Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(ausru @ 2009 02 25, 15:45)
Sveikutes. Senokai nerasiau, bet kad pas mus situacija tai nusisauti norisi. Ka tik su zyrteku vos vaikui anafilakcinio neprivariau  verysad.gif . Dar dabar kinkos dreba. Vaideliene buvo minejusi, kad skystas zyrtekas gali alergizuoti, kad geriau tabletes. Gerem mes tas tabletes, ir poveikis kazkoks keistokas buvo - ant kunelio lyg ir numalso demes, bet ant veiduko taip susimete, kad iki zaizdu. Vis dar galvojau, kad gal per mazai laiko cia mes ji geriam, nes Vaideliene minejo, kad iki puse metu reiketu gerti. Kazkaip neapsiziurejau, kad pabaigem tabletes ir isgerem sirupinio zyrteko ir SIAUBE KAS PASIDARE!!! Jau nei pasakoti toliau nesinori  verysad.gif . Prigirdziau dabar savo auksa tavegiliu, uzmigo uzslopintas  verysad.gif . Bet truksta zodziu, kad vaistai nuo alergijos, o gali taip alergizuoti, kad net aptino vaikas.

console.gif friends.gif
Mes gėrėm tabletes po 1/3 tab. Sakau,kad man kažkas čia netaip g.gif nepatiko man tie bėrimai schmoll.gif dabar neduodu,eina sau verysad.gif
Laikykis 4u.gif Oi negaliu kokia aš pikta,kad mūsų aukseliams reikia tiek daug iškęsti visko verysad.gif
Atsakyti
As taip pavargau nuo naktinio kasimosi, kad daviau Aerius, ir nebesikaso, naktim miega. Mums jis dabar labai padeda.
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 25, 15:52)
drinks_cheers.gif
Padariau klaidą,kad profilaktiškai netepiau viso kūno su TS,nes nebuvo nei sausų plotų,nei išberta. doh.gif O dabar vargstam su rankom ir nugara doh.gif ,o kojos gražut gražutėlės.

Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 25, 15:57)
As taip pavargau nuo naktinio kasimosi, kad daviau Aerius, ir nebesikaso, naktim miega. Mums jis dabar labai padeda.

Taip iš karto po pirmo sugirdymo ir pasijautė rezultatas? O kiek duodi tu to Aerius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 25, 14:52)

mano mažius pats jau tepasi kojas su TS ir dar tuo pačiu jo pavalgo

kas tas TS?


o Aerius ne nuo kosulio?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 02 25, 16:45)
Sveikutes. Senokai nerasiau, bet kad pas mus situacija tai nusisauti norisi. Ka tik su zyrteku vos vaikui anafilakcinio neprivariau  verysad.gif . Dar dabar kinkos dreba. Vaideliene buvo minejusi, kad skystas zyrtekas gali alergizuoti, kad geriau tabletes. Gerem mes tas tabletes, ir poveikis kazkoks keistokas buvo - ant kunelio lyg ir numalso demes, bet ant veiduko taip susimete, kad iki zaizdu. Vis dar galvojau, kad gal per mazai laiko cia mes ji geriam, nes Vaideliene minejo, kad iki puse metu reiketu gerti. Kazkaip neapsiziurejau, kad pabaigem tabletes ir isgerem sirupinio zyrteko ir SIAUBE KAS PASIDARE!!! Jau nei pasakoti toliau nesinori  verysad.gif . Prigirdziau dabar savo auksa tavegiliu, uzmigo uzslopintas  verysad.gif . Bet truksta zodziu, kad vaistai nuo alergijos, o gali taip alergizuoti, kad net aptino vaikas.

console.gif laikykites, kaip gaila maziuko 4u.gif 4u.gif , mes irgi siuo metu geriame zyrteka lasiukais, na, kol kas lyg viskas geryn, tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(Amelijos @ 2009 02 25, 16:19)
kas tas TS?
o Aerius ne nuo kosulio?

Taukmedžio sviestas mirksiukas.gif

Aerius sirupas nuo alergijos.
Atsakyti
smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 02:35)
Amica, nu ir padirbejai  clap_1.gif  first.gif saunuole tu 4u.gif

apie moli ideja man nauja  bigsmile.gif idomu, apie kuri moli cia rasoma?
apie druskas tai daznai raso... net galvoju gal muila su druskom pamegint..

apie kompresus pradzioj nerasysim?
hormoninis tepalas (jei reikia) - tada gausiai emoliento - tada slapias tvarstis ir sausas tvarstis:
user posted image
user posted image

dar prie TS galim parasyt, kad N Barmunes sviestas rafinuotas. turbut ir L'Occitane... o kaip del kitu?


