Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 26, 14:02)
Į laiką einant tepat apsauginiu?
Mes tepam ESSEX (žalios raidės), labai liuks.

Tau daktarė nieko nepasakys naujo verysad.gif . Ji tik diagnozavo, o dabar , mamyte, tavo  eilė atėjo- ieškoti, stebėti, bandyti... Nebent išrašys hormoninio tepaliuko (jis kaip mat viską nuims-bet tik tam kartui, paskui viskas atsinaujins)
Pas mano mažiukę buvo atsiradę ant kojyčių , rankyčių ir pilvuko, tai aš tept ėmiau kasdien du kartus .Per tris dienas dėmelės dingo, bet jų pėdsakus aš vistiek įžvelgiu, todėl manau, jei netepčiau, tai atsinaujintų. Dabargi tepimu palaikau ramią odelę. Mums padeda AtodermPP , kol padės tol naudosim.Kainuoja brangiai, užtenka dviems savaitėms, bet ką darysi.


Mes tepdavom kol nebuvo demiu Biubchen i lauka blush2.gif
Nu stebesiu dabar jei nieko reiks tada jusu paminetais pabandyt g.gif
O kokiais milteliais rubus skalbet?
BoBas geri kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 26 vasario 2009 - 12:55
QUOTE(Amica @ 2009 02 26, 13:00)
Tiesą pasakius net nežinau kurie iš kremų būtų ūmiems atvejams, o kurie šiaip  g.gif . Tad aš nesugrupuosiu taip. Ar yra kuri mamytė, žinanti apie tokį grupavimą?


kazkaip nemanau kad tikslinga grupuot, mat poveikis tu kremu skirtingiems vaikuciams skirtingai veikia, va ziurek vieniems tinka paumejimams "nuimt" o kitiems jis tik vos vos drekina.... na cia tik mano aisku nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 26, 13:53)
kazkaip nemanau kad tikslinga grupuot, mat poveikis tu kremu skirtingiems vaikuciams skirtingai veikia, va ziurek vieniems tinka paumejimams "nuimt" o kitiems jis tik vos vos drekina.... na cia tik mano aisku nuomone ax.gif

drinks_cheers.gif aš manau taip pat
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 26, 13:53)
kazkaip nemanau kad tikslinga grupuot, mat poveikis tu kremu skirtingiems vaikuciams skirtingai veikia, va ziurek vieniems tinka paumejimams "nuimt" o kitiems jis tik vos vos drekina.... na cia tik mano aisku nuomone ax.gif

Pritariu, sugrupuot neįmanoma, čia labai individualu.
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 26, 12:53)
kazkaip nemanau kad tikslinga grupuot, mat poveikis tu kremu skirtingiems vaikuciams skirtingai veikia, va ziurek vieniems tinka paumejimams "nuimt" o kitiems jis tik vos vos drekina.... na cia tik mano aisku nuomone ax.gif



QUOTE(Otaip @ 2009 02 26, 13:03)
drinks_cheers.gif  aš manau taip pat



Nu va, vistik didesnės patirties turinčios tikrai geriau žinot 4u.gif. Aš irgi tik pasiūliau, paskui pati ėmiau mąstyt ax.gif.


Tiesa, pradėsiančiai naują temą, galiu pasiūlyt (nebūtina jomis pasinaudot)kai kurias nuordas blush2.gif, vietoj "ištemptos" 1 žinutės.

Kremai, tepalai

Klinikos ir med. įstaigos

Gydymas žolelėmis ir prausimas

Tyrimai

Receptai alergiukams



Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 26, 12:51)
O kokiais milteliais rubus skalbet?
BoBas geri kaip manot?


Aš skalbiu su Bobas. Mums tinka.
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 26, 11:11)
nebėra? Mes dar nusipirkom Rimi, nes buna tik Maximoje, Rimi ir Eurovaistinese. Sojos man atrodo labai skiriasi nuo tu . TAi ka reikes daryti, nes mes irgi geriam Aptamil Pepti. Aš , jei nebebus, bandysiu Semper.

As tai niekur nerandu, eurovaitineje nei vienoje kol kas nera, nesamone kazkokia, as tai pabandziau aptamil soja, kazkaip lyg ir tiko g.gif bent jau greito tipo reakcijos nebuvo, o gal Zyrtekas slopina, net nezinau...o Semper alergiskies vaikuciams skirtu misinuku turi?
Atsakyti
Mamytės, aš jau kaip ir paruosšiau naują temą. Atidarinėsiu gal jau. Manau kiek jau papildėme, tiek, kaupsime likusią info ir papildysime sekančią temą. O jei dar kas kažką svarbaus norėsite pasakyti, tai manau bus galima greitai paredaguoti naujoje temoje sudėtą info.
Atsakyti
Daddygirl ačiū už siuntinuką 4u.gif
Toks klausimas man čia iškilo nu gal kvailas, bet vis tiek paklausiu ax.gif , o su TS kaip tepti reikia g.gif , ant rankų ir tada jau kūnelį ar kaip g.gif , beje, o su juo galima veiduką tept g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meda01 @ 2009 02 26, 13:54)
Daddygirl  ačiū už siuntinuką 4u.gif
Toks klausimas man čia iškilo nu gal kvailas, bet vis tiek paklausiu ax.gif , o su TS kaip tepti reikia g.gif , ant rankų ir tada jau kūnelį ar kaip g.gif , beje, o su juo galima veiduką tept g.gif  ax.gif


Galima tepti ir veiduką. Jį net valgyti galima biggrin.gif . Aš tai išsuku TS, tuomet lengviau tepasi ant kūnelio. Šiek tiek pašildau TS (galima kad ir ant radiatoriaus) ir išsuku, kartais ir su pirštais dar išgniaužau. O paskui jau imi anr rankos ir teplioji vaikutį.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti