Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

smile.gif

QUOTE(orchidejaa @ 2009 02 24, 01:05)
Turim mes to tepalo, tepiau juo dukrytei išbertą nugarą, bet nepastebėjau kad padėtų. Dar juo patepu žandukus prieš einan į lauką, bet jie nėra pažeisti AD,tai kaip apsauginė priemonė nuo šalčio. O va slogai tai mum padeda tas tepalas, sloga neužsitesia, nebūna tokia klampi ir greit praeina.  ax.gif


Tepi nosytės vidų? Mums ir ne tik mums šis tepalas labai padeda kur nors susimušus - jei po sumušimo greitai tą vietą ištepi, tai jokios mėlynės nebūna. Mano mamai Evija tai aplamai vaistas nuo 100 ligų biggrin.gif . Aš tepdavau mažiuko šlapiuojančias vietas su Evija. Kartais užtraukdavo.

QUOTE(lawanda @ 2009 02 24, 09:20)
Zn kremas (Zn Cream, http://www.vaistai.l...chword=vitella), kremas sausai probleminei odai su vitaminais (gana riebus,  http://www.vaistai.l...chword=vitella), dar kremas (Vitella Ictamo cream, http://www.vaistai.l...rchword=vitella ) isbertoms AD vietoms rekomenduoja
gali
Papildyta:
tikriausiai daugumai zinoma ale gal kam dar ne smile.gif

http://www.zvejone.l...8...=15&count=2


Info įtraukta 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 24, 09:40)
Sakykit, kuo tepate kad nesikasytu vaikas? Be hormonu aisku. Apie saltus kompresus irgi zinau... Oda nera musu sausa, tepam tris kartus dienoj su Dexeryl, tai su sausumu viskas tvarkoj, bet kaip tik vakaras taip ir pradeda kasytis, nors atrodo nera nei isberta daug, tik vos paraude...


Nu vat pas mus ta pati problema. Dieną nesikaso, nu labai jau retai kada. Net ir pampį keičiant kojų nedrasko, o anksčiau griebdavo ir iš visų jėgų kasydavosi. Bet kai tik atsigulam nakčiai miegoti, tai prasideda kasymasis. Naktį kaip kada, bet prabudęs pasikaso dažnokai. Nebežinau kame čia reikalas g.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 24, 09:57)
Aš šiuo metu visas bėdas sprendžiu su BIODERMOS linija-AtodermPP, AtodermPO zink.Žinok šiuo metu Šiauliuose yra tik Valerijone,Eurovaistinėj prie turgaus ir mūsų Arenoj esančioj Šeimos vaistinėj. Ir kol kas visur duoda mėginukų mirksiukas.gif Aš kai prasinešiau per visas vaistines, tai mėginukų prisirinkau pakankamai (aišku ir prisipirkau jau visko). hihihi.gif Tai brangi , bet mums labai veiksminga kosmetika.


Nu va taip ir pragyvensi lotuliukas.gif . Aš maudžiau su Atoderm dušo želė, tai man labai labai rolleyes.gif . Po maudynių oda tokia švelnutė paliko bigsmile.gif

QUOTE(Olgina @ 2009 02 24, 11:23)
Amicai ir kitoms mamytems didelis aciu uz medziagos sisteminima 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Prašom 4u.gif , o visoms mamytėms ačiū už teikiamą info 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 24, 12:20)
O Eucerin su 12% omega naudojot? Nepadėjo?


Esu gavus mėginuką Eucerino su 12proc. omega, bet veidukui. Ale bijau tepti unsure.gif . Jau kartą patepiau su Eucerinu blink.gif

QUOTE(rasa23 @ 2009 02 24, 13:51)
Ačiū už nuorodą. Yra ir knygutė: H. Knieriemen "E numeriai" (visi maisto priedai. Nuorodos sergantiesms alergija, astma, migrena ir kt. ligomis. Genetiškai modifikuoti priedai.Gyvulinės kilmės priedai). 2005 m. 
Taunytė rašo, kad avieną ir ožkieną valgyti galima ir netgi gerai, nes avys ir ožkos ėda įvairesnį maistą ir t.t.
Aš esu davus savo vaikui avienos - nieko blogo nebuvo.