Ačiū ačiū 4u.gif , jetau kiek pagyrimų, išpuiksiu dar lotuliukas.gif

Be problemų įtrauksiu visą info, jūs tik pildykit kas ką dar turite, galite, norite pasakyti 4u.gif

QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 11:14)
Sveikos mamytes 4u.gif
Buvom pas daktaryte ir mums nustate AD,bet pas mano mazyli dar tik 2 demeles ant juosmens ir ant kojytes nedideles unsure.gif , ir vis galvoju nuo ko jis galejo atsirasti g.gif ,maitinu savo pienu,jam dabar 7 men iki to laiko nieko panasaus nebuvo verysad.gif
Ir prisiminiau kad pradejau primaitint 6,5 men Hipp tyrelemis
Noreciau Jusu nuomones paklaust ar galejo buti nuo situ tyreliu? g.gif


Užjaučiu, bet kažin ar čia nuo tyrelių smile.gif . Šiaip paberti, paalergizuoti nuo tyrelių gali, bet jei gydytoja konstatuoja jums AD, tai čia ne tyrelės kaltos. Bent aš taip manau smile.gif


Papildyta:
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 12:14)
Aciu uz nuomone ax.gif ,mums israse kazkoki tepala,nzn dabar pavadinimo nes vyras pasieme nupirkt blush2.gif
As tikiuosi kad isaugs gal dar ir pranyks, nes pas mus tik truputuka yra,stengsimes laikytis nurodymu kas parasyta apie AD prieziura unsure.gif
O anksciau musu laikais buvo AD ar ne turiu omeni prie kokius 20-30 metus!!
Ar cia dabar sio amziaus vaiku liga yra g.gif


Tikiuosi tas tepalas ne hormonai????????? blink.gif . Nes juos gydytojai kažkodėl kiša pirmiausia unsure.gif

Vat vat, pas mus irgi prasidėjo nuo truputuko, nuo mažos sausos dėmelės unsure.gif . Kaip jau rašė kitos mamos - drėkinkite vaiko odelę. Ir ne kartą, o kelis kartus per dieną. Ir ne tik tas sausas vietas, bet visą kūnelį. Apžiūrėkite kasdien ar neatsirado naujų sausų plotų. Kadangi pas jus to AD labai nedaug, tai geriausia gal būtų drėkinti su natūraliais drėkikliais, pvz TS. Jei jau matytumėt, kad jis nepadeda, tada griebtumėtės cheminių drėkiklių.

Nežinau kaip buvo prieš 20-30 metų, bet prieš 15 metų AD jau buvo, tik tuo metu niekas nekonstatuodavo, kad tai AD, tai būdavo "tiesiog alergija". Aš čia kalbu apie savo vyresnėlį, ačiū D mes išaugome AD ir gana greitai rolleyes.gif

QUOTE(Olgina @ 2009 02 25, 12:32)
Beje, kazkada buvo rasyta apie DETSKIJ KREM is IKI parduotuves, tai mums jokio stebuklingo poveikio nuo jo nera smile.gif kremukas ir tiek, neblogai padrekina.


Bet vis nauda yra mirksiukas.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 13:33)
...padengia naftos plevele smile.gif
taip sakytu cheminiu kremu kritikai  mirksiukas.gif


Jau man kokie bjaurūs tie kremai, kur tokia plėvele padengia odą. Kažkaip labai nemalonu būna, esu ant savęs tokius bandžiusi.

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 25, 14:52)
Su TS jei jis tinka irgi reik kantrybės smile.gif taip vadinamas mamos įdirbis ,čia taip apibūdino viena gyd. mano vaiko kojas,(tipo labai švelnios ax.gif) bent jau mūsų atveju pasijautė tik po kelių mėnesių.
Padariau klaidą,kad profilaktiškai netepiau viso kūno su TS,nes nebuvo nei sausų plotų,nei išberta. doh.gif O dabar vargstam su rankom ir nugara doh.gif ,o kojos gražut gražutėlės.


Aš kai gausiai ir labai dažnai tepdavau su TS kojas, tai jos irgi būdavo labai mielos, bet va tų laabai sausų plotų TS mums nedrėkino taip, kaip reikėjo unsure.gif . O va kūnelio ir aš kasdien netepu su TS g.gif , tik kai išmaudau g.gif . Bet vis apžiūriu, nu tfu tfu tfu. Aš jau taip laukiu tos dienos, kada galėsiu į trasą paleisti tik TS rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 02 25, 15:45)
Sveikutes. Senokai nerasiau, bet kad pas mus situacija tai nusisauti norisi. Ka tik su zyrteku vos vaikui anafilakcinio neprivariau  verysad.gif . Dar dabar kinkos dreba. Vaideliene buvo minejusi, kad skystas zyrtekas gali alergizuoti, kad geriau tabletes. Gerem mes tas tabletes, ir poveikis kazkoks keistokas buvo - ant kunelio lyg ir numalso demes, bet ant veiduko taip susimete, kad iki zaizdu. Vis dar galvojau, kad gal per mazai laiko cia mes ji geriam, nes Vaideliene minejo, kad iki puse metu reiketu gerti. Kazkaip neapsiziurejau, kad pabaigem tabletes ir isgerem sirupinio zyrteko ir SIAUBE KAS PASIDARE!!! Jau nei pasakoti toliau nesinori  verysad.gif . Prigirdziau dabar savo auksa tavegiliu, uzmigo uzslopintas  verysad.gif . Bet truksta zodziu, kad vaistai nuo alergijos, o gali taip alergizuoti, kad net aptino vaikas.


Nu geras blink.gif . Gal išvis neduok jokių Zyrtekų, gal kaip tik geriau bus be jų g.gif . Ui, laikykitės 4u.gif . Parašyk kaip ten jums einasi po šitokio šoko.

QUOTE(Lince1 @ 2009 02 25, 15:57)
As taip pavargau nuo naktinio kasimosi, kad daviau Aerius, ir nebesikaso, naktim miega. Mums jis dabar labai padeda.


Na va, atradote kažką, kas tiko. O duodi kiek kartų dienoje?

O vat aš ant saviškio pastebėjau tokį dalyką - kai tik jis nusidrasko išbėrimus ant kojų ir aš patepu su Fuxinu (tepu kol uždžiovina), po to tie nudraskyti bėrimai ima nykti g.gif (bet būtent tik tie, kuriuos nudrasko). Tose vietose paburkusi nuo bėrimų oda lyginasi, gražėja. Aišku tepu su drėkikliais tas vietas. Kartais bėrimus pateplioju su Atoderm PO Zinc arba su Fuxinu (net jei ir nenudrasko), po to vėl drėkiklius traukiu. Šią naktį vėl bandė kasinėtis kojas, permoviau kelnytes ir apsiramino g.gif . Naktį tepiau du kartus su Xemosa (Leti kremo dozes mažinu, kaitalioju dabar su Xemosa). Ryte bėrimai ant kojyčių buvo pabalę, oda nepaburkus, gana švelni. Šiandien tuos bėrimus tepu su Atoderm PO Zinc. Žiūrėsim kas bus toliau g.gif . Ui, čia visas mokslas su tuo AD doh.gif . Jau jei atsirastų žmogus, kuris sukurtų kažkokius vaistus, tepalus, kremus ar dar kažką, kas tikrai išgydytų nuo AD visam laikui, tai tokiam žmogui ir Nobelio premijos nebūtų gaila rolleyes.gif
Atsakyti
Lince1, daug daug balionu tavo turteliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad greiciau grazetu odele 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Merginos, kokius naturaliausius zuvu tauksu radot? Vaikams juk sirupiniam pavidale, tai jie visi, kiek ieskau, su priedais.. tik noretus tu priedu kuo maziau ir maziau alergizuojanciu.. g.gif
Atsakyti
Daddygirl, gal netyčia esi įdėjusi KS daugiau? Draugė užsimanė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 16:38)


Merginos, kokius naturaliausius zuvu tauksu radot? Vaikams juk sirupiniam pavidale, tai jie visi, kiek ieskau, su priedais.. tik noretus tu priedu kuo maziau ir maziau alergizuojanciu..  g.gif



Mes pamėginom LYSI žuvų taukus vaikamas,bet po pirmojo šaukštelio per 10 min "užsidegė" žandukai, tai daugiau ir nebandėm.


Klausykit, o tie kremai kurių pavadinimuose figūruoja "Zinc", jie nesausina? g.gif Kažkaip toks kvailas įsitikinimas pas mane, kad cinkas dar labiau nusausins ir taip sausas dėmeles, tai net nežiūrėdavau į tuos, kurių sudėty (juo labiau pavadinime) yra cinko... O žiuriu jūs čia giriat (pvz Atoderm PO Zinc).
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 25, 15:51)
Daddygirl, gal netyčia esi įdėjusi KS daugiau? Draugė užsimanė  biggrin.gif


idejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vasariukė @ 2009 02 25, 15:56)
Mes pamėginom LYSI žuvų taukus vaikamas,bet po pirmojo šaukštelio per 10 min "užsidegė" žandukai, tai daugiau ir nebandėm.
Klausykit, o tie kremai kurių pavadinimuose figūruoja "Zinc", jie nesausina?  g.gif Kažkaip toks kvailas įsitikinimas pas mane, kad cinkas dar labiau nusausins ir taip sausas dėmeles, tai net nežiūrėdavau į tuos, kurių sudėty (juo labiau pavadinime) yra cinko... O žiuriu jūs čia giriat (pvz Atoderm PO Zinc).


aciukas. pasiskaiciau. pagal aprasa, jokiu priedu nera - vien taukai bigsmile.gif g.gif bet ar tikrai? tai koks skonis? negi vaikams sugirdysi? siaip thumbup.gif jei tikrai tokie gryni. jei ka, galesim lietuvoj nusipirkt, uz menesio vel skrisim smile.gif
tik negerai, kad jie is kepenu.. skaiciau, kad atseit tokie daugiausiai uztersti (merkuriu ir pan). geriau, kad butu is pacios zuvies.

nu, mums lasisa valgant reakcijos nera, tai va galvoju pabandyti gert taukus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 25 vasario 2009 - 17:16
Daddygirl 4u.gif, nu neskanūs tie taukai schmoll.gif - tikri žuvų taukai (dar iš savo vaikystės atsimenu skonį), biggrin.gif bet pastebėjau - kuo mažesnis vaikas, tuo noriau geria thumbup.gif. Maniškis mažius mielai gertų, o va - didžiajam pasiūliau, tai vien pauostęs kategoriškai atsisakė rolleyes.gif.
Atsakyti