Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

sveikos mamytes 4u.gif

mums irgi ta pati beda AD. dabar geriau, vos vos paberia. tfu tfu tfu, kad nepablogetu.
norejau pasidalinti patirtimi. nezinau ar naudojat, bet mums labai gerai buvo maudant ipilti lakisiu zoles nuoviro. ir po to aisku drekinti odele ir dar karta drekinti. bet sitas nuoviras mums tikrai padedavo. aisku laikinai, bet odele labai pagrazedavo po tokios vonios. tai cia mums buvo beveik vienintele bent kiek daugiau padedanti priemone. daug tepaliuku bandziau bet jie mazai padedavo. o pagerejo kai pagerem kursa zyrteco ir atradom alergena. dabar nevalgom jokiu mesos produktu, tik gryna mesa. tai kol kas visai neblogai laikomes.
laikykites, kantrybes visom 4u.gif
Atsakyti

O kas tas TS reiksia ax.gif ,paziuresiu,kai vyras nupirks ar neharmoniniai,o su kuo dar galima drekinti?
Man sake daktare kad maudyt lakisiu nuovire o ar tai nesausina odos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 25 vasario 2009 - 18:11
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 20:10)

O kas tas TS reiksia ax.gif ,paziuresiu,kai vyras nupirks ar neharmoniniai,o su kuo dar galima drekinti?
Man sake daktare kad maudyt lakisiu nuovire o ar tai nesausina odos g.gif


Taukmedžio sviestas .Natūralus.
Jei su receptu, tai greičiausiai bus hormoniniai. g.gif
Aš asmeniškai tepčiau ir hormoniniais (jei situacija tokia bloga), o kai užgytų, tada imčiaus darbelio-kasdien drėkint , drėkint, drėkint, tept tept, tept...
Kitos mamytės, vien tepimu pasiekia rezultatų...
Atsakyti
Tai kaip supratau tepti TS ax.gif ,o kazin nereikia pasidaryti testo nuo ko alergiskas g.gif ,gydytoja nieko nesake
Va jetau kai perskaiciau ko negalima valgyti ,tai siaubas sueme,kad cia nuo daug ko gali atsirasti tas AD ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 25 vasario 2009 - 18:42
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 17:38)
Lince1, daug daug balionu tavo turteliui  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kad greiciau grazetu odele  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Merginos, kokius naturaliausius zuvu tauksu radot? Vaikams juk sirupiniam pavidale, tai jie visi, kiek ieskau, su priedais.. tik noretus tu priedu kuo maziau ir maziau alergizuojanciu..  g.gif

Mes tai geriame firmos LYSI Zuvies taukus, esame patenkinti, mums tinka jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 25, 17:11)
Taip iš karto po pirmo sugirdymo ir pasijautė rezultatas? O kiek duodi tu to Aerius? g.gif


taip kai vakare sugirdėm iškart normaliai išmiegojo. Duodu2,5 ml, ten yra instrukcija.
Atsakyti
Mamytes, gal kurios nors mazylis geria sojos misinuka ar pienuka? Ziuriu, kad aptamil pepti dingo is pardavimo, tai galvoju sojos misinuka bandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 20:35)
o kazin nereikia pasidaryti testo nuo ko alergiskas g.gif ,gydytoja nieko nesake
Va jetau kai perskaiciau ko negalima valgyti ,tai siaubas sueme,kad cia nuo daug ko gali atsirasti tas AD  ohmy.gif


Mano sūnui du kartus darė kraujo tyrimus, kai buvo kokių penkerių ir dabar. Tai alergijos išvis nerodo, todėl ir testo nedarė schmoll.gif
Labiausiai jam paaštrėja nuo padaugintų saldumynų, taip pat rudenį, žiemą (kaip jis sako-kai tik pradedu eit į mokyklą).Aš jam primenu, kad nepiktnaudžiautų kečupais visokiais ir pan.
Atsakyti
Oi, as niekada nemaniau,kad tiek daug serganciu AD unsure.gif