Na va, dar viena info smile.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 24, 15:13)
Labai daug knygų galėtų rekomenduoti *GREISI*,bet ji jau pas mus nesilanko verysad.gif

Pavargo ji vis mus mokyti,kad naudotume tik natūralias drėkinimo priemones,jokių cheminių kremų,kad gyventume sveikai ir derintume maistą,kad naudotume,tik natūralius ekologiškus produktus,kad tvarkytume vidų,o ne išorę ir t.t

Geri būdavo jos patarimai ax.gif Vis neleisdavo mums atsipalaiduoti smile.gif
Papildyta:
Jei man reikėtų rinktis tarp Uriage Xemose ir Atoderm PP,tai pasirinkčiau Atoderm PP jis labiau  drėkina ir minkština odą.


Sutinku, kad natūralios priemonės yra geriausia, bet jei pvz mums TS nedrėkino pakankamai, tai ką - vaiką kankinti ir tepti vistiek tik su TS? Aš už natūralias priemones su protu. Va ir dabar nugarytę, krūtinę, pilvuką ir sveiką rankytę tepu su TS, o kitas vietas su cheminiais kremais. Ateis laikas ir tikiuosi vėl mums užteks tik TS. Šiandien tepiau su Uriage Xemosa pažeistas vietas. Sakyčiau visai liuks.

QUOTE(vasariukė @ 2009 02 24, 18:53)
Šiandien vaistininkė labai įkalbinėjo pamėginti Uriage Emollient Extreme  g.gif Aišku,mėginukų neturėjo, bet pabandymui 65 Lt nesirįžau paklot schmoll.gif. Gal kuri bandėt? Ir kaip ten su jo sudėtimi? Nes nieko neišmanau  doh.gif. Mane užkabino šita vieta iš aprašymo : "padeda kovoti su fermentais, sukeliančiais paraudimą ir sudirginimą", nes mums sunkiausia panaikint sausus paraudusius niežtinčius lopinėlius verysad.gif.

Ai, dar turiu tokį mažulėlytį bukletuką URIAGE produkcijos, tai dar rašo, kad būtent šita URIAGE Emolliente Extreme minkštinamoji emulsija ypatingai tinka atopinio dermatito paūmėjimo metu.


Aprašymas skamba labai gundančiai bigsmile.gif . Įdomu kokie gi fermentai sukelia tuos paraudimus ir sudirgina? g.gif . Na, jei kuri išbandysite - būtinai informuokite mirksiukas.gif . Gal čia stebuklas, kurio dar niekas neišbandė biggrin.gif

QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 24, 20:20)
Gal galit patart,kokias gerąsias bakterijas gert - ar gefilus plius,ar flora care?


Mes gėrėm Flora Care. Poveikio nepamačiau jokio, bet gal tik nemačiau. Bet kokiu atveju nesigailiu sugirdžius.
Atsakyti
Amica, nu ir padirbejai clap_1.gif first.gif saunuole tu 4u.gif

apie moli ideja man nauja bigsmile.gif idomu, apie kuri moli cia rasoma?
apie druskas tai daznai raso... net galvoju gal muila su druskom pamegint..

apie kompresus pradzioj nerasysim?
hormoninis tepalas (jei reikia) - tada gausiai emoliento - tada slapias tvarstis ir sausas tvarstis:
user posted image
user posted image

dar prie TS galim parasyt, kad N Barmunes sviestas rafinuotas. turbut ir L'Occitane... o kaip del kitu?



Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Buvom pas daktaryte ir mums nustate AD,bet pas mano mazyli dar tik 2 demeles ant juosmens ir ant kojytes nedideles unsure.gif , ir vis galvoju nuo ko jis galejo atsirasti g.gif ,maitinu savo pienu,jam dabar 7 men iki to laiko nieko panasaus nebuvo verysad.gif
Ir prisiminiau kad pradejau primaitint 6,5 men Hipp tyrelemis
Noreciau Jusu nuomones paklaust ar galejo buti nuo situ tyreliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 25, 04:13)

Nu va taip ir pragyvensi  lotuliukas.gif . Aš maudžiau su Atoderm dušo želė, tai man labai labai  rolleyes.gif . Po maudynių oda tokia švelnutė paliko  bigsmile.gif



Na žinok ir man labai labai patiko mirksiukas.gif Žadu pirkti
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 13:14)
Sveikos mamytes 4u.gif
Buvom pas daktaryte ir mums nustate AD,bet pas mano mazyli dar tik 2 demeles ant juosmens ir ant kojytes nedideles unsure.gif , ir vis galvoju nuo ko jis galejo atsirasti g.gif ,maitinu savo pienu,jam dabar 7 men iki to laiko nieko panasaus nebuvo verysad.gif
Ir prisiminiau kad pradejau primaitint 6,5 men Hipp tyrelemis
Noreciau Jusu nuomones paklaust ar galejo buti nuo situ tyreliu? g.gif


Kiekviena turim savo AD istoriją verysad.gif Jei manęs klaustum , sakyčiau , kad ne nuo tyrelių..KItos mamytės gal paneigtų mano pasakymą...
O ką gydytoja sakė ? Tikriausiai nesiėmė tvirtint , kad nuo to ar kito g.gif Nes gydytojai šioje srityje irgi nedaug ką gali pasakyt.Kaip viena mama rašė, jei žinotų kaip ir nuo ko-senai būtų išgydyta.
Tad kviečiam čionai, palaikysim viena kitą, sužinosi naudingos informacijos, kitų mamų patirties.
Nenusimink, tai gali būti ir išaugama mirksiukas.gif (mano vyriausias jau išaugo)
Aš šiuo metu odelės sveikumą palaikau tepdama du kartus dienoje (sąžiningai) emolientu AtodermPP. Kol kas jis mus gelbėja.Maitinu pati, nevartoju didžiųjų alergenų (temos prdžioj surašyta).Laukiu vasaros, saulės, važiavimo prie jūros.



Papildyta:
QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 24, 19:20)

O Dexeryl cia buvau rasius pries kelis lapus, ir jis labai lengvai tepas ir nesiriebaluoja  schmoll.gif  o kaina dideles bonkes apie 35 lt, yra ir mazesniu smile.gif Jei nori galiu duot pabandyti, nereiks pirkti, nes kaip tik baiginejasi mums, pirksim nauja, tik va siandien neradau nei camelijoj nei arenos vaistinej  doh.gif  dabar galvoju kur as ji paskutini karta pirkau  g.gif



labas , ačiū tau už info ( blush2.gif paskui radau ir tavo rašytą prieš kelis puslapius) ir už tai, kad pasiūlei pabandyti flirt.gif Šiandien žadu važiuot iki miesto, tai paieškosiu Valerijone ir Eurovaistinėj didžiojoj...jei niekur negausiu,tada mielai paprašysiu tavęs tų likučių pabandymui ax.gif , o šiaip tai Lyros vaistinėj klausiau, jie užsisako Dexseryl vaistų gaminimui...
Atsakyti

Kiekviena turim savo AD istoriją verysad.gif Jei manęs klaustum , sakyčiau , kad ne nuo tyrelių..KItos mamytės gal paneigtų mano pasakymą...
O ką gydytoja sakė ? Tikriausiai nesiėmė tvirtint , kad nuo to ar kito g.gif Nes gydytojai šioje srityje irgi nedaug ką gali pasakyt.Kaip viena mama rašė, jei žinotų kaip ir nuo ko-senai būtų išgydyta.
Tad kviečiam čionai, palaikysim viena kitą, sužinosi naudingos informacijos, kitų mamų patirties.
Nenusimink, tai gali būti ir išaugama mirksiukas.gif (mano vyriausias jau išaugo)
Aš šiuo metu odelės sveikumą palaikau tepdama du kartus dienoje (sąžiningai) emolientu AtodermPP. Kol kas jis mus gelbėja.Maitinu pati, nevartoju didžiųjų alergenų (temos prdžioj surašyta).Laukiu vasaros, saulės, važiavimo prie jūros.
[/quote]
Aciu uz nuomone ax.gif ,mums israse kazkoki tepala,nzn dabar pavadinimo nes vyras pasieme nupirkt blush2.gif
As tikiuosi kad isaugs gal dar ir pranyks, nes pas mus tik truputuka yra,stengsimes laikytis nurodymu kas parasyta apie AD prieziura unsure.gif
O anksciau musu laikais buvo AD ar ne turiu omeni prie kokius 20-30 metus!!
Ar cia dabar sio amziaus vaiku liga yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 14:14)
O anksciau musu laikais buvo AD ar ne turiu omeni prie kokius 20-30 metus!!
Ar cia dabar sio amziaus vaiku liga yra g.gif


Mūsų gydytoja sakė, kad kai ji pradėjo dirbti, tai buvo didelė retenybė, o dabar verysad.gif ...
Pasikartosiu-kuo gyvenimas geresnis, tuo AD dažnesnis
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 03:35)
Amica, nu ir padirbejai  clap_1.gif  first.gif saunuole tu 4u.gif

apie moli ideja man nauja  bigsmile.gif idomu, apie kuri moli cia rasoma?
apie druskas tai daznai raso... net galvoju gal muila su druskom pamegint..

apie kompresus pradzioj nerasysim?
hormoninis tepalas (jei reikia) - tada gausiai emoliento - tada slapias tvarstis ir sausas tvarstis:
user posted image
user posted image

dar prie TS galim parasyt, kad N Barmunes sviestas rafinuotas. turbut ir L'Occitane... o kaip del kitu?

O as girdejau, kad ant vietos pateptos hormoniniu tepalu lyg tais negalima deti jokiu tvarsciu, nes tuomet hormonai patenka i kraujotaka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 25, 14:22)
Mūsų gydytoja sakė, kad kai ji pradėjo dirbti, tai buvo didelė retenybė, o dabar verysad.gif ...
Pasikartosiu-kuo gyvenimas geresnis, tuo AD dažnesnis

Nzn pasimetus esu nuo ko cia ka pradet verysad.gif ,visu pirma pradesiu pati virt kosytes,ziuresim gal gi praeis g.gif ,patepsim tuo kremuku dar,tikiuosi nepadauges verysad.gif
Atsakyti
Beje, kazkada buvo rasyta apie DETSKIJ KREM is IKI parduotuves, tai mums jokio stebuklingo poveikio nuo jo nera smile.gif kremukas ir tiek, neblogai padrekina.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 24, 10:39)
Girdėjau nerealių atsiliepimų apie jį, gaila,kad mums taip toli iki Klaipėdos


o musu pirmose temose mamos homeopatu Misium nebuvo patenkintos..

QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 24, 16:20)
va apie dexeryl:
Jeigu kam idomu sudetis: glicerolis, baltas minkstasis parafinas, skystas parafinas, glicerolio monostearatas, stearino rugstis, polidimetilciklosiloksanas, silikono aliejus, makrogolis 600, trolaminas, propilo parahidroksibenzoatas, distiliuotas vanduo.
Kaip ir raso tikrai pasidengia kunas kazkuom tai, na nemoku paaiskinti


...padengia naftos plevele smile.gif
taip sakytu cheminiu kremu kritikai mirksiukas.gif
parafinas yra naftos gavybos atlieka - nerealiai pigi zaliava, todel labai daznai naudojama cheminiuose emolientuose. taciau naturalistai ji kritikuoja del to, kad jis, kaip mineralinis aliejus, padengia oda negyva plevele, uzkemsa poras, neleidzia jai kvepuoti bei fukcionuoti. ilgalaikej perspektyvoj, teigiama, parafinas oda net sausina.

QUOTE(Olgina @ 2009 02 25, 11:30)
O as girdejau, kad ant vietos pateptos hormoniniu tepalu lyg tais negalima deti jokiu tvarsciu, nes tuomet hormonai patenka i kraujotaka unsure.gif


labai trumpai as ten parasiau apie kompresus, gal reikejo placiau..
as taip suprantu:
viskas, ka tepi ant odos pateks i krauja (juk slapime randa kremo nuo saules sudedamuju daliu doh.gif ), del to mes tiek ir kalbam apie hormoniniu tepalu zala..
tepimas ant odos nera toks jau nekaltas dalykas - oda viska sugeria i organizma.. manau, tuo pagristi tie garsus naturalistu posakiai 'ant odos tepk tik tai ka valgytum' ir panasus.
aisku, organizmas stengiasi pasalinti tai, kuo mes ji uztersiam, bet salinimas - ilgas procesas, todel kai kas ir nuseda... be to, apkraunam organizma papildomu darbu.

po kompresais tepalai dar geriau ir efektyviau isigers i oda drinks_cheers.gif bet toks vienas is kompresu tikslu. dazniausiai uztenka vien emoliento.
hormoninis preparatas po kompresu turetu buti dedamas tik tais atvejais, kai labai bloga padetis ir nebeuztenka hormono poveikio ji paprastai patepus ant odos.


QUOTE(ŠANTEL @ 2009 02 25, 11:31)
Nzn pasimetus esu nuo ko cia ka pradet verysad.gif ,visu pirma pradesiu pati virt kosytes,ziuresim gal gi praeis g.gif ,patepsim tuo kremuku dar,tikiuosi nepadauges verysad.gif


labas prisijungus 4u.gif
daug daug drekinkit odyte.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 25, 13:33)
tepimas ant odos nera toks jau nekaltas dalykas - oda viska sugeria i organizma.. manau, tuo pagristi tie garsus naturalistu posakiai 'ant odos tepk tik tai ka valgytum' ir panasus.
aisku, organizmas stengiasi pasalinti tai, kuo mes ji uztersiam, bet salinimas - ilgas procesas, todel kai kas ir nuseda... be to, apkraunam organizma  papildomu darbu.

drinks_cheers.gif
mano mažius pats jau tepasi kojas su TS ir dar tuo pačiu jo pavalgo mirksiukas.gif ir skanu jam bigsmile.gif o dičkis tik užuodžia TS kvapą ir jį iškart supykina jį biggrin.gif

Su TS jei jis tinka irgi reik kantrybės smile.gif taip vadinamas mamos įdirbis ,čia taip apibūdino viena gyd. mano vaiko kojas,(tipo labai švelnios ax.gif) bent jau mūsų atveju pasijautė tik po kelių mėnesių.
Padariau klaidą,kad profilaktiškai netepiau viso kūno su TS,nes nebuvo nei sausų plotų,nei išberta. doh.gif O dabar vargstam su rankom ir nugara doh.gif ,o kojos gražut gražutėlės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 25 vasario 2009 - 15:00
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 23, 15:37)
Sakykit,kaip manot ar nuo Zyrteco gali berti? g.gif

Sugalvojau pagirdyti Zyrteco tam niežėjimui nuimti. Nė velnio jis mums nepadeda schmoll.gif ,o ir nugarytė išberta ko niekad nebūdavo g.gif


Sveikutes. Senokai nerasiau, bet kad pas mus situacija tai nusisauti norisi. Ka tik su zyrteku vos vaikui anafilakcinio neprivariau verysad.gif . Dar dabar kinkos dreba. Vaideliene buvo minejusi, kad skystas zyrtekas gali alergizuoti, kad geriau tabletes. Gerem mes tas tabletes, ir poveikis kazkoks keistokas buvo - ant kunelio lyg ir numalso demes, bet ant veiduko taip susimete, kad iki zaizdu. Vis dar galvojau, kad gal per mazai laiko cia mes ji geriam, nes Vaideliene minejo, kad iki puse metu reiketu gerti. Kazkaip neapsiziurejau, kad pabaigem tabletes ir isgerem sirupinio zyrteko ir SIAUBE KAS PASIDARE!!! Jau nei pasakoti toliau nesinori verysad.gif . Prigirdziau dabar savo auksa tavegiliu, uzmigo uzslopintas verysad.gif . Bet truksta zodziu, kad vaistai nuo alergijos, o gali taip alergizuoti, kad net aptino vaikas.
Atsakyti