Įkraunama...
Įkraunama...

2 mėnuo

nu ka keliames čia..nejaugi liksime be namuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 01 22, 15:40)
nu ka keliames čia..nejaugi liksime be namuciu mirksiukas.gif



saunu kad sukurei naujus namucius wink.gif
Atsakyti
cia i tema ar nelabai, bet apie pasiekimus (nepasiekimus blink.gif ) - pamirso mano mazute visiskai kaip atsirugti reikia blink.gif spjaudosi po to pienu i kaire ir i desine doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurabalta: 22 sausio 2009 - 16:47
mamytes,kreipiuosi i jumis gal zinote kada po ausu uzdegimo jau galima leliuka maudyti?jau taip noretume ismaudyti,nors dar tik kelios dienos nuo ligos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 01 22, 15:40)
nu ka keliames čia..nejaugi liksime be namuciu mirksiukas.gif


4u.gif thumbup.gif kaip gerai, kad kazkas pasirupina blush2.gif

QUOTE(jurabalta @ 2009 01 22, 16:47)
cia i tema ar nelabai, bet apie pasiekimus (nepasiekimus blink.gif ) - pamirso mano mazute visiskai kaip atsirugti reikia  blink.gif spjaudosi po to pienu i kaire ir i desine  doh.gif


O tu bandyk visaip, kad pilvelis kieta pagrinda turetu-mano kai stacias ilgai neatsirugsta, tai as ir ant krutines pas save guldaus, ir ant kojos (ant slaunies) ir nugariuka pastuksenu, kad greiciau oras iseitu..-lb padeda

QUOTE(sanele @ 2009 01 22, 18:17)
mamytes,kreipiuosi i jumis gal zinote kada po ausu uzdegimo jau galima leliuka maudyti?jau taip noretume ismaudyti,nors dar tik kelios dienos nuo ligos? 4u.gif


Kaip tik skaitau straipsni Tavo vaike apie ausytes. Tai liudna , kad "klausa po kiekvieno ausies uzdegimo siek tiek susilpneja"; "Jei kudikis neseniai sirgo ausu uzdegimu-landų odelė yra sausa, sutrukinejusi-saugokit kad i ausytas nepatektu vandens"
Taip kad gal jus neskubekit su tom maudynem.. g.gif Kaip nors su nedaug vandenuko tik apsiprausinekit..nu bent as taip daryciau-sekmes 4u.gif
Atsakyti
smagu naujuos namuciuos thumbup.gif

mes ryt maudytis i baseinuka pirma kart eisim, tai dvieju dalyku
baisiai bijau - kad ausyciu uzdegimo negautume ir kad isterijos
mano pana ten neistaisytu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzhe @ 2009 01 22, 20:16)
smagu naujuos namuciuos thumbup.gif

mes ryt maudytis i baseinuka pirma kart eisim, tai dvieju dalyku
baisiai bijau - kad ausyciu uzdegimo negautume ir kad isterijos
mano pana ten neistaisytu doh.gif  blush2.gif



mes tai pirmadieni pirma kart i baseina eisim biggrin.gif liepe atsinest ranksluosti, tapkes, vatos krapstukus, kojines ir arbata. tai nesupratau kojines sau ar vakui? g.gif o kam ta arbata?????????????? g.gif
Atsakyti
nu geras:D o rimtai, kam kojines ir kam arbata???
man tai sake, tik ranksluosti, sauskelnytes specialias ir krapstukus...
na ir sau ko reikia...
Atsakyti
Smagu ,kad yra nauji namuciai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu nepykit jei klausimas durnas blush2.gif kaip su tom ausytem ? as tai rirdejau tik gasdinimus kad negali vandens patekti... O tai kada jau gali patekt? ir kaip tu ausu uzdegimu isvegti ? 4u.gif
Papildyta:
ir dar pradejo mano mazge isterijas kelt vakarais ir nesuprantu del ko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2009 01 22, 21:16)
mes tai pirmadieni pirma kart i baseina eisim biggrin.gif  liepe atsinest ranksluosti, tapkes, vatos krapstukus, kojines ir arbata. tai nesupratau kojines sau ar vakui? g.gif  o kam ta arbata?????????????? g.gif

o ,mamytes,i koki baseina jus eisit?Ar i specialu koki kudikiams?Ar i iprasta kur ir visi eina g.gif blush2.gif ?
Papildyta:
QUOTE(jurabalta @ 2009 01 23, 01:24)
nu nepykit jei klausimas durnas  blush2.gif  kaip su tom ausytem ? as tai rirdejau tik gasdinimus kad negali vandens patekti... O tai kada jau gali patekt? ir  kaip tu ausu uzdegimu isvegti ?  4u.gif
Papildyta:
ir dar pradejo mano mazge isterijas kelt vakarais ir nesuprantu del ko  blink.gif

i ausytes vandens gali patekti maudant,reikia atsargiai maudyti kad nepatektu vandenuko 4u.gif ...o del vakariniu isteriju tai gal tavo mazylei pilvuka skauda? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurabalta @ 2009 01 23, 01:24)
nu nepykit jei klausimas durnas  blush2.gif  kaip su tom ausytem ? as tai rirdejau tik gasdinimus kad negali vandens patekti... O tai kada jau gali patekt? ir  kaip tu ausu uzdegimu isvegti ?  4u.gif
Papildyta:
ir dar pradejo mano mazge isterijas kelt vakarais ir nesuprantu del ko  blink.gif

Nu zinok nieko tokio kad biski vandenuko papuola,o seipmano bahuras irgi vakarais rdo isterijas tai jam pilvuka skauda,nepergyvenk,praeis tas laikas
Atsakyti