Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas X tema

QUOTE(Raganaa999 @ 2009 02 24, 13:49)
man jei del niezejimo tai kuri geriau pirkti PP ar PO?

O su kuo tavo dickiai tepasi? Megsta teptis?


Nu aš pirkčiau kurį tai vieną, o kito reikalaučiau mėginukų g.gif Gal vistik PP,nes kai buvo visas kūnelis nubertas, tai jis mums nuėmė bėrimą ir po kelių dienų oda tapo kaip reklamose kūdikių odelė biggrin.gif . Arba nepirk nei vieno, prašyk mėginukų .Jei ne vienoj, tai kitoj vaistinėj ( kol kas tik šiose trijose prekiauja). Aš kai ištepu ją tuo PP, mano pačios rankos pasidaro švelnios švelnios ax.gif , visi įtrūkimai ant pirštų užgijo (daug būnant namie daugiau tenka rabkdarbių doh.gif )
Papildyta:
Pačiam didžiausiam jau praėjo, o antrasis tai tepasi nenoriai, nepatinka, kad paskui "riebaluotas' jaučiasi, tai pykstamės mudu vis doh.gif
O kas tas dexeryl? Per paiešką neduoda aprašymo doh.gif Gal mano dičkiui tiktų g.gif Kokia kaina? O Eucerin su 12% omega naudojot? Nepadėjo?
Atsakyti
O kaip reikalai su aviena - niekur nerašo, ar ji tinka ar alergizuoja, pas mus temelėje irgi niekur informacijos neradau g.gif Taip norėčiau pabandyti (nes šiaip mėgstu avieną) bet bijau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 23, 16:37)
Sugalvojau pagirdyti Zyrteco tam niežėjimui nuimti. Nė velnio jis mums nepadeda

Mum jis niežėjimo nenuimdavo.

QUOTE(lawanda @ 2009 02 24, 10:20)

Ačiū už nuorodą. Yra ir knygutė: H. Knieriemen "E numeriai" (visi maisto priedai. Nuorodos sergantiesms alergija, astma, migrena ir kt. ligomis. Genetiškai modifikuoti priedai.Gyvulinės kilmės priedai). 2005 m.

QUOTE(Artemidė @ 2009 02 24, 13:45)
O kaip reikalai su aviena - niekur nerašo, ar ji tinka ar alergizuoja, pas mus temelėje irgi niekur informacijos neradau  g.gif  Taip norėčiau pabandyti (nes šiaip mėgstu avieną) bet bijau  unsure.gif

Taunytė rašo, kad avieną ir ožkieną valgyti galima ir netgi gerai, nes avys ir ožkos ėda įvairesnį maistą ir t.t.
Aš esu davus savo vaikui avienos - nieko blogo nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 24, 13:45)
O kaip reikalai su aviena - niekur nerašo, ar ji tinka ar alergizuoja, pas mus temelėje irgi niekur informacijos neradau  g.gif  Taip norėčiau pabandyti (nes šiaip mėgstu avieną) bet bijau  unsure.gif

Mes valgom aviena, tikrai tinka. Labai sveika mesa, tik riebi. Jau reikia visus riebaliukus nurankiot.
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 02 23, 11:34)
ir kaip mergaites nedarysim rekomenduotinos literaturos (knygu) sarasiuko  ax.gif gal pasidalinkim kuri ka skaite blush2.gif

Labai daug knygų galėtų rekomenduoti *GREISI*,bet ji jau pas mus nesilanko verysad.gif

Pavargo ji vis mus mokyti,kad naudotume tik natūralias drėkinimo priemones,jokių cheminių kremų,kad gyventume sveikai ir derintume maistą,kad naudotume,tik natūralius ekologiškus produktus,kad tvarkytume vidų,o ne išorę ir t.t

Geri būdavo jos patarimai ax.gif Vis neleisdavo mums atsipalaiduoti smile.gif
Papildyta:
Jei man reikėtų rinktis tarp Uriage Xemose ir Atoderm PP,tai pasirinkčiau Atoderm PP jis labiau drėkina ir minkština odą.
Bet čia tik tuo atveju,jei netinka TS arba jis pasibaigęs ir laikinai kažko reik lotuliukas.gif

Dėl Zyrteco-gėrėm 3savaites doh.gif kaip ir liepė alergologė ir ką? Ir nieko lotuliukas.gif jokio rezultato. Niežėjimo nesumažino,o bėrimų tik daugiau doh.gif .Pabandžiau,bet daugiau nebandysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 24 vasario 2009 - 15:28
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 24, 16:13)
Labai daug knygų galėtų rekomenduoti *GREISI*,bet ji jau pas mus nesilanko verysad.gif

Pavargo ji vis mus mokyti,kad naudotume tik natūralias drėkinimo priemones,jokių cheminių kremų,kad gyventume sveikai ir derintume maistą,kad naudotume,tik natūralius ekologiškus produktus,kad tvarkytume vidų,o ne išorę ir t.t

Geri būdavo jos patarimai ax.gif Vis neleisdavo mums atsipalaiduoti smile.gif
Papildyta:
Jei man reikėtų rinktis tarp Uriage Xemose ir Atoderm PP,tai pasirinkčiau Atoderm PP jis labiau  drėkina ir minkština odą.
Bet čia tik tuo atveju,jei netinka TS arba jis pasibaigęs ir laikinai kažko reik lotuliukas.gif

Dėl Zyrteco-gėrėm 3savaites doh.gif kaip ir liepė alergologė ir ką? Ir nieko lotuliukas.gif jokio rezultato. Niežėjimo nesumažino,o bėrimų tik daugiau doh.gif .Pabandžiau,bet daugiau nebandysiu schmoll.gif


Geras, o mum alergologe pasake, kad isgertume visa buteliuka jei pades. Pradejome gerti, tai rezultatas akivaizdus, berimai pabalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2009 02 24, 13:20)
Pačiam didžiausiam jau praėjo, o antrasis tai tepasi nenoriai, nepatinka, kad paskui "riebaluotas' jaučiasi, tai pykstamės mudu vis doh.gif
O kas tas dexeryl? Per paiešką neduoda aprašymo doh.gif Gal mano dičkiui tiktų g.gif Kokia kaina? O Eucerin su 12% omega naudojot? Nepadėjo?

aha turim Eucerin su 12 proc omega, uz ta ir mokejom 75 lt biggrin.gif siek tiek padeda del niezejimo, nakti kai pabunda su juo patepu, bet ne ispudingai...
O Dexeryl cia buvau rasius pries kelis lapus, ir jis labai lengvai tepas ir nesiriebaluoja schmoll.gif o kaina dideles bonkes apie 35 lt, yra ir mazesniu smile.gif Jei nori galiu duot pabandyti, nereiks pirkti, nes kaip tik baiginejasi mums, pirksim nauja, tik va siandien neradau nei camelijoj nei arenos vaistinej doh.gif dabar galvoju kur as ji paskutini karta pirkau g.gif
va apie dexeryl: Rasau kas ant lapelio informacinio parasyta kremo: apsauginis kremas, skirtas odos sausumo pozymiams ir simptomams salinti esant ivairioms odos ligoms (atopiniam dermatitui, ichtiozei).Kremas yra specialiai pritaikytas odos sausumo pozymiams ir simptomams gydyti.: baltas minkstas parafinas ir skystasis parafinas padengia oda plevele: fiziskai neleidzia isgaruoti dregmei ir taip apsaugo nuo sausejimo, saugo nuo zalingo isoronio poveikio. Taip pat drekinantis glicerolio poveikis padeda islaikyti dregmes pusiausvyra. Ypatingos kremo sudedamosios dalys taip pat mazina ir neleidzia atsirasti odos dirginimui.
Jeigu kam idomu sudetis: glicerolis, baltas minkstasis parafinas, skystas parafinas, glicerolio monostearatas, stearino rugstis, polidimetilciklosiloksanas, silikono aliejus, makrogolis 600, trolaminas, propilo parahidroksibenzoatas, distiliuotas vanduo.
Kaip ir raso tikrai pasidengia kunas kazkuom tai, na nemoku paaiskinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganaa999: 24 vasario 2009 - 17:29
Šiandien vaistininkė labai įkalbinėjo pamėginti Uriage Emollient Extreme g.gif Aišku,mėginukų neturėjo, bet pabandymui 65 Lt nesirįžau paklot schmoll.gif. Gal kuri bandėt? Ir kaip ten su jo sudėtimi? Nes nieko neišmanau doh.gif. Mane užkabino šita vieta iš aprašymo : "padeda kovoti su fermentais, sukeliančiais paraudimą ir sudirginimą", nes mums sunkiausia panaikint sausus paraudusius niežtinčius lopinėlius verysad.gif.

Ai, dar turiu tokį mažulėlytį bukletuką URIAGE produkcijos, tai dar rašo, kad būtent šita URIAGE Emolliente Extreme minkštinamoji emulsija ypatingai tinka atopinio dermatito paūmėjimo metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasariukė: 24 vasario 2009 - 19:09
Mamytems, kurios laukia - siuntinys jau Kaune, galima pasiimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 24, 19:31)
Mamytems, kurios laukia - siuntinys jau Kaune, galima pasiimti  4u.gif

Nuostabu, nes jau paskutinius TS trupinius rankiojam doh.gif
Atsakyti
Laba vakarą 4u.gif .Su užgavėnėm.Sočių metų biggrin.gif .Gal galit patart,kokias gerąsias bakterijas gert - ar gefilus plius,ar flora care?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 02 24, 21:31)
Mamytems, kurios laukia - siuntinys jau Kaune, galima pasiimti  4u.gif


Geros naujienos mirksiukas.gif O aš lauksiu siuntinuko blush2.gif
QUOTE(kleckas*** @ 2009 02 24, 22:20)
Gal galit patart,kokias gerąsias bakterijas gert - ar gefilus plius,ar flora care?

Prisidedu prie klausimo: nuo kada galima jas gert?
Atsakyti