Musu tokia istorija:
Pradejom valgyt darzovienes HIPP... ir ka.. prasidejo mums raudoni zandai, plemai ant kaklo. Daktare seimos israse vaistu nuo grybelio, aisku nieko nepadejo.. Tada puoliau ieskot info.. ir ka, Supermamos supermama.gif man pasake,kad iskarto Hipp tyreliu atsisakyciau. ACIU JUMS!!! aciuks.gif Pradejo geret, nu bent ant zandu tikrai geriau buvo.. bet kaklas nesitaise, ant pilvo irgi daresi vis daugiau negeru plotu. Tada kreipemes pas dermatologe.
Ji pasake,kad AD nuo maisto visai nepriklauso (nors internete daug medicininiu straipsniu radau,kad kazkiek priklauso)... dar sake,kad atsisakyt vilnos produktu. AKURAT rolleyes.gif kai tik pradejom kloti medvilnine kaldra - geret pradejo. Va savaitgali buvom pas senelius, miegojom visi po vilnos kaldra ir ryte vel zandukai raudoni.

Ai, dermatologe israse Fucicort.. nors labai nenorejau tept, vis dar galvojau kad apseisim, bet.. negerejo. Kai tik pradejau juo tept- siandien trecia diena - kaklas neberaudonas clap.gif Ir taip pat tepam bepanthen plus, Linola losjonu drekinam, excipial kremu.


Dar norejau paklaust..
Ar kas nors naudoja Bioptron lempa siam reikalui unsure.gif
Jei taip - gal i az galit parasyt man... turiu keleta klausimeliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 25, 20:16)
Mamytes, gal kurios nors mazylis geria sojos misinuka ar pienuka? Ziuriu, kad aptamil pepti dingo is pardavimo, tai galvoju sojos misinuka bandyti g.gif


Pagal labiausiai alergizuojančių produktų lentelę soja užima 5 vietą unsure.gif . Mano vyresnėliui sojos mišinukas visai netiko.

QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 25, 21:23)
Ai, dermatologe israse Fucicort.. nors labai nenorejau tept, vis dar galvojau kad apseisim, bet.. negerejo. Kai tik pradejau juo tept- siandien trecia diena - kaklas neberaudonas clap.gif  Ir taip pat tepam bepanthen plus, Linola losjonu drekinam, excipial kremu.


Užjaučiu 4u.gif . Sergančių tikrai daug unsure.gif . AD nuo maisto nepriklauso, tas tiesa, bet maistas gali įtakoti AD būklę. Dėl hormonų poveikio... Taip, savo darbą jie padaro greitai, bet dažniausiai labai trumpam unsure.gif . Tikėkimės jums padės kartu su visom kitom priemonėm 4u.gif
Atsakyti
sweikos 4u.gif o mes patalyne pakeitem i antialergine ir maziui pradejo geret ax.gif ir as nebetapu kuno jokiu drekikliu, tik kai ismaudau ir oda ciki piki B)tik dbr kaklas wis raudonuoja uz galwytes, bet gak cia nuo tu apykalliu nusitrina g.gif mes sojos misinuka seniau isbandem, tai isbere labai baisiai unsure.gif
Atsakyti
[quote=Amica,2009 02 25, 02:13]
smile.gif
Tepi nosytės vidų? Mums ir ne tik mums šis tepalas labai padeda kur nors susimušus - jei po sumušimo greitai tą vietą ištepi, tai jokios mėlynės nebūna. Mano mamai Evija tai aplamai vaistas nuo 100 ligų biggrin.gif . Aš tepdavau mažiuko šlapiuojančias vietas su Evija. Kartais užtraukdavo.



Su vatos tamponiuku, kur su pagaliukais, patepu ir nosytės vidų, mum tai tikrai padeda smile.gif
Atsakyti