.gif  4u.gif ?


Joo pas mus irgi nebuvo o dabar žiūriu dedasi verysad.gif

Mamytės parašykit kaip jūs konkrečiai tą luobelę valote? Kada ten tuo aliejuku reikia ištept, kiek laikyt, kaip šukuot ir nuplaut. Per kiek laiko praeina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belacka @ 2009 02 01, 13:58)
Joo pas mus irgi nebuvo o dabar žiūriu dedasi  verysad.gif

Mamytės parašykit kaip jūs konkrečiai tą luobelę valote? Kada ten tuo aliejuku reikia ištept, kiek laikyt, kaip šukuot ir nuplaut. Per kiek laiko praeina?  4u.gif


Na, maniskiam ta luobele atsirado irgi tik neseniai.. tai cia kazkuri mamyte rase buda, kuris labai gerai veikia smile.gif - istepu galvyte kokiu nors vaikisku aliejuku ar tiesiog paprastu aliejumi, tada kelias valandas palaikau istepta, o paskui issukuoju tankiom sukytem arba dantu sepeteliu. O tada isplaunu galvyte.. tik gal ka ne taip darau, nes jau tris kartus taip dariau, o po kiek laiko vel atsiranda pleiskanytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 01, 13:34)
Na, maniskiam ta luobele atsirado irgi tik neseniai.. tai cia kazkuri mamyte rase buda, kuris labai gerai veikia smile.gif - istepu galvyte kokiu nors vaikisku aliejuku ar tiesiog paprastu aliejumi, tada kelias valandas palaikau istepta, o paskui issukuoju tankiom sukytem arba dantu sepeteliu. O tada isplaunu galvyte.. tik gal ka ne taip darau, nes jau tris kartus taip dariau, o po kiek laiko vel atsiranda pleiskanytes?  g.gif


O kažin Balmandol aliejukas, kuri naudoju vonelei, tinka ištepimui? O paprasto augalinio aliejaus nereikia niekaip specialiai paruošti, tiesiog imi ir užtepi?
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 01, 13:34)
Na, maniskiam ta luobele atsirado irgi tik neseniai.. tai cia kazkuri mamyte rase buda, kuris labai gerai veikia smile.gif - istepu galvyte kokiu nors vaikisku aliejuku ar tiesiog paprastu aliejumi, tada kelias valandas palaikau istepta, o paskui issukuoju tankiom sukytem arba dantu sepeteliu. O tada isplaunu galvyte.. tik gal ka ne taip darau, nes jau tris kartus taip dariau, o po kiek laiko vel atsiranda pleiskanytes?  g.gif

As tai sutepiau su kudikio aliejuku,pamasazavau galvyte pusvalanduka,ir iskarto maudziau,po maudyniu su labai smulkiomis sukytemis viskas issisukavo bigsmile.gif Beje stebekite antakiuose irgi buna,kad atsiranda mirksiukas.gif
Mano mazuciukas vakar kaip smarkiai verke mat zaisliuku bemaskatuodamas su tokiu vaikisku ziedeliu stuktelejo sau i galvyte verysad.gif tai oi kaip asarojo pasikukciodamas,viskas paslepiau toliau nuo jo ta zieduka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(islandhaze @ 2009 01 31, 23:31)
Mergaites visazines, reikia truputi informacijos  4u.gif
mes perkam masina. is salono, nauja. registruojame mano vardu. manes paprase viso mano vairavomo istorijos israso. gal kas susidure esat? kur man jo prasyt, ar LT policijoj, ar draudime? aciu jei ka zinot  4u.gif
beje, nezinau ar jau cia kalbejot, bet gal kas keitet senas teises i naujas cia ambasadoj?

Kazkaip cia ziuriu nelabai aktyvios mamytesuser posted image
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 02 01, 21:01)
Kazkaip cia ziuriu nelabai aktyvios mamytesuser posted image



jo, as irgi taip pat pagalvojau...visada kazkaip stengiuosi cia pasidalint savo patirtim, ir dabar noreciau pasiguost ir gal pagalbos sulaukt... ax.gif
savo mazyliui duodavau viena karta per diena(vakare misinuka), tai uzkietejo viduriukai po 3 dienu, pakeiciau misinuka i kita, ir prasikakojo gan gerai, bet kuo toliau tuo skysciau, tai pavartojus viena savaite iki siandienos pakeiciau kitu, nes ziuriu kad vaikas visai vandenuku kakot pradejo.ziuresiu kaip bus toliau. bet as manau kad cia nuo misinuko, kaip jus manot?
ir dar toks neramus pasidare nuo tu visu misinuku, manau kad pilveli skauda... verysad.gif
Atsakyti
sveikutės 2mėn. kūdikėlių mamytės. noriu ir aš prisijungti prie jūsų diskusijų ir pasidalinti patirtimi, įspūdžiais, bei džiaugsmeliais smile.gif
maniau, kad esu viena iš nedaugelio kuri vaikutį maitina dirbtiniais mišinėliais, arba apskritai vienintelė blush2.gif bet dabar net palengvėjo..- aišku nuo to nėra negėda, nes buvau nusiteikusi bent 6mėn. ištempti, o yra kaip yra. taigi maitinu dukrytę NAN H.A.1 ir viliuosi, kad jis tinka, nes kakoja 2-3kartus per dieną ir arbatėlių duoti nereikia, nes tiesiog pati atsisako. tiesa, vyras per žioplumą ar per skubėjimą parvežė NAN active , tai- o Dieve, kiek kliksmo buvo doh.gif išanalizavau sudėtį- pasirodo, kad jis daug riebesnis- tą dieną ir su atsirūgimu pasidarė sunku ir kakot nustojo, tai aš net iš darbo vyrą namo parsivariau, kad senąjį mišinėlį parvežtų. dabar vėl viskas stojo į savo vėžias. daugiau neeksperimintuosiu. tiesa, viena mano draugė tokiu pačiu maitina-jai daktarė rekomendavo- sakė, kad nuo šito viduriukai nekietėja. dar viena, žinau maitino, tik nežinau ar reikėjo arbatėlių- rytoj paklausiu.
Na, pasiekimai mūsų tokie kaip ir jūs aprašę- tiesa, žaislo dar pati neima schmoll.gif ,o šiaip viskas puikiai thumbup.gif
Atsakyti